Jump to content
×
×
 • Create New...

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. 1. Z takim mocarnym typem w stroju wojskowym co niesie 2 awpy w dłoniach XDDDDDD 2. Do jeżyka pigmejskiego :3
 3. WITAJCIE! Ruszył nowy serwer Retake a z nim FREEVIP!! hasło zostało ściągnięte i serwer został skończony chciałbym podziękować mocno @ selfieza pomoc i jak i również @ -Gamer-tak że za pomoc. Wraz z @ ChrZ4n1Kpostanowiliśmy wam dać freevipa na 3 dni a żeby go odebrać napisz odpowiedź pod tym postem z wzorem. GLHF Nick: Steamid:
 4. Today
 5. Dokładnie tak a w takim przypadku to nasz mołotow odegrał główną role w tym że fragu a nic z tego nie mamy.
 6. 1. Z aferami na chatboxie jak i w skargach oraz z moim LEGENDARNYM banem w CS 1.6 2. Jeśli chodzi o zwierzę, to porównałbym do leniwca, ponieważ nikomu się tutaj nigdzie nie śpieszy.
 7. Wydaje mi się że mu chodzi o to, że normalnie za asyste dostajesz 10 expa i +1 fraga do tabeli, a nie o topke. Za obrażenia zadane mołotowem nie dostajesz nic, nawet jeśli komuś zostanie te 10 hp i ktoś inny go dobije.
 8. Normalne, z Min czy błyskawic masz to samo. Też za zabicie nie zaliczy Ci jako fraga do Topki.
 9. Czy jest normalne że nie ma asyst za mołotowa ? Wiele razy był poruszany ten temat na serverze, atakując z tego perku często zostaje po 10/30 hp ktoś sobie dobije i ma fraga a my za trafienie nie mamy nic. Fajnie by było gdyby były asysty za mołotow.
 10. 1. Z czym najbardziej kojarzy Ci się "1shot2kill.pl"? *Jeśli tyczy się to nazwy to tak jak pare osób wcześniej napisało ze zgarnięciem dwóch fragów jednym strzałem + tysiącami takich akcji, tysiącami chwil, wspomnień z tą dziką radością za każdym razem gdy nieplanowo podwójnie się uśmiechnął los. *Jeśli ogólnie z czym kojarzy się sieć to bezapelacyjnie z fantastycznymi ludzmi i fajnym czasem spędzonym na sieci ale też wiele innych myśli przychodzi mi do głowy i wiele refleksji. Np: z życiem, czasem, przemijaniem, kołem, podróżą. Najbardziej trafne porównanie jakie przychodzi mi do gł
 11. ★PŁATNOŚĆ PO PRZEZ SMS★ (Aby zakupić vip'a za pomocą sms, należy wpisać na serwerze !sklepsms) 7dni - 4,92zł 14dni - 7,38 zł 30dni - 11,07 zł 60dni - 17,22 zł ★PŁATNOŚC PO PRZEZ PSC★ (Aby zakupić vip'a po przez psc napisz do Karolek lub ChrZ4n1K ze wzorem) Nick: Na ile chcę kupić vipa steamid: 7dni - 4zł 14dni - 7zł 30dni - 10zł 60dni - 15zł NA ZAWSZE - 40zł ★PŁATNOŚĆ PO PRZEZ PRZELEW/PAYPAL★ (Aby zakupić vip'a po przez przelew/paypal napisz do Karolek lub ChrZ4n1K o dane do przelewu) 7dni - 3zł 14dni - 6zł
 12. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. kiedy te cholerne dwa sezony brooklyn99 wyjda na netflixa jezuuuuu

   

  1. Szyko

   Szyko

   No właśnie kiedy? Też czekam.

 14. 1. Z kozacką atmosferą i przyjemnym spędzaniu czasu w gronie naprawdę niesamowitych ludzi!!! 2. Dla mnie bardzo kojarzy się z feniksem
 15. Edytowano punkt 4.1 NEW 4.1 Reklamowanie czitów - PERM BAN (Ban 7 dni, gdzie osoba nieumyślnie zareklamuje np. ez frag itp)
 16. 1. Jedna kula z awp dwa fragi i oczywiscie atencja 2. Z pieskami bo one potrzebuja duzo atencji :p
 1. Load more activity

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.