Jump to content
×
×
 • Create New...

Conte

Deserved
 • Content Count

  2,534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Premium

Premium

The user has paid over PLN 30 in subsidies

Conte last won the day on July 22 2018

Conte had the most liked content!

About Conte

 • Rank
  I am Groot!
 • Birthday December 29

Information about me

 • Location
  Opole
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  62523260

Recent Profile Visitors

9,729 profile views
 1. To na pewno ma być tło? na tym forum ma ono zdecydowanie większe rozmiary... więc tło czy sygnatura ma być? ;)
 2. Dawno grafik nie robiłem więc szału nie ma jaśniejsza wersja
 3. Jak już masz gotowy plik gamemenu.res to usuń wszystkie inne (gamemenu.res) jakie masz w plikach cs'a, a następnie plik gamemenu.res przerzuć do folderu resource (Mój Komputer > dysk C > Program files >"Nazwa folderu w którym masz zapisany counter-strike" > cstrike > resource). Zanim uruchomisz cs'a najpierw wejdź w właściwości tego pliku i zaznacz "tylko do odczytu". // Jest jeszcze jedna możliwość. Jeżeli wprowadziłeś takie zmiany w tym pliku że uniemożliwiają one poprawne uruchomienie gry to automatycznie zostanie przywrócona jej pierwotna wersja.
 4. To gdzie jest ta "recenzja", bo chyba odnośnik ktoś zły wstawił i wrzuciło mnie gdzieś indziej..
 5. Jeśli chcesz, żebym coś zmienił to daj znać do kilku dni bo potem mogę już nie mieć pliczku // Tyle wystarczy?
 6. Szkoda, że już nikt zleceń nie pisze bo zajawka na grafikę jest
 7. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.