Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Janusz z 201

  Admin CS 1.6 [COD 201]
  • Content Count

   144
  • Posts on chatbox

   6
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   3d 6h 50m 57s

  About Janusz z 201

  • Rank
   Silver III
  • Birthday 12/04/1993
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  1,430 profile views
  1. @ d0naciak , @ [V]ice[V]ersa , @ Thomas . Macie misje
  2. Marlenko Chłopie.. Oczywiście że można dać jej szanse, dużo boci na serwie i jest mało szkodliwa dla graczy, rozpoznawalny gracz z niej
  3. czas: 00:55 do 01:15 czas: 01:10 do 01:30 czas: 00:59 do 01:20 czas: 00:30 do 00:55 czas: 00:10 do 00:35
  4. Kto zna Pazulka ten wie jaki jest, więc nie trzeba go opisywać bo opiekunowie jak i gracze go znają dlatego jak najbardziej jestem za tym żeby ponownie dołączył do nas .
  5. Trucizna niech zabiera po trafieniu nawet 30 hp ale za to niech będzie swoboda poruszania się bo te stanie w miejscu wkurza i to bardzo.
  6. Bez obrazy Kansior ale grasz zaledwie kilka dni nawet nie tydzień, a to chyba za krótki czas żeby składać podanie
  7. Jak najbardziej na tak. Bardzo pomocny i obeznany gracz, ogarnięty i bardzo aktywny na [email protected] jak i steam. Miał już admina u nas więc problemów z nim nie było i każdy go zna.
  8. Słuszna uwaga i dobra propozycja, Dużo jest graczy co są w klanie i wpłacaja kilka "stówek" i się cieszą bo nikt ich nie wywali..
  9. Jedno przekleństwo wielokrotnie użyte Nie potrafisz dostosować się do panującego regulaminu który obowiazuje każdego gracza bez wyjątku A przedłużenie bana należy Ci się za słowa które skierowałes w moją strone.
  10. Varragu Ty czwany lisie.. Jestem na tak, gość znany i lubiany z kulturą i wiedzą, służę pomocą gdy dostaniesz ten stołek
  11. Twój nick: Janusz Nick gracza / admina na którego składasz skargę: KEIZZZ Dokładny czas zdarzenia: Przed Chwilą IP / STEA_ID gracza (cała linijka z amx_ip): SteamID STEAM_0:1:87780151 Opis sytuacji: Wszedł ledwo na serw i już rzucał ku****i.. dostał bana na 30 minut i po tym usłyszałem jak i inni gracze " Janusz Ty kurwo" Dowód (rozpisane demko/ss):- Nie zdążyłem mu przedłużyć bana.. Bany gracza na tym serwie są praktycznie za brak kultury, więc licze na górę co adekwatnie wydłuży mu bana za te słowa skierowane do mnie.
  12. Morał tego serwa jest taki.. że gdy gra komandos to serwer świeci pustkami
  13. @ Saszko Weblin. Woda z samolotu leci z ogromną siła, która mogła by narobić dużo szkód w osłabionej konstrukcji. Nasze polskie Dromadery zabierają 2,5 tys wody i to już jest mocny rzut i trochę boli jak się dostanie takim rzutem ( dwa razy dostałem ). A zachód ma bardziej pojemne samoloty które latają z większa prędkością co sprawia że woda by zgniotla ten dach. Dobrym rozwiązaniem byłby helikopter który zrzut może wykonać "Stojąc" w miejscu i robić punktowe zrzuty bardziej celne, a nie wiem czy Francja posiada śmigłowce które służą do gaszenia.
  14. Akcja niebywale trudna ze względu na wiek katedry jak i jej kształt do tego bardzo duża wysokość budynku utrudnia dojście rot z natarciem z drabin/podnosnikow... Suche belki i inne drewniane elementy są idealnym pożywieniem dla ognia i jednocześnie mega wielkim przeciwnikiem dla ratowników biorących udział w gaszeniu.. Nie cały rok temu spaliła się katedra w Gorzowie Wlkp, tam nie bylo łatwo choć budynek mega ale to mega mniejszy od Katedry w Paryżu.. Więc chylę czoła w kierunku ratowników z Paryża jako kolega z fachu. A ludzi których przedstawiłes co się z tego śmieją zebrać i rzucać im granaty pod nogi
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.