Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Default
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Karam Boty

Premium

Członkostwo w grupie VIP

Użytkownik należy do grupy VIPów.

O Karam Boty

  • Tytuł
    Srebro I
  • Urodziny 01.12.2000

Informacja

  • Lokalizacja
    Rybnik
  • Płeć
    Mężczyzna/Man
  • PC
    Windows 7 Professional
  • Mobile
    Android 8.1

Kontakt

  • Steam
    Karam Boty

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Witam, oto moje prace grafiką zajmuje się od niedawna więc no.. Perfekcyjne to one nie są. Jeśli ktoś chce pracę napiszcie
  2. @szakal w sumie co do Komandora jestem na tak za usunięciem dodatkowego expa. Zamiast expa mógł by mieć granat 1/5 lub deagle zamiast usp i chociaż te 1/6-1/5 bo tak to kto by grał komandorem...
  3. Haha, to nieźle, dobrze że jestem w zawodówce i mam 2 dni szkoły :p
  4. Siemka, wpadaj na COD'A 201 LVL AWANSE KLAS!
  5. Karam Boty

    Siema

    Cześć, wpadaj na COD 201 LVL AWANSE KLAS :)
  6. I dalej mi wyskakuje to samo, @Pazula mam tak na steam tylko Dodam jeszcze że czasami gram na coś modzie 201 LVL gram ścina mi ekran na 2/3 sekundy mam 10-20 FPS odmula grę i mam 100
  7. @Pazulaniestey dalej błąd... Dalej to samo co wyżej mi wyskakuje mam tak tylko na steam
  8. Karam Boty

    Moja składanka

    No, no Meg Dia Monster się znalazło to leci +!
  9. Karam Boty

    Witam.

    No Siemasz, zapraszam na najlepszego COD'A 201 LVL!
  10. @Meke Teraz już mamy wszystko jak na dłoni, widzimy że dla ludzi jedynie co się liczy to tylko pieniądze. Nie patrząc na to co może się stać, lecz teraz przez ten bieg za kasą, kasą i kasą 5 dziewczyn zapłaciło życiem a pracownik leży w stanie ciężkim w szpitalu.
  11. Jeśli nie pomoże reinstalacja systemu Windows, spróbuj monitor podpiąć pod inny komputer, jeśli błąd będzie ten sam to raczej coś z monitorem. Jeśli zaś będzie dobrze na innym pc to raczej będzie to wszystko szło od Karty graficznej.
  12. Rozumiem że wywala Ci monitor od czasu gdy grałeś w CS:GO. Myślę że to wina Karty graficznej, jeśli masz możliwość wyczyść łącze przy PC jak i Monitorze, odłącz kable przedmuchaj je i spróbuj włączyć na nowo. Jeśli zaś to nie pomoże zapraszam na pw. Jeśli możesz opisz dokładniej problem, postaraj się nagrać wideo, chociażby z telefonu byśmy mogli wiedzieć dokładnie o co chodzi.
  13. @Natty. Dokładnie! A teraz rodzina, szkoła, przyjaciele przeżywają piekło bo stało się to wszystko tak nagle... Tak szybko.. moim zdaniem za młode były by umierać i myślę nad tym że poważnie podejdą do tego sędziowie i prokuratorzy gdyż to nie jedna, nie dwie ale aż 5 osób zginęło w tak okrutny sposób. @Fafka Z tego co wyczytałem jeśli jest to małe pomieszczenie nie ma wymagania by sprawdzić czy jest bezpieczne np przez straż, miał to prywaciarz gdzie liczyła się kasa, kasa, kasa. Warto dodać że właściciel to wynajmował + doliczmy też pracownika który jest w śpiączce farmakologicznej. Pomyśleć że niedawno mógł być to ktoś z nas, bądź naszych znajomych. Warto dodać to że śmierć jest i czeka na nas. Niektórych odwiedza zbyt prędko... ( Kiedyś, pewien Pan powiedział mi takie piękne zdanie. "Bóg zabiera młodych bo nie muszą udowadniać że na niego zasługują" Lecz nie zgadzam się że musiały odejść w taki sposób.
  14. Witajcie. Jak już wiemy Polską a dokładnie miastem Koszalin wstrząsnęła piątkowa tragedia. Śmierć 5 dziewczyn w wieku 15 lat. Nie mogłem przejść koło tego obojętnie gdyż niedawno sam tyle miałem no w sumie to ( 3 lata temu ) Jest to moja pierwsza taka praca od hoho i jeszcze trochę więc proszę o zrozumienie. Więcej o tragedii: -->https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/koszalin-wstrzasajace-szczegoly-pozaru-w-escape-roomie-ustalono-wstepna-przyczyne-6335195373127809a%3famp=1<-- Najprawdopodobniej gaz był przyczyną tragicznego pożaru w escape roomie w Koszalinie, w którym zginęło 5 nastolatek. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że wybuchł on w poczekalni, odcinając pracownika obiektu od możliwości udzielenia dziewczynom pomocy. A wy jak myślicie? Niedopatrzenie i wiele zaniedbań czy taki był los pisany z góry? zapraszam do dyskusji!
  15. Dodam że wchodząc na dd2 #2 mam 1 fps i coś takiego BUILD 1631 SERVER (0 CRC) Server # 398 Error: server failed to transmit file 'sound/radio/bot/im_blind.wav' Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Couldn't open file overviews/de_dust2_snow.txt. Using default values for overiew mode. Couldn't open file overviews/de_dust2_snow.txt. Using default values for overiew mode.
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.