Jump to content
Admin

d0naciak

Właściciel
 • Content Count

  995
 • Entries from Chatbox

  744
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  17d 10h 27m 56s

Właściciel

The user belongs to the administration group.

d0naciak last won the day on October 12

d0naciak had the most liked content!

About d0naciak

Information about me

 • Location
  Wrocław
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  53722333

Recent Profile Visitors

23,936 profile views
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Taki model po prostu, brakuje odpowiednich plików aby model był też widoczny z poziomu trzeciej osoby.
 3. No to możliwe że pomyliłem bany, banuje na krócej. Potwierdza to reset internetu, zobaczymy jutro jak się sprawy będą miały.
 4. Serwer przy natarczywej próbie wejścia na niego uznaje Cię za szkodliwego spamera przez co dostajesz bana na zdaje się 24h w wyniku którego Ty widzisz serwer jako wyłączony, stąd komunikat "Estabilishing network connection ...". Jutro rano zmienię nieco ustawienia od banowania, więc od jutra sprawdzaj czy ban dalej występuje i jakby ustało bądź problem był dalej, daj znać w tym temacie. Bez odbioru
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Na ten reset nie będziemy już nic zabierać, jeżeli kwoty będą prawidłowo zaksięgowane. Daliśmy górną granice 300 lvl (większego nie można kupić) , monet można było brać bez umiaru. Możliwe jednak, że jeżeli sytuacja powtórzy się na kolejny reset, to maks. poziom do kupienia będzie mniejszy oraz na monety też będzie nałożony limit. Rozumiem, że rozgrywka dla graczy z niższym poziomem może być uciążliwa, jednak teraz nie możemy całkowicie zablokować kupno usług w dzień resetu, gdyż w zasadzie to właśnie wtedy serwery zarabiają na utrzymanie sieci. Pieniądze przeznaczymy m.in. na rozwój sieci a także konkursy. Więcej informacji na dniach w tym temacie, póki co zamykam bo widzę że zrobił się niepotrzebny spam.
 8. Juventus - Atletico Madryt 2:0 Real Madryt - PSG 3:2
 9. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. d0naciak

  monety

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. d0naciak

  monety

  Problemy wyżej, zgłoś się na PW a wyjaśnimy sprawę.
 12. Crystal Palace - Liverpool 0:3 Manchester City - Chelsea 2:1 Milan - Napoli 0:2 Werder Brema - Schalke 1:0 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:0
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.