Jump to content

Dranzer

Premium
 • Posts

  828
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Frequenter

Premium

This user made a donation of more than PLN 30

Dranzer last won the day on January 9

Dranzer had the most liked content!

About Dranzer

 • Birthday 09/01/1990

Information about me

 • Name
  Michał
 • Location
  Mińsk Mazowiecki
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  11802518

Recent Profile Visitors

15,708 profile views

Dranzer's Achievements

 1. Voice, to nie atak w Twoim kierunku :) Trochę skontruję Twoje tezy. Po 1. Owszem istniej ryzyko, dlatego raczej ustawa o karze śmierci byłaby tak skonstruowana, by nie stanowić parafrazy kodeksu Hammurabiego i za śmierć karać śmiercią, a raczej odnosiłabysię tylko i wyłącznie do czynów niepodlegających wątpliwości, że dana osoba była świadomym, zatwardziałym i wielokrotnym mordercą a dowód jego winy byłby niezaprzeczalny. Kara Śmierci, tak jak mówisz, to ogromna odpowiedzialność, więc tylko szczególnych przypadkach była by stosowana. Jednak zdaje się, że byłaby na tyle odstraszająca, że ludzie, którzy dotychasz drwią z prawa i z systemu, bardziej by je respektowali. Po 2. Jeśli chodzi o obecny system penitenciarny, to więzienie dla recydywistów i zwyroli jest zbyt łagodnym miejscem gdzie czują się jak królowie. Utrzymujemy takich z naszych podatków, zapewniana im jest opieka medyczna, pożywienie, dach nad głową, ciepło itd. a tylko są "kosztem" nie przynoszącym żadnych zysków czy zwrotów dla państwa - nie muszą się odpracować, bo nic im nie zrobią - i tak mają dożywocie, więc mogą się buntować, a i tak system na nich nic nie wymusi. Jeśli kara miałaby mieć tu jakikolwiek sens, to jedyną sensowną alternatywą dla KŚ byłoby dotkliwe okaleczenie - ucięcie rąk, oślepienie itd. i zesłanie na napiętnowane życie nędzarza, albo tortury psychiczne itd. Po 3. Biblia (Tysiąclecia) pozwala na, a nawet wymusza, karę śmierci. W księdze Mojżesza znajdziesz taki oto cytat (2 Moj 21:14) "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że bliźniego zabiłby podstępnie, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią." Głaskanie po główce zwyrodnialców, to jak karmienie krokodyla -polityka appeasmentu, którą Chamberline (premier Wlk Bryt. w latach 30) stosował wobec Adolfa Hitlera. Oczywiście zło jest złem, ale osobiście wolałbym zabić jednego czy więcej ludzi dla większego dobra. Gdyby zabito przywódców komunistycznych od 3 do 10 mln osób nie umarło by latach 30 z głodu na Ukrianie w Rosji przez komunistyczne ideały i jedną ustawę. PS: Patologia i bieda wcale nie są zródłem zła na świecie, owszem sprzyjają brutalności, agresji i zezwierzęcenia, ale tak samo bogactwo itd. na to wpływają. Pierwszy z brzegu przykład Kajetan Poznański - jego sprawa swego czasu wstrząsnęła Polską. Pochodzący z zamożnej dzielnicy willowej dobrych rodziców, uczęszczający ochoczo do kościała, poćwiartował bestialsko nauczycielkę włoskiego.
 2. Od "zawsze" jestem zwolennikiem kary śmierci. Zwyrodnialcy czują się bezpieczni, bo nie ma najwyższej kary, która mogłaby pohamować ich fantazje czy żądze, a przez to realizują swoje "marzenia". Ludzie zabijają dla kaprysu czy z błachych powodów, bo wiedzą, że im się upiecze. Wolą się urządzić w kryminale, gdzie reszta zje8ów uważa ich za bohaterów, bo odsiadują dożywocie itd. Gdyby istaniała kara, mogąca odebrać tym sku*wysynom (proszę wybaczyć bluzgi, ale jest to dla mnie bulwersujący temat i nie wyobrażam sobie łagodniej ich nazywać) życie, dochodziło by do mniejszej ilości aktów terroru, morderstwa i grozy.
 3. Wywiad długi, jeszcze całego nie przeczytałem, ale że lubię Madzię to zostawiam serduszko . No ja do Madzi jakby wróciła miałbym z 80km, chyba, żeby się złapać w Wawce, któregoś razu
 4. Dranzer

  Czego się słucha?

  Wracając wspomnieniami do karakoe
 5. @ .x狡猾なキツネ "Jeden osobnik, a dokładnie @ Dranzer to czyste zło, jeżeli chodzi o knucie piekielnych planów a nawet zbrodni. Jego głowa roi się od tych pomysłów." Kinga oj zaskoczyłaś mnie tym opisem Nie wiem czy serio myślisz, że jestem chodzącym złem, czy dla żartów, ale spokojnie dla dobrych ludzi jestem nieszkodliwy, a moja głowa jest pełna wszystkiego w sumie No i dla Ciebie odrzucam tą żałosną powłokę ! Patrz na PRAWDZIWEGO WŁADCĘ PŁONĄCYCH PIEKIEŁ Co do wywiadziku, to super wyszło! @ Roland Gratulację Tatusiu <3333 Dla Ciebie i rodziny życzę duuuużo miłości, zdrówka i szczęścia!! Dziękuję za pozdrowionka Dla Was też mój ukochany charmander! Niech przepełnia Wasze serca rozgrzewającą miłością! Niech światłem (z ogonka) rozjaśnia umysły, drogę i rozprasza mrok/zło
 6. Bardzo lubię białą czekoladę , a teraz mi tylko smaka narobiłaś Wstydz się Werczja!!
 7. Dranzer

  Czego się słucha?

 8. Nick: Dranzer Nazwa rangi: kobieta Link do potwierdzenia: Przegrałem zakład na forum z @ 0la. Proszę o ustawienie mi na tydzień (do 20.04.2021 do godziny 23:59) rangi kobieta. Umowa to umowa, a słów należy dotrzymywać Sędzią/Arbitrem pojedynku był @ Erwin.
 9. Fajna pracka! Czytało się miło, no i fajna oprawa graficzna Pogrzeb miał 14 lat przed moim narodzeniem :O Koleżanka Na Redaktora!
 10. A ile jabłek 🍎🍎🍎🍎🍎 potrzeba, by zrobić 25kg zacier do bimbru? @ M4A1 - jak skończysz Q&A to odpowiedz też tutaj
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.