Jump to content

Skarga oparta dowodami.

Guest
 Share

Recommended Posts

Twój nick: trzeci

Nick gracza, na którego jest skarga: Laraz, Vice Versa reszta administracji obecna przy sytuacjach

Dokładny czas zdarzenia: dzisiaj mapy od 18:13 do 18:53 i 3 dni temu reszta w opisie(syt. nr 1)

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip): -

Opis: Niżej;)

Dowody

Witam dzisiaj przyszedłem do was z czymś bardzo ciekawym. Opiszę krótko schemat działania administracji na serwerze i pokażę też te ŻELAZNE działanie regulaminu, nieugiętość i BEZSTRONNOŚĆ. Najpierw zarys..

Jestem graczem tej sieci od 2014 roku i znają mnie wszyscy, wiedzą, że jestem jedną z osób robiących dobrą atmosferę na serwerach przy czym też niestety dużo przeklinając. Trudno, taki jestem nie kryję się z tym. Administracji nigdy to nie przeszkadzało, czasem dostawałem może jakiegoś bana jak mówiłem za dużo(za uszami też mam i dostaje kary kiedy trzeba), ale raczej większość lubiała słuchać tego jak gadam razem z kilkoma innymi głupolami podobnymi do mnie przez mikro. Serio, aż czasami się chce bardziej siedzieć i gadać niż grać. No niestety czasy się zmieniają i doczekałem się tego, że nawet na moim ulubionym serwerze atmosfera zrobiła się do kitu i stałem się obiektem obraz i drwin. Administracja, która chyba za mną już nie przepada, po każdym przekleństwie, paru przekleństwach spami na [email protected]@ czerwonym kolorem, żebym zachował kulturę(co moim zdaniem jest już nadużywaniem praw, bo niektórzy grają na małych rozdziałkach i im to bardzo przeszkadza gdy np się strzelają i 3/4 ekranu zasłania jakiś czerwony napis). To jest zarys teraz dowody.

Sytuacja numer 1.(na względzie, że hltv nie zawsze nagrywa dźwięk i to co ludzie piszą).

Gracz o nicku "Smiler" przez dobre 3 mapy obrażał mnie od największych śmieci, kurw, nawet do mojej mamy miał problem. Zgłosiłem to z 3 razy, nawet przez mikrofon mówiłem i nic. Po drugiej mapie wchodzi Marlen, znowu piszę, że gość mnie po prostu jedzie jak szmatę i nic za to nie dostaje. To dostałem wiadomość zwrotną (znów spamem na [email protected]@) "napisz skargę z dowodami". Czaicie? Admini na serwerze są, gość od 3 map po mnie jedzie i po mojej mamie nawet przy admince, a ta odsyła mnie na forum. Gość się w końcu doigrał, oczywiście z bardzo długim banem jak widać -> http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=37951 (data jest w linku który podałem, więc można poszukać i obejrzeć mapę jeśli mi nie wierzycie). Tego samego dnia na serwer wszedł gracz "Ee Bon" i napisał na czacie "marlen kurwa, siema thomas" po czym dostał bana instant od tego samego admina na uwaga, 1 dzień (XD). -> http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=37997(sytuacja podobna data jest w linku). Ja rozumiem, że admin jest wyżej w hierarchii od zwykłego gracza, ale to nie zmienia faktu, że mnie można obrażać od najgorszych kurw i mojej mamy również przez poand 3 mapy, ale szanownej pani adminki już nie można nawet tknąć i trzeba do*********ć gościowi bana na 1 dzień po paru sekundach. Śmieszne jest, że jeszcze Thomas prześmiewczo mówił, że już miał na tydzień banować, ale jemu dam spokój w sumie bo nic nie wiedział. Także tego admin to chyba też gracz i człowiek z uczuciami, ale gracz trzeci już człowiekiem nie jest i można go traktować jak zwierze :D

Sytuacja numer 2.

