Jump to content
Donator

Zimny

Weteran
 • Content Count

  1,329
 • Entries from Chatbox

  672
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  5d 10h 54m 2s

Zimny last won the day on October 24 2018

Zimny had the most liked content!

About Zimny

 • Other groups Donator
 • Rank
  Emerytowany Mroczny Lord
 • Birthday 01/10/1995

Information about me

 • Location
  Taka dziura, że nie znacie :P
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  59170448

Recent Profile Visitors

13,416 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego! <3 

 2. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin ;)

 3. Ciekawostka:

  Jakie jest najpopularniejsze życzenie świąteczne?

  - Nawzajem/wzajemnie

  1. Nunko

   Nunko

   Najlepszego hhahahahahah :)

    

 4. Także miałem problem z varami i lossami i o dziwo zadziałało coś do czego byłem dość sceptycznie nastawiony. 1. Pobrałem CFG od prosa, nie wiem co oni tam mają w tych swoich cfg, ale różnica płynności była u mnie widoczna i przestało mi się świecić na czerwono w net_graph. Sam cfg prosa nie wrzucałem do swojego cfg tylko wrzuciłem w miejsce na screenie. Nie jest to w głównym folderze z CS'em, tylko w folderze steam Tak dokładnie wchodzisz następująco Folderr ze steam > userdata > 100077282 > 730 > local > cfg Zmieniasz nazwę cfg prosa, na nazwę "config" i wrzucasz. W swoim autoexec wywal wszystkie komendy na zwiększania fpsów itd. zostaw tylko to co Ci potrzebne, czyli osobiste bindy na klawisze, celownik, viewmodel itp. 2. Druga rzecz, jeśli chodzi o loss, to możesz mieć powklepywane złe raty względem internetu. Wrzucam Ci tabelke, aktualnych rate .5 Mbps - rate 62500 1.0 Mbps - rate 125000 1.5 Mbps - rate 187500 1.57 Mbps - rate 196608 (Standardowa wartość) 2.0 Mbps - rate 250000 2.5 Mbps - rate 312500 3.0 Mbps - rate 375000 3.5 Mbps - rate 437500 4.0 Mbps - rate 500000 4.5 Mbps - rate 562500 5.0 Mbps - rate 625000 5.5 Mbps - rate 687500 6.0 Mbps - rate 750000 6.2 Mbps - rate 786432 (Maksymalna wartość) Wejdź na speedtest.pl i sobie walnij testa, z tym, że zmień serwer, czy to na warszawski, czy to na niemiecki, Na faceit dość często wypada niemiecki serwer więc chyba warto właśnie na nim sobie przetestować. A ogólnie pic cały polega na tym, że na tick 64 masz 2 razy mniej danych do wysłania i pobrania, w momencie kiedy wchodzisz na tick 128 masz 2 razy więcej i jeśli twój internet czy PC nie ogarnie tych danych to masz dupę zbitą niestety. 3. Pytanie na jakim dysku twardym masz zainstalowanego CS'a, czyli: HDD, SSD, czy M2. Nie będę się rozwodził na temat różnic tych 3 nośników, fragmentacji plików na dyskach HDD itd. Lecz jeśli cs jest zainstalowany na dysku SSD lub M2 to możesz ominąć ten punkt Jak dużo plików masz na dysku na którym owy cs jest zainstalowany. Jeśli masz zawalony dysk twardy to także będzie wszystko skakać, bo dysk twardy będzie przeskakiwać po całej swojej przestrzeni jak pojebany w poszukiwaniu plików do ciągłej gry. Zalecam, co najmniej, do trzymania CS'a na osobnej partycji względem reszty plików, aby kompjuter miał mniej więcej "wszystko pod ręką". Mam nadzieję, że coś z tego zadziała w eliminacji varówi lossów. Pozdrawiam
 5. Po ostatniej aktualizacji CS:GO, czyli wprowadzenie operacji shaterweb wielu osobom pojawiły się dropy fpsów, tutaj jeden sposób na naprawę podany przez bananagaming. Rzeczy które trzeba zrobić to: w opcję uruchamiania CS:GO [prawy na CS > właściwości > ustaw opcję uruchamiania] wpisujemy -novid oraz zmiana nazwy z: videos na np. videos1 [prawy na CS > zarządzaj > przeglądaj pliki lokalne > csgo > ponorama] zmieniamy nazwę folderu Efekt tego jest taki, że CS:GO nie traci mocy na menu główne, odczytywanie tła itd. gdyż zwyczajnie go nie wyświetla, będziemy posiadać za modelem postaci w menu głównym czarne tło. Wynikiem testów przeprowadzonych przez twórcę filmiku, było zyskanie nawet 20 fpsów, co jest dość sporym wynikiem jak na tak prostą metodę. Dajcie znać czy wam też pomogło.
 6. Tak czy siak jest to bardzo ważna informacja dla opiekunów dla których kolejnym zadaniem będzie wymyślić jak pozbyć się inflacji waluty serwera, aby nie było sytuacji po 400 euro Będzie to ciężkie, ale w was wierzę opiekunowie i waszą kreatywność PS: Pewnie pomysły i tak podeślecie najpierw @ Roni więc mam nadzieję my friend, że dasz cynk co tam wymyślili PS2: Oczywiście ten pomysł ze skinami do innych broni odpada, bo nikt tym nie gra i tylko zaśmieci serwer. (no ewentualnie mp5, bo tym czasem się zdarzy)
 7. Zimny

