Jump to content
×
×
 • Create New...

Roni

Technik
 • Content Count

  4,304
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Manager TeamSpeak 3

Member of the administration

This user belongs to the administration

Roni last won the day on August 16

Roni had the most liked content!

About Roni

 • Rank
  Emerytowany Skurwiel
 • Birthday 10/24/1988

Information about me

 • Location
  Szczytno / Olsztyn
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  7789672

Recent Profile Visitors

20,775 profile views
 1. SSy pakujemy w paczkę .rar i wtedy wrzucamy - do poprawy
 2. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Poprzedni post ukryłem. Przedyskutowaliśmy, sprawdziliśmy pewne rzeczy w gronie administracji i dostałem pewne informacje. Na TS się nie stawiliście, próbowaliście tylko podjąć bezsensowną próbę przekonania mnie do innej metody "weryfikacji", która by NIC nie wniosła i nie udowodniła, czym nie poprawiliście swojej sytuacji. Mój wyrok w sprawie: 1. Forum: - jedno konto kolegi, który założył MK na forum robi stąd huczny wylot - drugie konto tej osoby wg regulaminu otrzymuje ostrzeżenie i czasową blokadę 2. Serwer: - gramolek zostaje z banem i te ko
 4. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Pozamiatane przez @ Zmora i @ Czarna. Jak będziesz jeszcze człowieku próbował wchodzić na serwer na aktywnym, to mamy specjalne paczki dla takich jak Ty. Będziesz się musiał dłuuuuuuuugo bawić, żeby cokolwiek dalej zrobić w tym zacnym gronie sieci 1s2k. Chętnie tego użyjemy, wszak mało takich szczurów laboratoryjnych na sieci ostatnio, to się jeden w kolekcji przyda. Zamykamy i żegnamy ozięble.
 6. Jedyne co chcę zobaczyć w tym temacie: - link do dema od składającego skargę, bo nie dałeś dowodów, a bez tego skarga nie ma podstaw - poczekam łaskawie aż minie czas bana na forum - relację oskarżonego admina - decyzję @ Czarna. Jak mi się ktokolwiek inny tu wypowie w jakikolwiek inny sposób, to tego gorzko pożałuje.
 7. To jest Twój ban: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=95079 A tu masz instrukcję jak to rozwiązać i miejsce, gdzie się możesz odwołać https://1shot2kill.pl/forum/28-screenshoty/ Powodzenia.
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Szkoda na to patrzeć, więc zajrzałem do bansa... http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=82047 Ban z 11.05.2020. Na odwołanie się masz 3 dni, nie 2 miesiące. Ban zostaje. PS. Następnym razem pomyślisz, zanim puścisz brata do gry na serwerze, który lubisz, chociaż to już nie u nas.
 10. Roni

  Skarga selfie

  Przebieganie przez respa z kosą to co innego niż siedzenie na respie i ubijanie stamtąd graczy - trafiło na admina, tym gorzej." Admin widzi, admin reaguje"... PS. Nie wiem po co jest to pytanie, skoro niby zasady są znane... PS 2. Słaba argumentacja, z Twojego stwierdzenia wynika, że ruszyłeś się dopiero po zabiciu... Poza tym poruszać się w stronę górnego trupa będąc na respie można bardzo długo... Albo przebiegam, albo stamtąd biję - proste jak budowa cepa. Demka nie będę oglądał, wyrok zapadł wcześniej, a zasady gry powinny być znane - patrz regulamin
 11. @ RON2016 ssy pakujemy w 1 paczkę .rar i wrzucamy na zippyshare... Spakuj i wrzuć ponownie.
 12. Dobra, wybacz, ale mam swoje zadania inne, a z telefonu niestety dema nie wrzucę, chociaż rozpiskę miałem gotową zanim się odwołałeś Demo: https://www22.zippyshare.com/v/kjiEJEpB/file.html 06:36 b+ dd 06:44 b+ j.w. 07:04 b+/- rozrzut? 07:09 b+ dziwne kółeczka kręci przy ostatnich strzałach... 1/4 07:46 b+ dd 07:56 b+ wcelowany 08:05 b+, tam się strzelają jakiś czas, ale w 8:12 wyszedł z prefire zanim się gość pojawił... 1/4 08:25 b+, obczaił sobie model i poszedł na pewniaka (później go usłyszał dopiero), do tego nie pasuje mi rozrzut n
 13. Demka kręciłem sam, tak na wszelki wypadek https://www87.zippyshare.com/v/crtBKUDL/file.html tomi.dem 34:43 b+ model 35:05 b+ model, w 1/1 nie miał żadnych szans widzieć gościa 35:15 b+, lockuje na głowie 1/4 35:32 b+ abh 35:42 b+/- skan po modelu 37:19 b+, zmniejszony rozrzut na full auto+tłumik 37:22 b+, lekki ten shake, gdy już na głowie się silent włączy, ale jednak 1/4 37:48 b+ abh 38:03 b+ cała akcja dziwna... ciągnie za modelem 38:41 b+ słyszy go, ale w 1/4 widać jak celownik na głowę przeciągnął 38:46 b+ słyszy, ale wce
 14. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.