Jump to content
 • Home
 • Admin

  Roni

  Technik Forum
  • Content Count

   2,622
  • Entries from Chatbox

   973
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   8d 18h 1m 31s

  Roni last won the day on May 22

  Roni had the most liked content!

  About Roni

  • Rank
   Emerytowany Skurwiel
  • Birthday 10/24/1988
  • Days Won 6
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Szczytno / Olsztyn
  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Contact

  • GG
   7789672

  Recent Profile Visitors

  14,100 profile views
  1. Spoko, fajnie się czyta wywiadzik, miałem chociaż chwilę zajęcia... 2k17, kiedy to było, zmierzch mojego [email protected] na sieci , że ktoś te czasy pamięta jeszcze Lecą plusy
  2. Roni

   [Zbanowany] Ban

   Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Roni

   [Zbanowany] Ban

   Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.... Czas na odwołanie się od bana to 72h, trochę się spóźniłeś. Cya
  4. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  5. Żeby już nie fatygować pozostałej administracji sieci, bo ich to akurat mało interesuje... W paru punktach, żeby myślący admini zrozumieli: 1. Napisałeś posta o godz. 00:07, o jak bardzo musiałeś czekać, żeby się czegoś przyczepić... To teraz patrz: 2. Od podliczania i sprawdzania adminów jest opiekun, nie jakiś no-name bez rangi. 3. Temat źle dodany, bo powinien znaleźć się w dziale serwera 3maps, gdzie będzie w tym momencie przeniesiony (dotyczy konkretnego admina/opiekuna). 4. Temat należy nazwać zgodnie z określonymi zasadami (Wpis "Faworka" nie jest nazwaniem tematu skargi - brak odpowiedniej nazwy). 5. Brak wypełnionego wzoru. 6. Nie masz dowodów na takie coś, bo nie masz dostępu do działu administracji... Jeśli natomiast coś takiego tam jest, to złamałeś zasadę, że z działu administracji NIE WYNOSI SIĘ informacji, więc kolejna wtopa. 7. Jeśli ktoś przekazał Ci takie informacje, dorwę go i osobiście wywalę z grona adminów na zbity pysk za takie postępowanie (wynoszenie infa z działu). 8. Skoro masz "wyjebane" jak to określiłeś, to czego się wtrącasz? Jak będzie admin jakiś chciał, to się spyta sam, marnych adwokatów tu nie trzeba. 9. Spam - trzeba było oznaczyć tylko opiekuna, a nie marnować czas reszty adminów w nocy z soboty na niedzielę, kiedy ludzie, którzy nie pracują mają prawo odpocząć... Takich spraw się uzbierało, dlatego w bonusie dostajesz warna kolejnego, za wielokrotne złamanie regulaminu. I tym razem ranga premium nie uratuje. @ Nunko, @ #Legendary RaXeN, zajmijcie się flagami i rangą na forum, bo to o 3mapsa chodzi.
  6. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. 3.1 Czitowanie, zmienianie modeli, używanie wspomagaczy/skryptów [ban Permamentny] Zmienione modele, ban zostaje.
  8. Spalony, a temat leci do archiwum jako spam xD Jak chcesz oceniać coś, czego się ocenić nie da? Spaliłeś się dziecko u nas, wyjdź i nie wracaj.
  9. Dodano: 3.7. Zakaz celowego wprowadzania w błąd administratorów
  10. Dodano w dziale Ogólne: Zakaz celowego wprowadzania w błąd administratorów (3 dni - 7 dni)
  11. Dodano: 19. Zakaz celowego wprowadzania w błąd adminów
  12. Dodano: Zakaz celowego wprowadzania adminów w błąd - Ban 3 dni > Ban na 7 dni
  13. Dodano: §30. Zakaz celowego wprowadzania adminów w błąd
  14. Dodano pkt 16 w części "Gra" 16. Zakaz celowego wprowadzania adminów w błąd [Ban 3 dni - ban 7 dni]
  15. Dodano nowe punkty: §40. Zakaz celowego wprowadzania adminów w błąd [Ban 3 dni - ban 7 dni] §41. Nie bijemy z respa/nie rzucamy granatów z respa przed 1:50 na mapie de_alexandra
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.