Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Polska vs. Słowenia Zwycięzca: Polska Wynik: 3:0 Czy któryś z setów zakończy się przewagą min. 10 pkt?: Tak Czy w którymś secie potrzebna będzie gra na przewagi: Nie Serbia vs. Włochy Zwycięzca: Włochy Wynik: 2:3 Czy któryś z setów zakończy się przewagą min. 10 pkt?: Nie Czy w którymś secie potrzebna będzie gra na przewagi: Tak
 3. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Today
 5. ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #1 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #3 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #4 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #5 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #6 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only Mirage #7 ★ ★ Zagłosuj na serwer Mirage/Cache ★ ★ Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 #1 128 TR ★ ★ Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 #2 102 TR ★ ★ Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 #3 128 TR ★ ★ Zagłosuj na serwer 4 MAPS ★ ★ Zagłosuj na serwer 5 MAPS ★ ★ Zagłosuj na serwer 5vs5 #1 ★ ★ Zagłosuj na serwer 5vs5 #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Retakes Only Pistol ★ ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only AWP #1 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only AWP #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer DM Only Pistol ★ +100 all serwery. ★ Zagłosuj na serwer TeamSpeak 3 ★ +1 ts3.
 6. ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 ★ ★ Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 ★ ★ Zagłosuj na serwer CS:GO MOD ★ ★ Zagłosuj na serwer Cod 401 ★ ★ Zagłosuj na serwer DiabloMod ★ +1 all serwery.
 7. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. https://store.steampowered.com/app/475150/Titan_Quest_Anniversary_Edition/ https://store.steampowered.com/app/283270/Jagged_Alliance_1_Gold_Edition/
 10. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.