Jump to content

Roni

Veteran
 • Content Count

  4,341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Donations

  0.00 PLN 

Roni last won the day on August 16 2020

Roni had the most liked content!

About Roni

 • Rank
  Emerytowany Skurwiel
 • Birthday 10/24/1988

Information about me

 • Location
  Szczytno / Olsztyn
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  7789672

Recent Profile Visitors

22,548 profile views
 1. o cześć roni szefie wszystkich szefów

 2. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Odrzucam, a mam ku temu kilka powodów: - aktywny ban na serwerze na sieci - multikonto na forum - nigdy nie byłeś na wymienionych nickach na TS, więc po co kłamiesz w podaniu?
 4. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. W sumie nie ma co czekać... Moja ekipa już powiedziała co i jak...
 6. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. No cóż. Po wysłuchaniu adminów i zainteresowanego podanie odrzucam. Jest to też na prośbę składającego podanie. Oczywiście jak dasz się poznać, możesz próbować, ale póki co no niestety...
 8. @ [...], @ KaZix. wypowiedzcie się, skoro jest takie częste wołanie adminów rzekomo, to chciałbym poznać też i Wasze zdanie.
 9. Ban to ban, demo rozpisane przez UBT, rozpisał to każdy z teamu, dodatkowo ja byłem o to proszony i po raz kolejny nie będziemy tego robić. 99,9% odwołujących się od banów uważa, że to nasza pomyłka, że jesteśmy słabi, że nie potrafimy czegoś zrobić... A jednak jesteśmy dobrzy w naszym fachu i konsekwentni. Dodatkowo każdy musiał zdać trudne testy, żeby zostać przyjętym do UBT - mogłeś startować, żeby się przekonać jakie one są, ale nie - lepiej oskarżać nas, że to pomyłka. Dlatego każde kolejne odwołanie osobiście nagrodzę ostrzeżeniami za spam. Miałeś szansę na odkupien
 10. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Więc tak... Wiemy doskonale, że głupi błąd nie był jeden i mam nadzieję, że żaden się więcej nie powtórzy. Stawiam sprawę jasno, jeśli mnie zawiedziesz i będzie podobny przypał, to nie będzie żadnej szansy na rangę na forum - to mogę Ci zagwarantować. Wiesz, że nie chcę chorągiewek, a potrzebni mi są ludzie, którym chcę zaufać - dostajesz szansę - nie spieprz tego. Uprawnienia na serwerze dodane (startujesz jak reszta - od początkującego), zgłoś się po rangę na forum.
 12. Pobierz sobie paczkę ode mnie i wklej wypakowany folder do folderu cstrike. Powinno zadziałać. events.zip
 13. Uznałem, że pora powiększyć ekipę - kilka osób pytało, czy można składać podania, admini powiedzieli, że ktoś się przyda... W związku z tym, słuchając głosu ludu, rekrutacja na admina sieciowego TS3 jest ponownie otwarta. Zapraszam do składania podań w odpowiednim dziale!
 14. Zlokalizowałem co się dzieje przy wywalaniu serwera. Mamy nadzieję, że uda nam się to w niedługim czasie naprawić.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.