Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Sponsor

  Kub1nho

  Sponsor
  • Content Count

   1,583
  • Posts on chatbox

   5,318
  • Donations

   150.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   21d 33m 31s

  Everything posted by Kub1nho

  1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  4. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  5. Kub1nho

    Odbanowany UB

   Nie wiem, co miało na celu to, że się zbanowałeś, ale w sumie... Nie mój interes. @TWERKZ nie ma przeciwwskazań, żeby go odbanować.
  6. Nie dostałem od Ciebie żadnego kodu. SMS - 3,69 zł (SMS o treści SHOT pod numer 7355). W celu zakupu zmiany nicku, kod należy wysłać do jednego z grup: Właściciel, Head Admin, Junior Admin!
  7. Ode mnie również poszła stówka Przekażę również 1% podatku i poproszę o to rodziców Pozdrowienia dla mamy, niech żyje długo i szczęśliwie. Dobrze, że ma syna, który o nią walczy!
  8. Przenoszę do odpowiedniego działu.
  9. @Hi4cynT na zastosowanie się do POPRAWNEGO wzoru, która podała Ci @Adaa. wyżej masz czas do 20:00. PS: Rzucanie przekleństwami tutaj nic nie pomoże, a może tylko pogorszyć sprawę.
  10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. Przenoszę do odpowiedniego działu. Otwórz folder z CS:GO, znajdź tą ścieżkę pliku, która pokazana jest na komunikacie, usuń dany plik i spróbuj ponownie wejść na serwer.
  12. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Przedstaw dowody w postaci demka z danej mapy, na którym widać, że nie kampiłeś 20 sekund w danym pomieszczeniu. Oraz zastosuj się do POPRAWNEGO wzoru. Masz czas do 20:00.
  15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  16. Gracz zostanie ukarany, dzięki za zgłoszenie
  17. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  18. Gracz zostanie ukarany, dzięki za zgłoszenie.
  19. Witamy Cię na sieci 1shot2kill.pl - (1s2k.pl) Zapraszamy na wszystkie nasze serwery! Mamy nadzieję że zostaniesz u nas na dłużej Z pozdrowieniami, Administracja 1s2k.pl Polub nasz Fanpage oraz dołącz do naszej armii na Steam! Nasz Fanpage (Facebook) Nasza grupa Steam
  20. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  21. Zamykam, bo zaczynacie robić spam. @LemoN
  22. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.