Jump to content

#13 GAZETKA 1S2K

0la
 Share

Recommended Posts

Oprawa graficzna na bardzo wysokim poziomie, ale czego innego spodziewać się po Conte.

Opowiadanie ciekawe tylko trochę krótkie, rób dłuższe Erwin.

Wychaczyłem również błąd odnośnie rezygnacji P.N.G. wraz z don Kuba - po ich odejściu rangę moderatora forum objął Lelouch wraz ze mną, pat0 oraz Soul otrzymali szanse po rezygnacji Futuby i Roniego.

Gazetka powoli wraca na właściwy tor, oby tak dalej.

By Guest,

Opowiadanie ma być krótkie, ma wciągnąć, abyście czekali z lekką niecierpliwością.

Nie wiem czy tylko u mnie tak czy u każdego, ale w opowiadaniu Legendy ten pomarańczowy kolor tak bije i mieni się po oczach, że miałem naprawdę spore kłopoty, aby doczytać to do końca.
Nie mniej jednak muszę powiedzieć jedno: "kawał dobrej, solidnej roboty". Gazetka wyszła fenomenalna, chyba najlepsza jaką czytałem z wielkim zainteresowaniem.

Gazetka wyszła fenomenalnie.

Szkoda że tak późno się zabraliście za jej tworzenie, bo można by niektóre szczegóły bardziej dopracować. Następnym razem, jak nie będzie wszystko przygotowane na 3 dni przed końcem miesiąca, to nawet nie podejmuje się tworzenia oprawy graficznej :P

31 minut temu, [Soul]jaboy napisał:

Nie wiem czy tylko u mnie tak czy u każdego, ale w opowiadaniu Legendy ten pomarańczowy kolor tak bije i mieni się po oczach, że miałem naprawdę spore kłopoty, aby doczytać to do końca.

Hmm, u mnie się normalnie czyta, ale dobrze wiedzieć. Następnym razem, będę unikał tego koloru ;)

Edited by Conte

• Support Admin

Świetna robota. Sporo informacji i to tych ważnych, fajna oprawa graficzna, niezła historyjka :D

Wszystko się czyta bardzo przyjemnie i niestety jak dla mnie trochę za krótko :( 

Wielki pozytyw za wykonaną robotę :D

Gratulacje dla zwycięzców w Elicie, widać, że jednak można być lubianym skurwielem xD - dzięki za głosy!

2 godziny temu, Roni napisał:

Gratulacje dla zwycięzców w Elicie, widać, że jednak można być lubianym skurwielem xD - dzięki za głosy!

Na Ciebie głosują ze strachu, na Shocka ze śmiechu a na Krystka z przyzwyczajenia. 

A sama gazetka wygląda idealnie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.