Skocz do zawartości
 • Artykuły

  Znajdziesz tutaj nowości ze świata gier, technologii, motoryzacji i wiele więcej.

  aXenBiceps™
  Wraz z wiosenną aktualizacją Windows 10 Spring Creators Update Microsoft dodał nowy system aktualizacji, który skróci czas wielkiej aktualizacji do systemu Windows 10.
   
  Według giganta aktualizacja powinna instalować się offline około 30 minut. Należy pamiętać, że aktualizacja w trybie offline uniemożliwia nam korzystanie z systemu ze względu na aktualizacje sterowników, dodawanie modułów itp.
   
  Microsoft informuję, że aktualizacja w fazie online (mamy dostęp do systemu) może potrwać trochę dłużej od poprzednich uaktualnień. Nie będzie ona miała również szczególnego wpływu na baterię.
   
  Nowa aktualizacja ma pojawić się prawdopodobnie 10 kwietnia pod numerkiem Windows 10 1803 - Spring Creators Update.

  aXenBiceps™
  Electronic Arts przed chwilą przeszło samego siebie! Wypuszcza na rynek akcesoria o nazwie "The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak". Premiera akcesoriów została zapowiedziana na 13 marca 2018 roku.
   
  Coś chyba poszło nie tak?!
  Od stworzenia The Sims 4 widać było że zostało wypuszczone zbyt szybko i niedopracowane. Teraz można zauważyć po dodatkach do gry że nie są one już tak tanie jak kiedyś. A co jest najlepsze? Dodatki z poprzednich odsłon kosztowały mniej, a jednocześnie miały dużą zawartość. W The Sims 4 znajdziemy również te same dodatki, ale podzielone aż na 4 części, które kosztują ponad 40 zł!
   
  Co znajdziemy w dodatku i dla kogo on jest?
  Cóż, ciężko to nazwać dodatkiem. Zawartość akcesoriów będzie dostępna dla każdego, ale do jego pełnej zawartości będzie wymagany dodatek "The Sims 4 Psy i koty".
  W dodatkowej zawartości otrzymamy nowe zwierzę jakim jest chomik oraz kilka strojów dla simów i ich zwierzaków. Nie zapomnijmy też o nowych meblach, które będą przystosowane dla naszych czworonogów. Otrzymamy również piłkę do gryzienia
   
  Czuję że z porami roku będzie krucho.
  Wraz z czasem dowiadujemy się jak "perfidne" może być EA. Już od dzisiaj możemy się spodziewać że dodatek "Cztery pory roku" może być podzielony na 4 części: Wiosnę, Lato, Jesień i Zimę. Przewiduję że cena tych pór roku może sięgać aż 250 zł!
   
  Poniżej możecie zobaczyć zwiastun akcesoriów "The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak".
   

  aXenBiceps™
  Najnowsza mapa de_subzero autorstwa Shawn Snelling alias FMPONE trafiła na platformę FACEIT. Developerzy tej platformy zauważyli potencjał w tej zimowej mapie. Od dzisiaj gracze mogą przetestować mapę de_subzero podczas swoich meczów na platformie FACEIT.
   
  Kto wie, być może VALVE pokusi się nad wprowadzeniem mapy do oficjalnej gry turniejowej.
   
  Prezentacje mapy w postaci filmiku oraz zdjęć możecie znaleźć poniżej.
   

   

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.