Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Premium

  Karam Boty

  Premium
  • Content Count

   25
  • Entries from Chatbox

   23
  • Donations

   30.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   5h 42m 19s

  Premium

  He handed over PLN 30 for the website!

  About Karam Boty

  • Rank
   Silver I
  • Birthday 12/01/2000
  • Joined
  • Entries from Chatbox 23

  Information about me

  • Location
   Rybnik
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Witam, oto moje prace grafiką zajmuje się od niedawna więc no.. Perfekcyjne to one nie są. Jeśli ktoś chce pracę napiszcie
  2. @szakal w sumie co do Komandora jestem na tak za usunięciem dodatkowego expa. Zamiast expa mógł by mieć granat 1/5 lub deagle zamiast usp i chociaż te 1/6-1/5 bo tak to kto by grał komandorem...
  3. Haha, to nieźle, dobrze że jestem w zawodówce i mam 2 dni szkoły :p
  4. Siemka, wpadaj na COD'A 201 LVL AWANSE KLAS!
  5. Karam Boty

   Siema

   Cześć, wpadaj na COD 201 LVL AWANSE KLAS :)
  6. I dalej mi wyskakuje to samo, @Pazula mam tak na steam tylko Dodam jeszcze że czasami gram na coś modzie 201 LVL gram ścina mi ekran na 2/3 sekundy mam 10-20 FPS odmula grę i mam 100
  7. @Pazulaniestey dalej błąd... Dalej to samo co wyżej mi wyskakuje mam tak tylko na steam
  8. No, no Meg Dia Monster się znalazło to leci +!
  9. Karam Boty

   Witam.

   No Siemasz, zapraszam na najlepszego COD'A 201 LVL!
  10. @Meke Teraz już mamy wszystko jak na dłoni, widzimy że dla ludzi jedynie co się liczy to tylko pieniądze. Nie patrząc na to co może się stać, lecz teraz przez ten bieg za kasą, kasą i kasą 5 dziewczyn zapłaciło życiem a pracownik leży w stanie ciężkim w szpitalu.
  11. Jeśli nie pomoże reinstalacja systemu Windows, spróbuj monitor podpiąć pod inny komputer, jeśli błąd będzie ten sam to raczej coś z monitorem. Jeśli zaś będzie dobrze na innym pc to raczej będzie to wszystko szło od Karty graficznej.
  12. Rozumiem że wywala Ci monitor od czasu gdy grałeś w CS:GO. Myślę że to wina Karty graficznej, jeśli masz możliwość wyczyść łącze przy PC jak i Monitorze, odłącz kable przedmuchaj je i spróbuj włączyć na nowo. Jeśli zaś to nie pomoże zapraszam na pw. Jeśli możesz opisz dokładniej problem, postaraj się nagrać wideo, chociażby z telefonu byśmy mogli wiedzieć dokładnie o co chodzi.
  13. @Natty. Dokładnie! A teraz rodzina, szkoła, przyjaciele przeżywają piekło bo stało się to wszystko tak nagle... Tak szybko.. moim zdaniem za młode były by umierać i myślę nad tym że poważnie podejdą do tego sędziowie i prokuratorzy gdyż to nie jedna, nie dwie ale aż 5 osób zginęło w tak okrutny sposób. @Fafka Z tego co wyczytałem jeśli jest to małe pomieszczenie nie ma wymagania by sprawdzić czy jest bezpieczne np przez straż, miał to prywaciarz gdzie liczyła się kasa, kasa, kasa. Warto dodać że właściciel to wynajmował + doliczmy też pracownika który jest w śpiączce farmakologicznej. Pomyśleć że niedawno mógł być to ktoś z nas, bądź naszych znajomych. Warto dodać to że śmierć jest i czeka na nas. Niektórych odwiedza zbyt prędko... ( Kiedyś, pewien Pan powiedział mi takie piękne zdanie. "Bóg zabiera młodych bo nie muszą udowadniać że na niego zasługują" Lecz nie zgadzam się że musiały odejść w taki sposób.
  14. Witajcie. Jak już wiemy Polską a dokładnie miastem Koszalin wstrząsnęła piątkowa tragedia. Śmierć 5 dziewczyn w wieku 15 lat. Nie mogłem przejść koło tego obojętnie gdyż niedawno sam tyle miałem no w sumie to ( 3 lata temu ) Jest to moja pierwsza taka praca od hoho i jeszcze trochę więc proszę o zrozumienie. Więcej o tragedii: -->https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/koszalin-wstrzasajace-szczegoly-pozaru-w-escape-roomie-ustalono-wstepna-przyczyne-6335195373127809a%3famp=1<-- Najprawdopodobniej gaz był przyczyną tragicznego pożaru w escape roomie w Koszalinie, w którym zginęło 5 nastolatek. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że wybuchł on w poczekalni, odcinając pracownika obiektu od możliwości udzielenia dziewczynom pomocy. A wy jak myślicie? Niedopatrzenie i wiele zaniedbań czy taki był los pisany z góry? zapraszam do dyskusji!
  15. Dodam że wchodząc na dd2 #2 mam 1 fps i coś takiego BUILD 1631 SERVER (0 CRC) Server # 398 Error: server failed to transmit file 'sound/radio/bot/im_blind.wav' Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Missing RIFF/WAVE chunks Couldn't open file overviews/de_dust2_snow.txt. Using default values for overiew mode. Couldn't open file overviews/de_dust2_snow.txt. Using default values for overiew mode.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.