Jump to content
Sponsor

[V]ice[V]ersa

Opiekun CS 1.6 [COD 201]
 • Content Count

  269
 • Donations

  150.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 4h 53m 57s

About [V]ice[V]ersa

Information about me

 • Name
  Kamil
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  2141156

Recent Profile Visitors

3,226 profile views
 1. Witam To ja w takim razie chcę połowę dochodów ze sprzedaży usług na COD MOD 201! do tego chce dostawać 13 i urlopy zdrowotne (bez miesięcznego oczekiwania)! Pozdrawiam VV.
 2. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Już wchodzę, ale bez niku nic nie zrobię.
 4. Witam. 1. Dlaczego dałeś mi wygrać w The Voice 1s2k? 2. Jak tam gra na cod mod 201? Pozdrawiam VV.
 5. Witam. Zaraz się zrobi nie potrzebny spam. Powiem jak to wygląda z mojej strony: Wsparcie bez tych rakiet nikt nie grał tą klasą. Klasa z tymi rakietami nie nie, usuń, zabierz, najlepiej wywalić z serwera. Pomyślimy co nad tym zrobić, czy zostawić płacz czy uśmiercić klasę... Odpowiedź będzie tutaj. Pozdrawiam VV.
 6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Propozycja została przyjęta! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Witam. El pisortelo będzie posiadać dwa pistolety na raz. Pozdrawiam VV.
 9. Witam. Atut Kamuflaż działa, zależy jaką klasą grasz, napisz na PW najlepiej. Edit. Naprawione. Pozdrawiam VV.
 10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Naprawione
 12. Witam === WPROWADZONE POPRAWKI === Atuty nie powinny już działać na rozgrzewce (będzie to jeszcze dokładnie sprawdzane) Atut "Skoczek" nie będzie już działać na komandosie (błąd serwerowy) Serwer został bardziej zoptymalizowany, lagi powinny być mniejsze lub wogóle ich brak Wartownik został naprawiony błąd gdzie po użyciu umiejętności klasy odnawiały się perki, umiejętności. Teraz już zostało to zablokowane Klasa Agent Niewidoczność klasy kiedy nie atakuje został zmieniony: 1 LV. 50%, 40 LV. 45%, 80 LV. 40%, 140LV. 35% (nie chodzi tutaj o nerf klasy tylko optymalizacje jej do innych klas) Poprawiono awans klas, wkradł się błąd. Od teraz każda klasa będzie mieć awans na poszczególnych lvl: 1 LV. 40 LV. 80 LV. 140 LV. Klasa Marszałek Zwiększono przelicznik obrażeń od inteligencji. Zablokowany Perk: "Plecak Strzelca Wyborowego" Pozdrawiam VV.
 13. Propozycja została przyjęta! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.