Jump to content

Roni

Technik
 • Content Count

  2,715
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Time Online

  9d 23h 59m 47s

Roni last won the day on November 20 2019

Roni had the most liked content!

About Roni

 • Other groups Właściciel TS3
 • Currently Viewing Forums Index
 • Rank
  Emerytowany Skurwiel
 • Birthday 10/24/1988

Information about me

 • Location
  Szczytno / Olsztyn
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  7789672

Recent Profile Visitors

17,123 profile views
 1. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. A ja z mojej podłości i renomy pomimo pozytywów podanie odrzucę. - Jeśli chcesz zdobywać głosy, to nie na multikontach zakładanych przez kolegów - jeden bana wyrwał... Chcecie kolejne, próbujcie. - Podanie złożone prawie w tydzień... Widzisz, prawie robi różnicę, bo kilka godzin jednak nie upłynęło od odrzucenia podania, ponieważ ostatnie odrzuciłem o godzinie 22:26, Twoje następne wisi od 16:37, czyli pełny tydzień nie upłynął. Gdyby nie mk kolegi, przymknąłbym na to oko, a tak dostałem powód kolejny do odrzucenia. Bo mogę. Nauczysz się CZEKAĆ PEŁNY okres czasu następnym razem. Powiedziałem to ja, Emerytowany, ale jednak Skurwiel.
 3. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. @ Evi. sprawę zamknęła, ja tylko dodam od siebie w temacie... Demko róbcie nie z jedną, dwiema akcjami i to niepewnymi, jak było tu swego czasu przy jednym graczu, kiedy admini płakali, bo nie mieli dowodów na gościa, tylko coś konkretnego, łatwiej i lepiej wtedy jest to ocenić... Odniosę się tu do sprawy gościa z nickiem switchblades, może pamiętacie - były robione ssy, rozpisywane HLTV, demka z jedną, dwiema akcjami, ale wszystko na czysto - bez podstawy do zbanowania, bo przecież po jednej akcji +/- nie daje się bana... Dopiero po moim dłuższym nagranym demie okazało się, że spalone - siedziałem z @ TeTe-_- i oglądałem to kilka razy, bo mi śmierdział, ale się udało - za pewnie się poczuł i to go zgubiło... Więc jak coś będziecie robić, to proszę Was, porządnie...
 6. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Jakby to powiedzieć... "Uwielbiam" takie podejście - jak ktoś chce obrażać administrację i dołączać do administracji, to tak jakbyś był ptakiem i leciał z innymi ptakami i na nie jednocześnie srał... Nie będzie w administracji osoby, która nie potrafi się zachować, prowokuje i obraża innych. Dla jaj, to sobie możesz kurę kupić, a nie łamać regulamin TSa i sieci. Odrzucam.
 8. W związku z ogromnym zamieszaniem, które powstało po ostatnim etapie The Voice na czas nieokreślony ZAWIESZAM konkurs. Zawieszam, co oznacza, że wróci gdy tylko unormujemy pewne kwestie i ogarniemy sprawy, które są niezbędne do dalszego dobrego funkcjonowania konkursu, aby był na jak najwyższym poziomie. Macie do tego czasu możliwość jak najlepszego przygotowania się do kolejnego etapu, aby i on okazał się wielkim sukcesem, tak jak poprzednie. Więcej informacji, szczególnie o dacie kolejnego etapu będziemy zamieszczać w tym temacie.
 9. Roni

  Witajcie.

  To Mateusz czy Hubert? Zdecyduj się dziecko... MK, banned, temat w śmieci.
 10. Zamykam szybką rekrutację, myślę, że póki co jest wystarczająca ekipa.
 11. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Ok, podanie przyjęte. Zgłoś się po grupę w odpowiednim dziale i do mnie po uprawnienia na TSie
 13. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Nie bawimy się. Kombinatorka z ssami = ssy podrabiane. Ban zostaje.
 15. Propozycja została odrzucona! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.