Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Janusz z 201

Admin CS 1.6 [COD 201]
 • Content Count

  132
 • Posts on chatbox

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 1h 42m 22s

8 Followers

About Janusz z 201

 • Rank
  Silver III
 • Birthday 12/04/1993

Information

 • Sex
  Mężczyzna/Man

Equipment

 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobile
  Android 8.0

Contact

 • Steam
  Janusz201

Recent Profile Visitors

1,323 profile views
 1. @ Saszko Weblin. Woda z samolotu leci z ogromną siła, która mogła by narobić dużo szkód w osłabionej konstrukcji. Nasze polskie Dromadery zabierają 2,5 tys wody i to już jest mocny rzut i trochę boli jak się dostanie takim rzutem ( dwa razy dostałem ). A zachód ma bardziej pojemne samoloty które latają z większa prędkością co sprawia że woda by zgniotla ten dach. Dobrym rozwiązaniem byłby helikopter który zrzut może wykonać "Stojąc" w miejscu i robić punktowe zrzuty bardziej celne, a nie wiem czy Francja posiada śmigłowce które służą do gaszenia.
 2. Akcja niebywale trudna ze względu na wiek katedry jak i jej kształt do tego bardzo duża wysokość budynku utrudnia dojście rot z natarciem z drabin/podnosnikow... Suche belki i inne drewniane elementy są idealnym pożywieniem dla ognia i jednocześnie mega wielkim przeciwnikiem dla ratowników biorących udział w gaszeniu.. Nie cały rok temu spaliła się katedra w Gorzowie Wlkp, tam nie bylo łatwo choć budynek mega ale to mega mniejszy od Katedry w Paryżu.. Więc chylę czoła w kierunku ratowników z Paryża jako kolega z fachu. A ludzi których przedstawiłes co się z tego śmieją zebrać i rzucać im granaty pod nogi
 3. Przykład z wczoraj z mapy dust2002, rozpoczyna się runda jestem w teamie tt w ct gra teka, rusza ledwo dupsko z miejsca zrespienia mija może 4 sekundy i cyk kosa w plecy bo Teka jak Aladyn popierdala.. I teraz powiedzcie Mi czy to jest normalne? Niedość że jest słabo widoczny to gdy tak leci jakby miał ADHD to go Kurwa wręcz nie widać. Tyle ode mnie
 4. Komandos... Teleport + moduł hmm Kubica chciałby tak za*********ć Jak ten Komandos na codzie.. Bardzo przesadzona klasa na tle innych klach, Jak ktoś nie stanie pod ścianą i nie trafi głowy to może sobie już odpuścić walkę...
 5. Czas: 0:56-01:15 Czas 0:59-01:17 Czas 0:23-0:37
 6. Oby nie byłby to bombowy mecz 🤔
 7. Tylko z tych dwóch opcji korzystałem będąc na serwie, więc nie wiem czy coś więcej nie działa
 8. Siema, nie działa mi amx mod , nie mogę banować gdzie dwóch delikwentów chciałem zbanować, zrobiła mi się jakaś dziwna aktualizacja cs,a gdy chciałem wejść na steamie . Dodam że Ci co maja steama to nawet perku nie można sprzedać..
 9. Dodam tylko tyle że jak ktoś założy pierwszy klan to ściąga do niego najlepszych graczy z serwa, a takich osób jest dużo i tak jak @jauas pisze to te max 5/6 osób na klan z właścicielem byłoby okey bo Ci lepsi gracze byli by w innych klanach przez co byłoby ich więcej. A bez sensu jest klan na 11 osób po ten pierwszy klan jest dominujący w statach i w graczach bo ma najlepszy team.
 10. Tak czułem że po powrocie będzie chciał startować na admina :D I jak najbardziej jestem na TAK. Dużo czasu spędza na serwie więc problemu z kojarzeniem go nie ma tym bardziej że dużo pomaga graczom i bardzo komunikatywny jest, ogarnięty i doświadczony gracz.
 11. A więc tak. Demko widział opiekun serwa jak i sam @ Holister . Także wrzucam demko które jest spalone https://megawrzuta.pl/download/6f7f60999c0490c11780c6e0f9f7b9e5.html Myślę że nie muszę opisywać sytuacji skoro ubt to widziało i wie co jest tam nie tak
 12. Tak jak w pierwszym podaniu tak i w drugim jestem na NIE. Gracz nie poprawił się zbytnio z zachowaniem i z kulturą przez co dostał bana za brak kultury między tymi podaniami.
 13. Dobry zawodnik jak i dobry człowiek na admina. Nie będę wymieniać plusów ani minusów bo to zrobili inni a ja dodam tylko to że był w naszym gronie i dobrze mu szło i widać że dalej mu dobrze idzie bo często mnie informuje jak ktoś oszukuje w grze .
 14. Mimo że dużo gra to niestety jestem na nie ponieważ gracz jest za młody żeby objąć tą funkcję gdzie na serwie gra bardzo dużo osób starszych , cienko u niego z zachowaniem odpowiednim plus często brak mu kultury..
 15. Czas: 0;45 do 1;00 Czas: 0:50 do 1:10 Czas: 0:27 do 0:45
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.