Jump to content
 • Home
 • Janusz z 201

  Użytkownik
  • Content Count

   156
  • Entries from Chatbox

   7
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   3d 19h 43m 49s

  About Janusz z 201

  • Rank
   Silver III
  • Birthday 12/04/1993
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Recent Profile Visitors

  1,664 profile views
  1. Janusz z 201

   Aim drajwbaj

   Uprzedził mnie kolega, tutaj daje drugie demo https://www9.zippyshare.com/v/GMlw4uX5/file.html Moje demko krótkie ale pokazuje ze co strzał to łeb leci, wiec same jego akcje są.
  2. Vicuś, tutaj chodzi o to że predek jest zbyt kozacki z tym perkiem. Masz Eli plus wytrzymałość max plus kupione w sklepie to możesz lecieć jak chcesz przed siebie bo dzięki Eli walisz w gości jak chcesz przy tym dostajesz hp i magazynek, i kuźwa jesteś bogiem na serwie bo nie tracisz czasu żeby przeladowac pusty magazynek bo sam się napełnia a pestek dużo nie tracisz na zabicie bo Eli robi za Ciebie robote. I jak jesteś szybki to jesteś wstanie zabić zgrupowanie teamu sam..
  3. W gronie Adminów źle się dzieje Odpowiednie osoby wiedzą czemu opuściłem to grono, była toksyczna atmosfera gdzie prawie przez te dwa lata nie spotkałem się z taką sytuacją wśród paczki adminów. Skargi jak były to jedynie pojedynczo się trafiały i przeważnie szło o 5 minut bana.. a tutaj Jak widać jest grubsza sprawa. Pozdrawiam was ciepło Janusz
  4. Zablokować predkowi perk eliminator rozrzutu i będzie cacy bo to ten perk robi z tej klasy czołg
  5. Carlo Kaszano Ty Jak najbardziej na tak, wymieniać tutaj nie będę czemu na tak bo Ci wyżej☝ to zrobili, gra od tak dawna że oguem każdy go zna i problemów z nim nikt nie ma
  6. Czas ( Najlepiej całe ) 0:37 do 0:57 Czas: 0:08 do 0:22 Czas 00:35 do 01:00
  7. Ja porusze temat klas, a mianowicie klasy premium mają no właśnie co mają?? Troszeczkę większy dmg ? Jakiś magazynek pełen za zabicie? Jakieś awp co zabija 1/1 bądź jakiegoś headshota wbudowanego czy też wybuch pocisku co jakiś czas... Czy aby napewno to wystarczy żeby owe klasy miały miano premium?? Zwykle klasy mają jakieś duszki co mogą latać ile chcą za free, wywalanie pestek przeciwnikowi, od ch**a rakiet która nie trzeba dobrze trafić żeby zabić, fale która zabija z kilometra przez ściany, oslepienie takie że przez trzy dni nie widać z której strony zabijają, wbudowane betony czy też eliminator, rewolwery co na strzał zabija praktycznie, i "latające " kosy które na dodatek są niewidzialne. Tak jak patrzę to za wielkiej różnicy to nie widzę między klasa za kasę a klasa za free, Na swoim przykładzie nie będę mówił gdyż gram jak pokraka z połamanymi rękoma i zezem gdzie jedno oko jest ślepe, Ale podam przykład mojego serdecznego kolegi Pazuli który ma premki ze dwie takie jak komandorek i predatorek, gra on bardzo dobrze jak na ludzi na tym serwie i co?? I wcale jakiegos większego Lvl nie ma niż zwykle klasy które są grane przez innych graczy. Komandor to został okaleczony tym że ten exp stoi w miejscu a z " umiejętności" ma tylko awp 1/1 i jak się nie trafi za pierwszym razem to zwykła klasa może takiego komandora zjechać jak chce. Opisałem to tylko trochę chaotycznie ale być może ktoś ogarnie o co chodzi
  8. I naprawić duszka kaprala bo znów z czasem świruje plus można go użyć kilka razy w ciągu rundy o ile zdąży się naładować przed końcem rundy.
  9. Perk Duch martwego kaprala ma buga, a mianowicie gdy ma się ten perk to użycie jego działa tak że raz idzie od razu użyć a na drugi raz np. po 30 sekundach albo różnych czasach bądź wyskakuje komunikat że dany perk można użyć raz na runde gdzie jeszcze użyty nie był..
  10. @ d0naciak , @ [V]ice[V]ersa , @ Thomas . Macie misje
  11. Marlenko Chłopie.. Oczywiście że można dać jej szanse, dużo boci na serwie i jest mało szkodliwa dla graczy, rozpoznawalny gracz z niej
  12. czas: 00:55 do 01:15 czas: 01:10 do 01:30 czas: 00:59 do 01:20 czas: 00:30 do 00:55 czas: 00:10 do 00:35
  13. Kto zna Pazulka ten wie jaki jest, więc nie trzeba go opisywać bo opiekunowie jak i gracze go znają dlatego jak najbardziej jestem za tym żeby ponownie dołączył do nas .
  14. Trucizna niech zabiera po trafieniu nawet 30 hp ale za to niech będzie swoboda poruszania się bo te stanie w miejscu wkurza i to bardzo.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.