Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Kub1nho

Moderator

Zawartość dodana przez Kub1nho

 1. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Myślę, że w tym przypadku nie ma się nad czym zastanawiać. GT bardzo ładne, aktywność na forum również. Widzę, że gracze Cię lubią oraz nie ma na Ciebie skarg. Zaraz nadam dodatkowe uprawnienia. Gratuluję!
 3. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Z tego, co wyczytałem, to skarga ta kwalifikuje się pod dział skarg z serwera. Basebuilder jest autonomicznym serwerem, który ma swojego właściciela i w tym przypadku nie jest to @d0naciak, lecz @Jestem Misiu i to on musi zadecydować, co w tej sprawie zrobić. @SuperSeriaKa PAM PAM, żeby przypadkiem nie przyszło Ci na myśl rozwiązywać tej skargi. Dotyczy ona Twojej osoby, więc nie masz takiego prawa. Temat przenoszę do odpowiedniego działu, zamykam aby uniknąć spamu. Czekajcie na decyzję @Jestem Misiu.
 5. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Żadne z powyższych. Nigdy nie widziałem, ale pewnie bałbym się pijanego @P00L'a.
 8. Poniżej będziecie mogli podawać propozycje nowych rang na naszym serwerze. Jeżeli będzie ona ciekawa to być może zostanie dodana. Wzór: Nazwa rangi: Link do ikony (musi być w rozmiarze 16:16 lub bardzo zbliżonym!): Dlaczego powinna zostać dodana?
 9. Kub1nho

  Witam

  Witamy Cię na sieci 1shot2kill.pl - (1s2k.pl) Zapraszamy na wszystkie nasze serwery! Mamy nadzieję że zostaniesz u nas na dłużej Z pozdrowieniami, Administracja 1s2k.pl Polub nasz Fanpage oraz dołącz do naszej armii na Steam! Nasz Fanpage (Facebook) Nasza grupa Steam
 10. @dawidskyy721 na zastosowanie się do wzoru i przedstawienie dowodów masz czas do 20:00
 11. Cześć. Przychodzę do was z pytaniem, a mianowicie: "Jaki serial polecacie?". Nie ukrywam, że super by było, gdyby ów produkcja dostępna była na Netflixie (nie jest to jednak wymogiem koniecznym). Skończyłem oglądać parę, a może paręnaście seriali i zastanawiam się nad nowym "pożeraczem czasu". Co do tej pory obejrzałem: - Gra o tron - Flash - The Walking Dead - Vikings - Riverdale - Breaking Bad - The 100 - Teen Wolf - Under the Dome Reszty na ten moment niestety nie pamiętam. Jeżeli zaproponujecie mi coś, co już oglądałem to dam znać
 12. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Odrzucam na prośbę autora.
 14. Kub1nho

   Odrzucony Podanie (ziulko)

  Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 16. Mógł Cię karaniakować, ale nie musiał. Na demku ewidentnie widać, że poruszyłeś się (nieważne w jakim stopniu) na bezruchy do odwołania. Skarga słuszna - @MesseM dostajesz niestety ostrzeżenie do tabeli adminów.
 17. Człowiek miesiąca: @Holister Najlepszy Administrator: @d0naciakNajlepszy Moderator sieci: @Adrian.Najlepszy Redaktor Sieci: @Karolcia ;***Specjalista poprawnej pisowni: @ShockNajlepszy Grafik Sieci: -Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳNajlepszy pracownik na rzecz serwera: @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳNajlepszy pracownik na rzecz sieci: @aXenBiceps™Najpoważniejsza osoba na sieci: @RoniNajlepszy pracownik miesiąca: @HolisterNajbardziej uprzejma osoba na sieci: @WikiNajbardziej zasłużona osoba na sieci: @ZimnyNajbardziej zaufana osoba na sieci: @P00LNajbardziej aktywny/a osoba na Chatbox'sie: @SheriffNajwredniejsza osoba na sieci: @The Lion King.Największy śmieszek na sieci: @P00LNajwiększy bot na sieci: @Zborek ツNajwiększy Spamer sieci: @[email protected]ększy płaczek na sieci: -Największa mądrala na sieci: -Najbardziej lubiana osoba na sieci: @Adaa.Najbardziej oziębły charakter: @RoniNajbardziej irytująca osoba na forum: @Zborek ツNasz Przyjaciel na sieci: @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳUzależniony/na od forum: @[URLOP] selfieNajaktywniejszy szarak sieci: @BotsoNNajprzystojniejszy: @P00LNajładniejsza:
 18. @KiMiSuN link do pobrania demka poproszę.
 19. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 20. Wymagania: 10 sensownych postów,
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.