Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!

aXenDev

Web Root
 • Posts

  1,829
 • Joined

 • Days Won

  9
 • Donations

  652.01 PLN 

Member of the administration

This user is in administration

aXenDev last won the day on August 25 2020

aXenDev had the most liked content!

Information about me

 • Name
  aXen
 • Location
  Trójmiasto
 • Sex
  Mężczyzna / Male

My devices

 • Processor
  AMD Ryzen 7 5800X
 • Graphics Card
  NVIDIA RTX 3070 8GB
 • RAM
  HyperX 16GB
 • Smartphone
  Samsung Galaxy S10e

Contact

 • PlayStation Network
  aXenBiceps
 • Steam
  axenbiceps

Recent Profile Visitors

28,645 profile views
 1. aXenDev

  Windows 11?

  Kolejna inspiracja na nowe elementy na forum
 2. A czy ten przycisk, umożliwiający dodanie pliku z komputera na czatbox też został usunięty celowo? Dlaczegooo :PepeSad2:

   

  przycisk.PNG

  1. aXenDev

   aXenDev

   Aktualnie walczymy z brakiem kompatybilności chatboxa. Autor zapomniał o aktualizacji i część funkcji mogło zniknąć.

   Cały czas pracujemy nad jego ulepszeniem 🙂

  2. xRyBsoN
 3. Witajcie, Przyszły do mnie słuchy że chcecie przywrócenia reakcji łapki w dół. Już tłumaczę dlaczego ona nie powróci. Staramy się być forum, gdzie każdy znajdzie sobie jakieś miejsce. Nie chcemy, aby ktoś poczuł się urażony reakcją łapką w dół, tym bardziej że ona cofała reputację. Są użytkownicy na forum, którzy nie rozumieją że ktoś czegoś nie wie i potrzebuje pomocy, a inni to wykorzystują i dają łapki w dół w celu uśmiania się? Jak zwał tak zwał. Forum ma być przyjazne dla wszystkich użytkowników. Reakcja nie zostanie przywrócona. Każda prywatna wiadomość w stronę administracji na temat tej reakcji będzie traktowana jako spam i odpowiednio karana! Na komunikatorach typu discord, ts itp. administrator może zablokować taką osobę.
 4. Znamy problem. IPS pracuje nad poprawką.
 5. Zmieniono Status zgłoszenia na Naprawiony
 6. Hejka wszystkim użytkownikom! Dzisiaj została przeprowadzona aktualizacja do nowego silnika forum IPS 4.6. Wraz z aktualizacją zawitał lekko odświeżony motyw wraz z nowym logo! W nowym logo zrezygnowaliśmy z końcówki .pl, dodaliśmy nowy font oraz nowy kolor w postaci gradientu! Jedną z nowości nowego silnika to nowy system rang oraz osiągnięć! Ale już widzę, że za dużo osób ma wyższe rangi tak więc system będzie dopracowywany na dniach. Pełna lista nowości, jakie zajdą zostaną opublikowane wkrótce. Tymczasem zachęcam do zgłaszania błędów.
 7. Nie znalazłem takiej opcji w AdminCP. Muszę dokładniej zbadać tą propozycję.
 8. Rozpoczynamy testy nowej wersji forum :D

 9. Czyli mój dysk o prędkości ponad 6 GB/s wreszcie się przyda
 10. Hejka, Jeżeli komuś się nudzi to zapraszam do wypełnienia ankiety, którą stworzył mój znajomy w celu zbadania tematu na inżynierkę. Ma być to gra typu FPS napisana w Unreal Engine. Link do ankiety: https://forms.gle/X7ywKs6eNpQxVnYq5 Za każde wypeł nienie serdecznie dziękuję ❤️ Możecie tutaj napisać czy odpowiedzieliście, a ja nagrodzę was serduszkami do reputacji
 11. Zależy jak ma wyglądać i jaką ma mieć funkcję. Strona typu one page tylko z informacjami może kosztować około 1k lub nawet i więcej wraz z projektem i dobrym kodowaniem.
 12. Bardzo ciężko teraz złożyć jakikolwiek komputer do gier. Karty graficzne i procesory są jak na lekarstwo. Komputer na już będzie kosztował więcej niż np. na początku listopada.
 13. Przedstawiamy Wam nowy, a zarazem stary motyw uwielbiany przez użytkowników 1s2k. Został on zakodowany z myślą o Was, graczach i użytkownikach forum Motyw był dostępny jeszcze przed wielką aktualizacją, która była w lipcu. Teraz motyw powraca z ulepszoną funkcjonalnością, poprawioną wydajnością oraz z wyjątkowymi funkcjami z motywu Fluent (poprzedni motyw na forum). Skoro mowa o motywie Fluent... Motyw cały czas jest dostępny i będzie stale rozwijany tak jak obecny domyślny. Wystarczy zmienić go na dole forum (przycisk znajduje się w stopce). Ho, HO, HO! Święta zawitały na forum! Nowy motyw jest dostępny od wczoraj i razem z nim zawitało logo świąteczne, ale to nie koniec! Co jakiś czas aż do wigilii będą pojawiały się różne elementy nawiązujące do zimy oraz świąt. Pierwszy śnieg pojawił się na forum! Widzicie to?! Pierwszy śnieg! Czujemy już klimat świąt! Wraz z czasem zacznie on padać jeszcze mocniej, tak więc uważaj na siebie i ubieraj się ciepło! Aha, byłbym zapomniał... Śnieg może powodować utrudnienia w poruszaniu się na forum, mogą pojawić się zaspy śniegu! Tak więc gorąca czekolada, kominek, mandarynki, forum oraz nasze serwery są wskazane! Uważajcie na siebie! Zobacz cały artykuł
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.