Jump to content
×
×
 • Create New...

Kub1nho

Sponsor
 • Content Count

  1,583
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Sponsor

The user has paid over PLN 150 in subsidies

Kub1nho last won the day on November 28 2018

Kub1nho had the most liked content!

About Kub1nho

 • Other groups Weteran
 • Rank
  Hypebeast
 • Birthday 12/23/1994

Information about me

 • Location
  Jasło
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

13,005 profile views
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Ostatnia aktywność jako grafik miała miejsce 4 stycznia. To rozumie się samo przez się. Grupa zaraz zostanie odebrana.
 3. Słaby z Ciebie bajkopisarz. Coś jeszcze?
 4. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Kub1nho

  UB

  Nie wiem, co miało na celu to, że się zbanowałeś, ale w sumie... Nie mój interes. @TWERKZ nie ma przeciwwskazań, żeby go odbanować.
 9. Kub1nho

  Zmiana Nicku

  Nie dostałem od Ciebie żadnego kodu. SMS - 3,69 zł (SMS o treści SHOT pod numer 7355). W celu zakupu zmiany nicku, kod należy wysłać do jednego z grup: Właściciel, Head Admin, Junior Admin!
 10. Ode mnie również poszła stówka Przekażę również 1% podatku i poproszę o to rodziców Pozdrowienia dla mamy, niech żyje długo i szczęśliwie. Dobrze, że ma syna, który o nią walczy!
 11. Różnica polega na tym, że Ty w tamtych wiadomościach chwaliłeś się, że wynosisz IP innych osób z forum, korzystając ze swojej ówczesnej funkcji. MOJA rozmowa z @Holister była całkowicie prywatna i nijak ma się do forum. Za co Ty chcesz mnie w tym momencie ukarać? Za to, że powiedziałem parę słów na temat danej osoby w WIADOMOŚCI PRYWATNEJ? Warny dostał za to, że w tworzeniu tego tematu wykorzystał SS'y, za które nie mogę być ukarany (tak, jak to wyżej pisałem) i nie są żadnymi dowodami w tej skardze. Chcesz to znajdę parę wiadomości, jak Ty i inne osoby obrażały kilkadziesiąt innyc
 12. Sam sobie odpowiedziałeś w tym momencie. Przechodząc do mojej części - prywatnie z kolegami mogę sobie pisać o czym chcę, jeżeli nie wpływa to w żaden sposób na sieć, a w tym przypadku... Tak jest To, że wyraziłem swoją opinię na temat kilku osób to jest to tylko i wyłącznie moja sprawa PS: Oczywiście dostajesz warny za upublicznianie prywatnych rozmów/zdjęć na forum
 13. Przenoszę do odpowiedniego działu.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.