Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Nick z CS: illi? Admin banujący: ~~GANO$zCZ.AK~~ Serwer: [ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl (de_dust2) Data zdarzenia: 21. kwi 2019 - 13:45:48 Opis sytuacji: Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php Wycinek bana z konsoli:
 3. Po 3 dniach gry, po kilka map dziennie stwierdzam, że gra na tym serwerze nie ma sensu, odkąd komandos stał się tak mocną klasą. Exp niby zmieniony z tego co mówią, lecz to jest niezauważalne. Dawniej gra na tym serwerze była o wiele przyjemniejsza, a dzisiaj? Nie ma strzelania, wejdzie ci tym komandosem, niewidzialny, teleportuje się, połowe pocisków blokuje, kondycji tyle, że nie da się nawet odskoczyć ni nic. Wybija praktycznie całą drużynę. Zrobiliście nindżę na tym serwerze i serwer świeci pustkami, a ile jest zdenerwowania wśród graczy przez tego komandosa, to nie wspomnę. Wszedłem teraz sobie postrzelać, ale nawet pocisku nie wystrzeliłem, bo chwila po rozpoczęciu rundy leże z kosą w plecach. Thomas nie słucha w ogole co mu ludzie mówią i piszą. Jak opiekun, który gra max godzinę w miesiącu może wiedzieć czy zmiany na serwerze są dobre? To GT Thomasa https://www.gametracker.com/player/Thomas/145.239.17.241:27015/ 0 minut w ciągu tygodnia. Pograj sobie Thomas przynajmniej godzinę dziennie ( tyle ile przeciętny gracz - i postaw się na miejscu przeciętnego gracza) podczas gry kiedy grają komandosy to może coś zrozumiesz. Serwer jest od tych zmian beznadziejny, przykro to pisać po kilku latach gry, ale taka jest prawda. Edit: Ale Vicek bzdury wypisujesz Edit2: Rusek pietrusek, przecież ty jak grasz zwykłą klasą to po dwóch/trzech dedach zmieniasz klasę na komandosa i tyle twojej gry normalnymi klasami XD
 4. Today
 5. Dzięki za życzenia i też chciałbym życzyć wesołych świat jak i mokrego dyngusa
 6. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Z przykrością muszę podania odrzucić, ponieważ adminów nam nie trzeba a ktoś otworzył rekrutację.
 8. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Z przykrością muszę podania odrzucić, ponieważ adminów nam nie trzeba a ktoś otworzył rekrutację.
 10. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Wesołych świąt , miałem przyjemność znaleźć dwa albo trzy ;D Powodzenia
 12. ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage <=== ===> Zagłosuj na serwer 3 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer SURF + RPG <=== ===> Zagłosuj na serwer Only AWP <=== ===> Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathrun <=== ===> Zagłosuj na serwer CoD 1001 <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathmatch <=== ===> Zagłosuj na serwer Teamspeak3 <=== +10 all +TS
 13. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer Jail Break <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== +1 all
 14. Jest jakiś bug nie wiem o co chodzi cały czas dostaje jakieś perki nie kupując ich w sklepie wyrzuce pojawia się nowy nie wiem o co chodzi i tak cały czas
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 16. Rundy naprawione cena lm się nie zmieni. A reszta w swoimi czasie.
 17. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 18. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 19. Jak już składacie tyle propozycji to macie odpowiedni temat do tego pod tytułem szybkie propozycje przestańcie spamować tematami z propozycjami a piszcie w tamtym temacie.. modele mi się nie podobają jeżeli aż tak chcecie nowe modele to osobiście ich poszukam.
 20. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 21. Wiemy o tym. Postaramy się to naprawić.
 22. Wesołych Świąt Wielkanocnych! A pomysł świetny, Życzę wszystkim powodzenia w poszukiwaniu jajeczek
 23. Podczas konca mapy 3 pierwsz osoby z największą liczbą kili dostają exsp i czeto zdarza sie tak że 2 razy sie dostaje tą nagrode czy to jest błąd czy tak to ma być ze czasami 2 razy za to sie dostaje ?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.