Skocz do zawartości

don Erwin

Opiekun Serwera

Ostatnia wygrana don Erwin w Rankingu w dniu 15 Październik

don Erwin posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O don Erwin

VIP

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Poland
 • PC
  Windows 7 Home Premium
 • Mobilny
  Android 6.0

Kontakt

 • GG
  49031368
 • Nick
  Who i?

Ostatnie wizyty

5,346 wyświetleń profilu

Ranga CS:GO

 • Elitarny mistrzowski obrońca
 • Obecna ranga CS:GO Master Guardian Elite
 1. Wrzesień - elita sieci Do każdego typu wybieramy tylko jedną osobę. W innym przypadku głosy nie będą liczone. Człowiek miesiąca: Najlepszy Administrator: Najlepszy Moderator sieci: Najlepszy Opiekun Serwera: Najlepszy członek UB TEAM: Najlepszy Admin Serwera: Najlepszy Redaktor Sieci: Specjalista poprawnej pisowni: Najlepszy Grafik Sieci: Najbardziej Pomocny użytkownik na sieci: Najbardziej kulturalna osoba na sieci: Najbardziej lubiana osoba na sieci: Najzabawniejsza osoba na sieci: Najpoważniejsza osoba na sieci : Największy płaczek na sieci : Największa mądrala na sieci : Największy nolife sieci: Największy bot na sieci: Największy Spamer sieci: Najprzystojniejszy: Najładniejsza: Głosujemy do 29.10.2017 r.
 2. Witajcie. Zapraszamy do losowania darmowych usług. Wzięcie udziału jest całkowicie darmowe! Wybierasz 1 numer z przedziału 1-50 i wpisujesz poniżej. Po upływie tygodnia będą losowane 2 numery, które będą wręczać: 1 wylosowany numer - darmowa dowolna usługa na 30 dni 2 wylosowany numer - darmowa dowolna usługa na 14 dni Numery przez was wybrane mogą się powtarzać! Wpisać się można się tylko 1 raz na 1 losowanie. Aby wziąć udział trzeba mieć przynajmniej 5 postów oraz minimum 3 dniowe konto na forum! Wyniki: 29-31.10
 3.  Rozwiązany Darmowe usługi #27

  Chyba ten generator jest po wojaku: Więc postanowiłem dolosować drugą liczbę, która dołożę do 37: Tak więc 37 oraz 23: 37- VIP na okres 31 dni: @Elooo 23- VIP na okres 15 dni: @Dzwiek Gratuluję ;p
 4. Rzuciły sie jak zjc na swieżaki w biedronce ^^

 5.  Rozwiązany Skarga na Warning?!

  Czekajcie na opiekuna
 6. Zrzutka na JB - Wiele zmian

  10 poszła, zawsze chyba coś :)
 7. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. To chyba żart? W ostatnich 10 dniach 0 minut? Nabij około 360-500 minut minimum i złóż podanie...
 9. Propozycje/uwagi/zmiany dot. 5 MAPS

  Witam. W sobotę tzn. 21-10-2017 o godzinach porannych odbędzie się przerwa techniczna. Przewidywalny czas- 2H Pozdrawiam.
 10. [Skarga] Slapowanie.

  Poczekajmy na @Krystek
 11. @don Kuba jak tam montejdz?

  1. don Kuba

   don Kuba

   A teraz tak serio... O ch*j Ci chodzi?

 12.  Archiwum Tabela adminów [ONLY AWP CS:GO]

  Temat został przeniesiony do archiwum! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. @don Kuba braci się nie traci! 

 14. zajcuwer po 'przerwie'

  Najlepszy informatyk! Cześć chyba Cie kojarze
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.