  Rozwiązany Mix

  Świetna inicjatywa, zaczynacie spełniać nasze założenia co do klanów, abyście mięli chęć pograć także jako klan-team, a nie tylko na serwerze ponabijać profity
 8. Zimny

  Say hi

  Witamy Cię na sieci 1shot2kill.pl - (1s2k.pl) Zapraszamy na wszystkie nasze serwery! Mamy nadzieję że zostaniesz u nas na dłużej Z pozdrowieniami, Administracja 1s2k.pl Polub nasz Fanpage oraz dołącz do naszej armii na Steam! Nasz Fanpage (Facebook) Nasza grupa Steam
 9. Chyba nieco bardziej do mnie przemawiała węższa tabelka serwerów. Mieściło się to wszystko hmm… w jednym kadrze oka, a teraz trzeba trochę latać od lewej do prawej, żeby znaleźć te kluczowe ikonki czy sprawdzić danego opiekuna. Krótko ujmując, nieco mniej czytelne moim zdaniem.
 10. Jednakże nie łączymy skarg i próśb o UB, gdyż jednym zajmuje się opiekun, a drugim UBT. Odwołanie proszę napisać tutaj >klik<. Oczywiście bez zbędnych komentarzy odnośnie admina jedynie to co jest niezbędne.
 11. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Sorry, ale są osoby co teoretycznie robią 40 killi (inna sprawa, że część to asysty) i z tak błahego powodu by dostali VIPA na tydzień? Propozycje na konkursy muszą być nieco bardziej kreatywne aby była w tym zabawa równa dla każdej osoby, a nie tylko skillowej części graczy. Fajnie, że chcesz zadziałać, nie zrażaj się tym odrzutem zachęcamy do dalszego kombinowania i udzielania się na forum. Pozdrawiam Zimny
 13. W dupie się Gabenowi poprzewracało... Chociaż z drugiej strony wiadomo było jak to działało, były osoby co miały 10 kont twitch, 10 STEAM i dropiły skrzynki hurtowo, możliwe, że to jest główny cel tego zabiegu, ale dostają po dupie przy okazji ludzie normalni którzy po prostu sobie meczyki oglądali i czasem skrzynka wypadła chociaż od 3 majorów nic mi ostatecznie nie dropło i tak, więc pewnie dużej różnicy nie odczuje 😜 Ciekawe czy skiny z tego dropu będą nieco ekskluzywne, może zrobią jak na LOLU, że skiny będą tworzone jakby na wzór barw danych teamów, to by było dość spoko dla osób które są fanami danego teamu i dało by to trochę prestiżu dla osób mających takie skiny których nigdy się już nie będzie dało zdobyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.