Jump to content

Conte

Deserved
 • Posts

  2,528
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Premium

Premium

User has paid a donation of more than 30 PLN

Conte last won the day on July 22 2018

Conte had the most liked content!

About Conte

 • Birthday December 29

Information about me

 • Location
  Opole
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  62523260

Recent Profile Visitors

11,985 profile views
 1. To na pewno ma być tło? na tym forum ma ono zdecydowanie większe rozmiary... więc tło czy sygnatura ma być? ;)
 2. Dawno grafik nie robiłem więc szału nie ma jaśniejsza wersja
 3. Jak już masz gotowy plik gamemenu.res to usuń wszystkie inne (gamemenu.res) jakie masz w plikach cs'a, a następnie plik gamemenu.res przerzuć do folderu resource (Mój Komputer > dysk C > Program files >"Nazwa folderu w którym masz zapisany counter-strike" > cstrike > resource). Zanim uruchomisz cs'a najpierw wejdź w właściwości tego pliku i zaznacz "tylko do odczytu". // Jest jeszcze jedna możliwość. Jeżeli wprowadziłeś takie zmiany w tym pliku że uniemożliwiają one poprawne uruchomienie gry to automatycznie zostanie przywrócona jej pierwotna wersja.
 4. To gdzie jest ta "recenzja", bo chyba odnośnik ktoś zły wstawił i wrzuciło mnie gdzieś indziej..
 5. Jeśli chcesz, żebym coś zmienił to daj znać do kilku dni bo potem mogę już nie mieć pliczku // Tyle wystarczy?
 6. Szkoda, że już nikt zleceń nie pisze bo zajawka na grafikę jest
 7. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Grafika została wykonana! Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Grafika nie została wykonana! Autor zlecenia anulował swój temat lub zapomniał o nim. Temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum zleceń. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.