Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Roni

Administrator

Ostatnia wygrana Roni w dniu 3 Sierpień

Użytkownicy przyznają Roni punkty reputacji!

Członkostwo w grupie Donator

Użytkownik należy do grupy donatorów.

O Roni

Donator
 • Tytuł
  Emerytowany Skurwiel
 • Urodziny 24.10.1988

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Szczytno / Olsztyn
 • PC
  Windows 7 Ultimate
 • Mobile
  Android 8.1

Kontakt

 • GG
  7789672
 • Steam
  Roni

Ostatnie wizyty

8 858 wyświetleń profilu
 1. Zapraszamy do losowania darmowych usług. Wzięcie udziału jest całkowicie darmowe! Wybierasz 1 numer z przedziału 1-50 i wpisujesz poniżej. Po upływie tygodnia będą losowane 2 numery, które będą wręczać: 1 wylosowany numer - darmowa dowolna usługa na 30 dni 2 wylosowany numer - darmowa dowolna usługa na 15 dni Numery przez was wybrane mogą się powtarzać! Wpisać się można się tylko 1 raz na 1 losowanie. Aby wziąć udział trzeba mieć przynajmniej 5 postów oraz minimum 3 dniowe konto na forum!  Wyniki: 01.10
 2. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Darmowa dowolna usługa na 30 dni - brak zwycięzcy Darmowa dowolna usługa na 15 dni - @[P]ieczywko13 Po odbiór nagrody należy się zgłosić w odpowiednim dziale
 4. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Gracz właśnie pokazał jak bardzo mocno zna regulamin forum. Warny na koncie są dodatkowo nagrodzone odrzuceniem podania.
 6. Proszę bardzo, skoro zaczął się płacz, że chcecie, żeby otworzyć temat, to robię w ten sposób. Otwieram go, ale przy wszelkich dotychczasowych postach: - osoby, które zrobiły offtopic dostają warna - osoby, które wypowiadają się bez dowodów dostają warna - osoby, które się wtrącają jako adwokaci, kolejne warny Nie ukarałem Was, ale widzę, że jak chcecie robić gównoburzę, to będą konsekwencje. Dodatkowo: Każdy dodatkowy post, który będzie poniżej jeśli nie będzie w nim DOWODÓW, będzie karany ostrzeżeniem za 3 pkt. Każdy offtopic, będzie karany warnem za 3pkt. Tak przypomnę co to dowód: SS z gry albo rozpisane demo. I przypomnę, to skarga na byłego admina Klimat. jeśli macie coś innego do powiedzenia, proszę bardzo, próbujcie - wylecicie z forum i będzie koniec płakania. Dość gównoburz. Temat zamknie się sam o godz. 24:00. Mojego werdyktu i tak nie zmienicie.
 7. No dobra. Aż zajrzałem do wszystkich logów... http://wklejto.pl/624904 Nie wpisałem tutaj tylko spamu komendami "/me", bo tego jest dużo... W logach widać ewidentnie, że Klimat przenosił gracza z teamu do teamu, natomiast Ziomeczek w ciągu całego dnia był spokojny. Nie mam potrzeby karania za to @zedicus, natomiast Klimat jest już degradowany. Dołożę za to Klimatowi ze 3 dni bana, tak dla spokoju, bo widzę, że się zachować nie potrafi - mógłbym szykować wklejkę z logów, ale bez sensu...
 8. Roni

   Rozwiązany nequ trzeci

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Roni

   Rozwiązany nequ trzeci

  Brak wzoru, zamykam. Jeszcze się nie nauczyłeś, że to SIEĆ SERWERÓW, a nie serwerownia? Jak się tu uchowałeś jako admin? Do tego nie potrafisz napisać wg wzoru? Takie trudne? Jak chcesz się popłakać, to idź na podwórko do kolegów. Nikt nie zabroni nikomu kupić lvla i sobie grać, a jak widzę, co admini z 501 zaczęli odwalać na serwerze, który DOBRZE stał i teraz łapie doły, to mi się płakać chce. Jak nie pasuje, że ktoś ma możliwości, to idź gdzie indziej, na siłę nikt tu nikogo nie trzyma. Więcej, TOKSYCZNYCH graczy takiego pokroju, co się ogarnąć nie potrafią, wywalam, bo szkody robią większe niż grający i ogarniający pewne rzeczy... Jeszcze jedna taka bezsensowna skarga bez dowodów i sensu, to będziemy inaczej dyskutować. Odechce się wam pisać pierdoły, bo będę karał gorzej niż @Zimny. Ja taki delikatny jak on nie jestem.
 10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Brak dowodu i wzorów. Jednak tą skargę sam rozwiążę po mojemu. Info w dziale adminów, bo pewnych rzeczy mam po prostu dość.
 12. Roni

   Rozwiązany ''Skarga''

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Roni

   Rozwiązany ''Skarga''

  Wiesz, żeby adminem trzeba mieć mózg i z niego korzystać. Odrzuciłem podanie, to wolałeś złamać regulamin forum i jak ostatni idiota się do tego przyznać... Wolę mieć mniej adminów, niż przyjąć ludzi, którzy mają problem ze zdolnością czytania i rozumienia regulaminu, czy też może po prostu nie mają mózgu...
 14. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Po raz kolejny nie minęło 7 dni od odrzucenia poprzedniego podania... Nauczysz się w końcu?
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.