Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

d0naciak

Właściciel

Ostatnia wygrana d0naciak w dniu 18 Wrzesień

Użytkownicy przyznają d0naciak punkty reputacji!

O d0naciak

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • PC
  Brak
 • Mobile
  Android 8.1

Kontakt

 • GG
  53722333
 • Steam
  d0naciak

Ostatnie wizyty

10 512 wyświetleń profilu
 1. Witajcie. Otóż jak pewnie zdążyliście zauważyć po aktualizacji CS:GO ucierpiał każdy (nie tylko Nasz) serwer CS:GO. Znalezienie przyczyny błędów było ciężkie, jednak ostatecznie Nam się udało. Okazało się, że tymczasowo musimy wyłączyć !ws !gloves !knife do czasu wydania nowej aktualizacji. Nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się kiedy skiny zostaną przywrócone, jednak na ten moment wydaje Nam się że przerwa potrwa do 3 dni. Pozdrawiam!
 2. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. I tym oto podsumowaniem sprawę zamknę osobiście, nigdy do tej pory brak mikrofonu nie był problemem więc nie ma sensu tego zmieniać, pozdrawiam A Thomasem i resztą adminów zajmiemy się już w innym temacie.
 4. d0naciak

   Zbanowany odowłanie

  4:40 - 4:46 - niby nietrafiony a jednak 5:05 - 5:15 - mega dziwny przeskok celownika 6:20 - 6:30 - pierwszy strzal przede wszystkim 8:15 - 8:25 - wyglada jak norecoil na moje 8:32 - 8:39 - znowu przeskok http://498657.hltv3.pukawka.pl/hltv-1812021006-de_dusferno2-1543741560-1543742820.zip
 5. Trzymaj się i powodzonka tam, osobiście czekam na powrót mordo
 6. Napisz do mnie bądź do Thomasa na PW, a zajmiemy się sprawą
 7. no nie mam usówam takie rzeczy 

 8. Najlepszy wywiad jaki do tej pory przyszło mi czytać na tym forum - myślę, że nie trzeba mówić więcej, powodzenia dalej!
 9. Pracuję nad każdym serwerem tyle, ile tylko mogę. Nie moja wina, że nie do każdego kodu źródłowego mam dostęp, a w zasadzie do większości z nich to nie mam. Poprawianie tego jest jak pisanie klas od nowa, no tworzenie paczki od zera nie jest proste, jest mega czasochłonne. Czekajcie cierpliwie, robię co w mojej mocy aby poprawić to tak szybko jak się tylko da.
 10. Powodzonka miejsce dla Ciebie tutaj w razie powrotu znajdziemy, o to się nie bój
 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Witam. Ostatnio mieliśmy do czynienia z nie małą porcją ataków na nasze serwery. Z resztą, obrywały nie tylko nasze serwery, były momenty gdzie leżała nawet połowa polskich maszyn do CS'ka, stąd zdecydowałem się podjąć odpowiednie kroki. Wraz z hostingiem przenieśliśmy 3 serwery na nowe, dużo lepiej zabezpieczone maszyny, co wiąże się też ze zmianą IP, mianowicie: GO:MOD 4MAPS 145.239.16.112:27015 COD 401 147.135.199.78:27015 JAIL BREAK 147.135.197.49:27015 Zdążyłem już jednak zauważyć, że w trakcie całego procesu zniknęło parę usług, rang, poziomów, itd. Oczywiście wyciągniemy do graczy przysłowiową pomocną dłoń, jednak po kolei. Przeniesienie danych z poprzedniej maszyny na nową miało miejsce około godziny 16? Jakoś tak, więc od godziny 16 mniej więcej do godziny 23-24 Ci gracze, który kupowali jakieś usługi w Sklepie SMS bądź przez administrację, prosimy o zgłoszenie się do Nas gdzieś prywatnie najlepiej, a my będziemy tłumaczyć co dalej i usługi oddamy (to samo tyczy się graczy, którym zniknął poziom itp.). Aby ten proces przyspieszyć, proszę o stosowanie się do poniższego wzoru: Nick z serwera: Co straciłem/am: Pozdrawiam!
 13. Cały mój life to mocny freestylee ^^ 

   

   

   

   

 14. Za wszelkie błędy techniczne odpowiedzialny jestem tylko i wyłącznie ja, jednak nie wymagajcie ode mnie abym był odpowiedzialny za gameplay na prawie 20 serwerach. Rynek - błąd wyniknął ze względu na dodanie nowego systemu rankingowego, wieczorem myślę że to poprawię. Skiny za misje? Więcej skinów, a potem graczy mało. I tak jest już ich za dużo, potem problem że brakuje nowych graczy bo nie chcą wchodzić po prostu. Co do narzuconych cen, chłopaki mieli się tego pozbyć, no niestety ale umknęło im to. System rankingowy to wiadomo że do poprawki, nikt nie byłby w stanie od początku ustawić go idealnie, nie oszukujmy się. Co do reszty - zapraszam pierw do wypowiedzi opiekunów
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.