Jump to content

UCZICZIIZ

Opiekun CS 1.6 [FFA]
 • Content Count

  766
 • Entries from Chatbox

  398
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Time Online

  20d 22h 29m 15s

UCZICZIIZ last won the day on January 27

UCZICZIIZ had the most liked content!

About UCZICZIIZ

Information about me

 • Name
  Paweł
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • Steam
  UCZICZIIZ

Recent Profile Visitors

3,558 profile views
 1. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. zostałeś zgłoszony przez gracza i demko rozpisane na b+ wiec ban zostaje. https://www95.zippyshare.com/v/uEEFymdB/file.html Na PW dostałem demo https://www95.zippyshare.com/v/uEEFymdB/file.html ja pewności nie mam ale koleś dziwnie gra i potrzebuje rady kogoś kto ma lepsze oko do czitów tylko kilka przykładowych akcji które chyba najmniej lagują całości nie karzę oglądać bo tylko oczy krwawią od lagów 0:43-0:48- dwa kille w dolnym trupie, pierwszy wygląda jakby strzelał w w nogi a poleciało na głowę, drugi kill to szybkie przejście wprost na głowę przeciwnika. przy trzecim przeciwniku w ogole kule wszedzie obok tak jakby offnął. 2:23-2: 27 - może przez lag ale dziwne trafienie modelu 3:02- 3:20 (5 killi) pierwsze 2 kille przy podwójnym smoke'u oglądając akcje z początku nie widziałem jak wbiegają a trafił dwóch gości wbiegających do trupa. Kill nr 3. i 4. to równie podejrzane trafienia prosto po głowach 14:29- wybiega przez brame środek, przeciwnik na pączkach jest w lekkim smoke'u, ułamek sekndy nacelowanie na przeciwnika pierwszy strzał na banie reszta wyżej. Wydaje mi się jakby ta większa ilość strzałów które oddaje w akcjach to taki mały kamuflaż by zamaskować soft aima w dodtaku te lagi które utrudniają rzetelną i obiektywną ocenę też można uznać za działanie wspomagające. 2 ubt 0:43 b+ 2:23 +/- 3:02-3:20 +/- za duze lagi 14:29 +/- 3 ubt 0:43 b++ co XD 2:23 b+/- bardziej na + 3:02 strasznie przylagowane 14:29 przylagowane
 5. użyj wzoru Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): Wycinek bana z konsoli:
 6. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. ssy wrzuc na https://www.zippyshare.com/
 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.