Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Pulpit --prawy przycisk myszy --panel sterowania NVIDIA -- pojawia się pierwsze okienko zarządzanie ustawieniami 3D wybierasz ustawienia programu szukasz tam cs 1.6 i nastawiasz grę pod wydajność (wyłącz synchronizacje pionową to zjada dużo fps) Cały czas panel sterowania NVIDIA -- wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu-- bierzesz stosuj preferencje użytkownika i przesuwasz suwakiem na wydajność Sprawdź czy masz wyłączoną opcje oszczędzania energii -- ikonka pulpitu-- panel sterowania -- opcje zasilania i tam będziesz to miał klikasz ikonkę systemu i wpisujesz GeForce Experience -- gdy to zrobisz strona główna i tam powinien być cs 1.6 klikasz na niego -- obok ikonki przywróć masz ustawienia niestandardowe klikasz i przesuwasz na wydajność ( tej opcji nigdy nie robiłem) -- dzięki temu programowi możesz zaaktualizować sterowniki karty graficznej W csie możesz zmniejszyć rozdzielczość ( im mniejsza tym więcej fps kosztem obrazu) możesz też przestawić cały system na wydajność ( słabo będzie wtedy wyglądać i za dużo to nie da ) JB ma mnóstwo modeli postaci i ogromne mapy przez co ciężko tam o dużą ilość fps. Sam mam więcej fps w cs go na najwyższych ustawieniach aniżeli tam na tym serwie.. xd Udanych buntów
 3. Nick: ►Koffany♥№◄ SteamID: STEAM_1:0:185654268 Numer: 3
 4. To aż jest za prawdziwe.
 5. Today
 6. Nick: KeveS SteamID: STEAM_0:0:142507165 Numer: 18
 7. Nick: Bambos SteamID: STEAM_1:0:447448073 Numer: 24
 8. Pr0myk

  Memy z internetu

  Na Podlasiu bez zmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 9. Nick: Gosciu SteamID: STEAM_0:1:434133277 Numer:15
 10. ile krzyży weźmiesz jeszcze na swój kark i jak długo zniesiesz, jeszcze siebie sam czy w ogóle uniesiesz czy jeszcze masz ten dar a może cię poniesie a może cię poniesie zdmuchnie jak domek z kart
 11. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 12. Nick: ☣️Toxic☣️ SteamID: STEAM_0:0:535662889 Numer: 1 W te święta wątpie że gdzieś pójdę przez koronowirusa. Najwyżej będę siedział przy komputerze i grał na moim ulubionym serwerze OnlyKnife. Życzę też wszystkim udanej wielkanocy.
 13. @ [V]ice[V]ersa Podbijam mema XD.
 14. @ wontekk gratulacje za zasłużone Pierwsze miejsce!! Miałeś w końcówce godnych przeciwników dla których też gratulację. Ale tym "afterkiem" na tsie na którym została garstka to pokazałeś, że zasłużonie wygrałeś. Dla Ciebie gratulacyjny mem z powyżej opisanej sytuacji!! PS: dla wszystkich uczestników również zasłuzone Gratulacje Dziękuję Wam jak i Organizatorom, Trenerom i KOCHANEJ PUBLICZNOŚCI za Dobrą Zabawę i że śledziliście nasze zmagania i ciepłe słowa po występach
 15. Zasady: Zabawa polega na napisaniu własnego wiersza, tudzież rymowanego tekstu na nie mniej niż 8-12 wersów. Każdy autor w swoim dziele musi odnieść się do konkretnej tematyki, w której główną rolę gra nasza sieć 1s2k. Oznacza to, że trzeba napisać pracę, bazując na naszej sieci. Swoje prace należy wstawić w poście pod tym tematem. Czas na dodanie pracy jest do 18/04/2020r. Po tym terminie Redakcja wybierze 3 najlepsze jej zdaniem prace, które zostaną nagrodzone. Wyniki ogłosimy w niedzielę 19/04/2020r wieczorem. Nagrody: 🥇Miejsce 1 - VIP na dowolnym serwerze, na okres 30 dni lub ranga Premium na forum, na okres 30 dni oraz "Medal Poety" 🥈Miejsce 2 - VIP na dowolnym serwerze, na okres 14 dni lub ranga Premium na forum, na okres 14 dni. 🥉Miejsce 3 - VIP na dowolnym serwerze, na okres 7 dni lub ranga Premium na forum, na okres 7 dni. Regulamin: 1. W zabawie może wziąć udział każdy użytkownik, mający konto zarejestrowane co najmniej przez tydzień. 2. Zakaz jakiegokolwiek kopiowania z internetu oraz od innych uczestników. 3. Całkowity zakaz posługiwania się wulgaryzmami, tekstami rasistowskimi, obraźliwymi i tym podobnymi, niezgodnymi z regulaminem forum. 4. Zakaz obrażania innych użytkowników sieci w swoim tekście. 5. Administracja & Redakcja zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu oraz zasad, w każdym momencie trwania zabawy, aż do jej zakończenia. 6. Za niestosowanie się do regulaminu użytkownik zostaje zdyskwalifikowany. 7. Zakaz wypowiadania się pod tym tematem, jedyna możliwość to wrzucenie swojej pracy. 8. Minimalna liczba uczestników: 6. Zapraszamy wszystkich serdecznie do brania udziału! Życzymy powodzenia oraz miłej zabawy!
 16. Nick: klaudia ok? SteamID: STEAM_0:1:197696431 Numer: 34
 17. Witajcie! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy zorganizować dla Was konkurs! Zasady: 1. Udział w konkursie może brać każdy. 2. Wpisać można się tylko raz. 3. Aby doszło do konkursu, udział musi wziąć co najmniej 10 osób. 4. Wybieramy 1 numer w przedziale 1-50 i wpisujemy go w komentarzu, tak jak w poniższym wzorze. 5. Komentarze możecie pisać do końca dnia 11.04.2020, wyniki zostaną ogłoszone dnia następnego. 6. Numery mogą się powtarzać, jeśli wygra numer który wpisało kilka osób to każda z tych osób dostanie tą samą nagrodę. 7. Nagrody nie można nikomu przekazać. 8. Wszystkie komentarze które nie są zgłoszeniami do konkursu będą traktowane jako spam oraz karanie. 9. Zakaz edytowania komentarza, wyjątek stanowią pozwolenia od administracji np. w przypadku popełnienia jakiegoś błędu. 10. Złamanie zasad wiążę się z dyskwalifikacją. Nagrody: 1 wylosowany numer VIP 30 dni 2 wylosowany numer VIP 14 dni 3 wylosowany numer VIP 7 dni 4 wylosowany numer 3000 kredytów 5 wylosowany numer 1500 kredytów Aby wziąć udział w konkursie należy zastosować się do poniższego wzoru: Nick: SteamID: Numer: Oraz dodatkowo możecie napisać jakie macie plany na święta. Życzymy wszystkim wesołych i spokojnych świąt oraz powodzenia w konkursie!
 18. WYNIKI IV ETAPU - WIELKI FINAŁ! Zwycięzcą I edycji THE VOICE OF 1S2K.PL zostaje - @ wontekk Ogromne gratulacje dla Ciebie i życzmy powodzenia! (Uczestnik z drużyny - @ Evi.) II Miejsce zajął - @ TheRealLastPaunch Również ogromne gratulacje dla Ciebie i życzymy powodzenia! (Uczestnik z drużyny - @ Weronika) Dziękuje również wszystkim osobom, które się zaangażowały w ten konkurs. Pozdrawiam i do usłyszenia!
 19. A więc jako że już po The Voice a emocje jeszcze nie opadły wstawię kilka memów o nim i o uczestnik osobo ich honorując a więc zaczynam: 1. @ selfie Początek jest twój: 2. @ RaAbiosa Naprawdę rozjebałaś. 3. @ TheRealLastPaunch Też rozwaliłeś system moja ty lastpipko. 4. @ [V]ice[V][email protected] osia46 Wam też gratuluję było świetnie oczywiście osia bez obrazy. 5. @ czubek wiem że nie dałeś rady zaśpiewać bardzo mi z tego powodu przykro ale spokojnie @ Kenon już leci im wpierd.... 6. @ Lasik Ciebie też nie mogło zabraknąć. 7. @ Dranzer Mój ty byczku. 8. Tu wasze duo @ TheRealLastPaunch i @ Dranzer 9. @ Thomas Nieźle XD. 10. @ Roni Hehehe Straszku. 11. @ Weronika Piękny początek. 12. @ Evi. @ WeronikaByłyście Zajebistymi Trenerkami i dziękuję wam osobiście za to że od początku do końca jechałyście na maksa. 13. @ wontekk Powiem ci tak Gratuluje ci Zwycięstwa w 1 Edycji The Voice 1shot2kill. 14. A tu pragnę Podziękować wszystkim Uczestnikom The Voica wszyscy zrobiliście coś wielkiego @ KeveS ty też byłeś Świetny dziękuje wam za te występy ten mem od serca a i jeszcze po za tym chciałbym podziękować jeszcze jeden osobie @Natalia :3 wiesz czemu Macie tu jabłka wszyscy 🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏🍏.
 20. Poprawne odpowiedzi: 1. Jaka jest jego ulubiona emotka na czatboxie? 2. Jaki jest/był jego ulubiony serwer naszej sieci? GO:MOD DD2 #1 3.Jaki jest jego ulubiony sport? Siatkówka 4. Ile razy zdarzyło się mu dostać bana za czity? Nigdy nie czitował 5. Jaka jest [...] ulubiona mapa w Counter-Strike 1.6? Tuscan 6. Jaki ma rozmiar buta? 42 7. Z kim z forum ma najlepszy kontakt? Emerytowany 8. Jaka była jego pierwsza ranga na forum? Admin GO:MOD DD2 #1 9. Ile lat ma [...]? 24 10. Z jakiego województwa pochodzi? Kujawsko pomorskie Największą ilość punktów otrzymał @ SeebiX | ^.^ 8/10 Otrzymuję dodatkowe +5 punktów reputacji. Gratulację!
 21. Kto waszym zdaniem wygrał pierwszą edycje The Voice 1s2k?
 22. Świetna produkcja. Pozdro czerwoniak, gust muzyczny zbliżony do mojego
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.