Wszyscy wiemy, że szanowna administracja serwera 201 potrafi się świetnie wszystkiego domyślać i banować gracza który posiada wiele argumentów na zbyt długiego bana po 1 słowie skierowanym do nikogo na 5 godzin. Tutaj przykład 

Spoiler

Wszystkie argumenty zostały odrzucone jakimiś bzdetami i zakrywaniem się rodzinną sytuacją i zostałem odesłany z banem dobrze, że nie przedłużonym. Zauważyłem, że kłótnia nie ma sensu i zrezygnowałem, teraz przychodzę z samymi dowodami. Kończąc tamten wątek jedynym argumentem na tego bana jest to, że "mam rangę i jestem stałym graczem więc należy mi się ban i już" :DOczywiście nikt tego wtedy nie zgłosił, opiekun vv sam wziął sprawy w swoje ręce bo przecież obraziłem (podtekstem jego administratora) chociaż nie przyznaję się do tego. A no i też słyszałem, że regulamin jest równy dla każdego więc coś pokażę, żeby przełamać te bujdy na resorach.

Gracz trzeci otrzymuje bana na 5 godzin za skierowanie słowa rak do nikogo. -> http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=37363 . Przypominam tylko nie dostałem od resetu bansa żadnego bana za kulturę, zostałem po prostu zbanowany bez ostrzeżenia, tak jak mówiłem nie zrobiłby nic gdyby nie to, że ubzdurał sobie, że akurat ja obrażam jego adminów(gdyby był to zwykły gracz to bez bana by się obyło). Na to dowody niżej spokojnie nie rzucam słów na wiatr.

Gracz Maloj (stały gracz od kilku miesięcy, nie wierzysz, sprawdź gt). nie otrzymuje nic za napisanie uwaga, dokładnie tego samego, nawet gorzej bo kierował to do kogoś i to niejeden raz..

1.image.png.112a975ce7501fe881bd855f3cab9bc7.png

2.image.png.37504012ad044bd764c3baed89a10ad7.png

Dracula też wyzywał i dostał bana na 5 minut, bez kitu równe traktowanie co nie :D ?

To nie koniec moi mili, administracja obecna na serwerze w tamtym momencie:

image.png.15e07f5714529bdd149ec91fdb68ba1b.png

Czy gracz dostał bana? Oczywiście, że nie. Ja dostałem bana na 5h bo słowa były PODOBNO skierowane do administratora, kolegi opiekuna VV. :) Ironia losu co?

Sytuacja numer 3 czyt. wisienka na torcie;)

Dzisiaj jak mnie nie było na serwerze kolega Laraz, czyli pan administrator król domysłów który banował, użytkowników Grafi, Neste, Rusek za to, że pisali "kino", "+1" itd. napisał dokładnie to samo za co inni byli banowani na kilka tygodni :) 

image.png.221bf1629ca46bc377dc740fb53a56e7.png

No proszę czyli według mistrzowskiego domyślania się, uważasz, że trzeci jest przyjebany. Nie pouczasz gracza jak mnie, nie banujesz go jak innych, tylko przyznajesz mu rację tak? Świetnie po prostu się tam dzieje :D Sam opiekun Thomas przyznał, że za pisanie +1 przy obrażaniu kogoś to prowokacja i też obraza, także przytoczę pewne słowa. "JESTEŚ STAŁYM GRACZEM I POWINIENEŚ ZNAĆ KULTURĘ NA SERWERZE". Sytuacja jest patowa bo jesteś administratorem tym co tępi mnie gdy przeklinam, a sam jedziesz mnie w jak najlepsze i przyznajesz rację tyrającym mnie zamiast ich banować.

Doszły mnie też słuchy, że podpowiadacie sobie na timspiku i pomagacie sobie w misjach, to już załatwimy inaczej oglądając wszystkie demka i rozpisując je w końcu to oszustwo i muszę jako UBT się temu przyjrzeć. To tylko luźne słowa nikogo nie oskarżam bo nie mam dowodów.

Na koniec chcę dodać, że żądam, żeby @ Roni to sprawdził nikt inny. Bo to jedyna bezstronna osoba aktualnie w którą wierzę, nawet selfiemu już nie ufam. @ Roni zapraszam do lektury, mam nadzieję, że wyciągniesz odpowiednie wnioski, bo mam dosyć okropnej atmosfery na serwerze. Myślę, że wrócę do tego działu jeszcze nieraz. Pozdrawiam misie, widzimy się na serwerku, kocham Was. :D

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.