Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie jestem dobry w pisaniu, ale jest to dla mnie bardzo ważna sprawa (może być chaotycznie)

Chciałbym prosić każdego z was, jako społeczność którą tworzymy na serwerowni. Wiele z Was może mnie nie znać. ViceVersa - Kamil.

Jak niektórzy wiecie z Q&A o mnie, opiekuję się swoją mamą. Nie jest to łatwa sprawa.

Jestem z mamą mocno związany gdyż od 2006/7 roku wychowuje mnie sama.

Od 2012 roku zmagam się wraz z moją mamą z chorobą jaką jest "Rak Złośliwy" - najgorszy jaki jest.

Nie będę robić kopiuj/wklej. Tutaj http://www.fundacjaonkologicznanadzieja.org/jak-pomagamy/nasi-podopieczni?more=2133342324&fbclid=IwAR2Cd-wdLI7lPE78JM8dj7VbQGfxVsu3KInWhIlpEr8u7AFeovW0asZnhpg.

jest krótko, zwięźle i na temat opisane zdarzenia mojej mamy z którymi walczymy i jednocześnie bezinteresowna zbiórka pieniędzy na kosztowne leczenia.

Tutaj natomiast http://www.lubin.pl/nauczycielka-z-lubina-walczy-o-zycie/?fbclid=IwAR3KLN9ud80Bp1eD6Y3R9-e1WwpRHsaLiVM7AIqNsVQC1O8EfKpCLjV9Luc jeżeli kogoś to zainteresuje jest wywiad z moją mamą przeprowadzony telefonicznie bo ciężko jej się samej poruszać a ja pracuje. Ten wywiad został zrobiony na prośbę uczniów szkoły w której Mama uczy.

Nie proszę o wiele, ale też nie nalegam.

Można wpłacić darowiznę, każda złotówka jest małą cegiełką do uzbierania sum które nas czekają.

Ewentualnie, jeżeli nie macie bezpośredniego celu na 1% z podatku możecie też go ofiarować. (KRS jest podany na końcu strony w linku drugim - wywiad )

Czuję się głupio pisząc o tym tutaj ale szukam jak największego grona osób które mogą, chcą pomóc bo sami nie damy rady.

Nawet głupie przesłanie gdzieś dalej zbliża do sukcesu, gdyż jedna osoba powie drugiej i robi się długa linia i może ktoś będzie chciał zrobić jedną z opcji pomocy.

Będę wdzięczny za każdą pomoc! <3

Pozdrawiam VV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ode mnie również poszła stówka :)

Przekażę również 1% podatku i poproszę o to rodziców :)

Pozdrowienia dla mamy, niech żyje długo i szczęśliwie. Dobrze, że ma syna, który o nią walczy! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również przekaże 1% swojego podatku i zachęcę do tego swoją kobietę. Bez wątpienia trzeba pomagać w każdy możliwy sposób, pozdrawiam @[V]ice[V]ersa i życzę wszystkiego dobrego oraz powodzenia bo przyda się na pewno :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jako Administrator CHTR proszę o odezwanie się do nas na Fanpage na pewno coś zdziałamy w twojej sprawie! 
Pozdrawiam Michał :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście mordko zaraz po wypłacie coś podaruję , trzymaj się mocno i pamiętaj "Do puki walczysz jesteś zwycięzcą" link skopiowany i wysłany na fb/wszystkich forach społecznościowych jakie posiadam. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło, zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla cb i mamy i silnej psychiki żebyś nigdy nie stracił nadziei . użytkownicy pamiętajcie to bardzo prosty gest skopiujcie link podany w opisie i roześlijcie wszędzie gdzie tylko możecie to nic nie kosztuje a może tyle wywołać uśmiechu pozdrawiam i trzymam kciuki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Razem z żoną przekażemy 1% podatku. Trzymaj się kolego. Zdrowia dla mamy !

roześlemy link po naszych znajomych żeby pomóc. 

Edytowane przez Ruslan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przekażę swój 1% podatku oraz namówię bliskich i znajomych, aby też to uczynili. Przy wypłacie, też wesprę finansowo.

Dużo zdrowia i wytrwałości dla Was! <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam to uczucie, gdy ktoś bliski zachoruje na to cholerstwo... Od razu po wypłacie robię przelew. Uściski dla Ciebie i Twojej mamy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dołączam do reszty :) Warto pomagać!! :) plus udostępniłem link u siebie na fb

Edytowane przez Dranzer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halo halo ludzie!!  Za kilka dni każdy z nas będzie miał wypłaty więc myślę że każdy będzie miał te 10 zł lub więcej żeby przekazać naszemu koledze aby ten mógł cieszyć się z tego że mam mamę która może i chce żyć długo przy boku takiego dobrego syna!  Ja zawodowo i osobiście Uratowałem nie jedno życie czy zdrowe człowieka jak tylko mogłem pomóc czasami w sumie w większości narażając przy tym swoje życie.. A tutaj wystarczy poświęcić 2 minuty na wpisaniu nr konta i odpowiednich danych i sumy której byście przekazali. Tak wiem że to wasze pieniądze itp ale te wasze pieniądze czy to złotówka czy 10 zł mogą na prawdę uratować życie drugiemu człowiekowi !!! A dobrze wiemy że jak sobie sami nie będziemy pomagać to na pomoc od naszego zyczliwego Państwa nie ma co liczyć!! Vicka znam z gry i jak z nim pisałem to na prawdę ten chłopak poświęca mamie bardzo dużo czasu więc proszę was abyście sami poświęcili te dwie minuty !! Pozdrawiam was i liczę na was ludzie o dobrych serduchach ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Janusz z 201 napisał:

Halo halo ludzie!!  Za kilka dni każdy z nas będzie miał wypłaty więc myślę że każdy będzie miał te 10 zł lub więcej żeby przekazać naszemu koledze aby ten mógł cieszyć się z tego że mam mamę która może i chce żyć długo przy boku takiego dobrego syna!  Ja zawodowo i osobiście Uratowałem nie jedno życie czy zdrowe człowieka jak tylko mogłem pomóc czasami w sumie w większości narażając przy tym swoje życie.. A tutaj wystarczy poświęcić 2 minuty na wpisaniu nr konta i odpowiednich danych i sumy której byście przekazali. Tak wiem że to wasze pieniądze itp ale te wasze pieniądze czy to złotówka czy 10 zł mogą na prawdę uratować życie drugiemu człowiekowi !!! A dobrze wiemy że jak sobie sami nie będziemy pomagać to na pomoc od naszego zyczliwego Państwa nie ma co liczyć!! Vicka znam z gry i jak z nim pisałem to na prawdę ten chłopak poświęca mamie bardzo dużo czasu więc proszę was abyście sami poświęcili te dwie minuty !! Pozdrawiam was i liczę na was ludzie o dobrych serduchach ! 

Łezka się w oku kręci.. naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem linki znajomym oraz bliskim. Nie mam za dużo lat, ale namówie rodziców, żeby wysłali jakąś dotację. Mam nadzieję, że na coś się przydałem. Trzymajcie się i zdrowia wam życzę. 😢

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi