Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • TheSlay3R

  Użytkownik
  • Content Count

   32
  • Entries from Chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   15h 28m 26s

  About TheSlay3R

  • Rank
   Silver I
  • Joined
  • Entries from Chatbox 0

  Information about me

  • Location
   Polska
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. @Thomas Co Ty na to aby lekko wzmocnić dmg snajpera? Dlaczego? Otóż bez perku na w 60 lvl bije po 50, to jest jakiś dramat, a ciekawe co to będzie jak ludzie będą mieli max klan, albo chociaż dać ten 2x dmg na 100 lvl nie 160 .
  2. Jedyne co mogę tu napisać to wielkie XDDDDDDDDDDDDDD Dostałeś bana ,,Ochłon", ktoś kto jest wyżej postawiony @Thomas czy też @d0naciak sprawdzą sobię logi chatu, pisałeś mi nawet na [email protected], że jestem zerem, botem, kampie itp, a ja to ignorowałem, ale gdy zacząłeś już sie tak narzucać to dostałeś bana, proste. Kilkakrotnie zwracałem uwagę temu graczowi, by przestał kampić. No to ładnie kampienie, jako snajper byłem w 10s na waszym respie, jeżeli za kampienie uważasz się schowanie za skrzynką to jesteś w błędzie. abijałem go kilkukrotnie, byłem top1/2 mapy i miałem lepsze statystyki od niego Nie chce tu nic zarzucać, ale chyba nigdy gdy od początku mapy graliśmy nie byłeś wyżej ode mnie xD wykorzystał swoją rangę by uniemożliwić mi rozgrywkę właśnie na 30 minut O tym napisałem wyżej, dostałeś bana za spam [email protected] + potraktowałem to jako obrazę admina. + Można też prosić o opinie innych graczy co byli na serwie, dawid, rusek i wiele innych c:
  3. Neutral +Wiek +Mikrofon +Doświadczenie -Rzadko Cie widzę na serwerze, może się mijamy - NS Myślę że okres próbny można dać.
  4. 1% Podatku, i od rodziców leci do Ciebie, 3 maj sie i powodzenia szefie
  5. Człowiek 2018 roku: @selfie Najlepszy pracownik na sieci w 2018 roku: @selfie Najlepszy przyjaciel na sieci w 2018 roku: @Pazula Najlepszy gracz na sieci w 2018 roku: @MURPHY
  6. Pewnie że TAK - Bardzo często zgłasza na [email protected], gdy nikogo nie ma pisze na steam - Jest w UBT co świadczy o jego umiejętnościach rozpoznawania cheatów - Miły, pomocny, można z Nim na luzie pogadać - Rozpoznawalny na serwerze - Przyda się taki gość w ekipie
  7. Na moje całkiem dobry pomysł, może nie za tyle monet, ale spoko.
  8. Co po tym że za topke są usługi skoro cała topka to same premki? + Praktycznie jest ta sama 5 w top 15 co reset
  9. Hejka, co Wy na to aby dodać coś takiego że za przegrane godziny dostajemy klasy premium powiedzmy na okres miesiąca? Mamy bardzo dużo graczy na serwerze którzy grają codziennie a nie mogą sobie pozwolić na kupno danej klasy czy też VIPA, a taka opcja przyciągnie graczy i serwer będzie praktycznie cały czas pełny. Powiedzmy że trzeba mieć przegrane z 350 godzin na serwerze aby otrzymać takową premkę.
  10. Ogólnie mylisz się Sepuś, ja grałem takim scoutem na codzie 45k lvl gdzie ludzie biegali jak opętani i mieli po 10 skoków, i nie było problemu żeby takowych graczy trafić. Dalej utrzymuje zdanie że scout 1/1 jest zbyt OP, w szczególności na 201 lvl.
  11. 1/1 Scouta na codzie 201 nie może być, grałem taką klasą na innych codach i scout 1/1 jest po prostu zbyt łatwy, same no scope, 100 % celności 0 rozrzutu broni, jak dla mnie ta klasa była by za dobra, przebiłaby wszystkie inne razem.
  12. Zgadzam się że obrażenia tej klasy są ogromne, na moje można by zablokować na tej klasie wszelkie perki które dodają czyste obrażenia, jak Naboje Pułkownika i Platynowe Naboje, oraz zabronić kupowania inty. Można też pomyśleć nad usunięciem magazynku za zabójstwo, albo chociaż dodać to od 100 poziomu.
  13. TheSlay3R

    Dodane Ranga

   Nick: Slay3R? Ranga: Admin Cod 201 Link potwierdzający otrzymanie grupy: https://1shot2kill.pl/topic/34127-podanko/?tab=comments#comment-258868
  14. Co myślicie, i jeżeli jest taka możliwość dodania na serwer świąteczną loterię. Polegałoby to że np co tydzień kupowałoby się za monety losy lub za SMS wartości złotówki na serwer i losowałoby się nagrody np VIP na tydzień jakieś klasy, exp, kody na przerzucanie lvl itp. Co myślicie ? Edit : przepraszam za błędy pisze z telefonu
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.