Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. W łeb się pierdolnij.
  3. witam możecie mi powiedzieć dlaczego zajmujecie się niepotrzebnymi sprawami zamiast banować cziterów jeden osobnik mianowicie veen lata juz na czitach o długiego czasu i nikt z tym nic nie robi chłop ma same podejrzane akcje praktycznie co rundę wali kilka osób przez smoke wychyla idealnie na przeciwników nie wiedząc o nich gość po prostu się bardzo dobrze kryje a wy jako admini nie umiecie wskazać że czituje obejrzałem kiklanacie minut jego gry i to widać jak nacelowuje przez smoke na przeciwników czy też jego celownik nie zachowuje się naturalnie zajmujecie się dawaniem muta i pilnowaniem dobrego mienia serwera zamiast dbać o aby nie było cziterów itd. troszkę że tak powiem psujecie renomę tego serwera nie zwracając na takich ludzi uwagi gdzie już gość dostał bardzo dużo reportów skoro sami nie umiecie stwierdzić odezwijcie się do mnie znam goscia który ma 20 tysięcy godzin w tej grze 10 lvl faceit i globala i jest strimerem to może on stwierdzi czy ten veen czituje i czy inni gracze czitują bo skoro wy bierzecie na admina kogoś kto ma z ledwością 2k godzin w csie juz nie patrząc na rangę to nie stwierdzi czy ktoś czituje jeśli cziter się dobrze kryje bo nie zna tak dobrze mechaniki tej gry
  4. Today
  5. Moim najlepszym i ulubionym "Był" Diego Maradona A aktualnie jakoś nie mam ulubionego
  6. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni + usunięcie 1 pkt ostrzeżeń/możliwość zmiany nazwy na forum. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni lub usunięcie 1 pkt ostrzeżeń/możliwość zmiany nazwy na forum. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 losowaniu. Wybrane liczby mogą się powtarzać. W przypadku wyboru usunięcia punktu ostrzeżeń lub zmiany nazwy na forum, okres ważności wynosi 7 dni od momentu wstawienia wyników. Czas na odebranie nagrody wynosi 48h. Nagrody nie można przekazać drugiej osobie.
  7. Jak widać, wylosowane liczby to: 17, 38 @ f0pa – pierwszy wylosowany numer @ piter. – drugi wylosowany numer Gratuluję! Po odbiór nagród zgłoście się w odpowiednim dziale.
  8. Witajcie, Trochę z tym zwlekałem, ale w końcu jest. Wystartowały testy Alpha nowego sezonu na serwerze BaseBuilder – przewidywane trwanie testów do końca grudnia/stycznia, a następnie rozpoczęcie testów Beta. Dlaczego najpierw jakaś Alpha, a następnie Beta, a nie jak w sezonie 1, że od razu Beta? Zależało mi na jak najszybszym wprowadzeniu nowego sezonu na serwer, ale też chciałem zapewnić Wam grę z małą ilością błędów oraz żebyście odczuwali przyjemność z rozgrywki. Co za tym idzie nie zdążyłem jeszcze przepisać/dodać kilku ważnych pluginów, a chciałem jednocześnie, żebyście wiedzieli, że staram się, aby serwer był grywalny. Co nowego? Zostały wprowadzone między innymi: Eventy Rundowe BunnyHop dla Zombie Nowe modele dla Zombie Zmienione statystyki (zdrowie, itp.) Zombie Nowy sklep (negev, nóż widmo, zwoje) Nowe RPG (przedmioty, które gracz otrzymuje za zabójstwa na poszczególne części ciała [głowa], [klata], [nogi], [stopy]) Znalazłem błąd, co dalej? Błąd możesz zgłosić w poście w tym temacie opisując szczegółowo znaleziony błąd.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.