Jump to content

Podanie na straznika

n3XuZ
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry:n3XuZ
Twoje imię:Damian K.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):www.steamcommunity.com/id/polandstrikes
Link do Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/n3XuZ/147.135.197.49:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6:Dłuugo :p 
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):7-8 ogarniam total commandera, dodawanie adminow itp.
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:odkad zaczalem grac w cs 1.6
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:Miałem, wiele razy
Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak
Czy posiadasz mutacje:Tak
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?:Tak, mam tam też swój kanał :p
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:Po powrocie do cs 1.6 wpisalem jail_ i trafilem do was :p

Wiem że moje gt ostatnio spadło, ale to przez remont strychu w domu, co powoduje że kilka dni będę grał mniej, ale potem wracam do normalnego rytmu :)

Edit:link do GT bo ten podany (przynajmniej mi) nie działa https://www.gametracker.com/player/n3XuZ/147.135.197.49:27015/

. @DymsoNmasz rację, pogrywam z ziomkami, nawet wieloma ale jakoś nie widzę żebyśmy wszyscy na wzajem mieli do kogoś problem, sam nawet takich sytuacji nie kojarze xD co do ts-a. Gdybyś siedział z nami dłużej na kanałach wiedziałbys że większość osób właśnie tam się wylewa. Po co robić to na serwerze skoro możesz sobie wylać żale z kolegami na kanale? 

I ostatnia rzecz, mówienie żeby ktoś napisał "to i to" -powiedziałem to @osia46, masz rację, dlatego że sama mnie o to poprosiła bo "nie umie pisać w podaniach" możesz sie jej pytać jesli chcesz :)dla niej pisanie takich wypowiedzi z powodami jest trudne, więc podałem jej sporo przykładowych argumentów, a ona dodała swoje :) była to jednak jedyna taka wypowiedź w której coś komuś sugerowałem. co do proszenia o wypowiedzi-no tak, proszę o wypowiedzi bo chce znać wasze zdanie, czy jest to coś złego? :) a co do kultury masz rację, czasem się złoszczę, jak każdy, ale uwierz mi, że cały czas staram się nad sobą panować i jest o wiele lepiej niż kilka lat temu, zreszta z tego co wiem, to nikogo nie wyzywam (k*wa, pi*a itp itd. nigdy nie wyszlo z moich ust w czyims kierunku). a co do odbierania czyichs obraz w moja strone- gdybys gral dluzej, i ZNAŁ mnie, to wiedzialbys ze BARDZO czesto uzywam ironii, i z nikim sie nie psztykam, lub robie to po prostu dla beki :)

ale coż, tak jak sam mówisz, nie znasz mnie za bardzo, więc musisz poznać lepiej ;)

. @ Fr3sh.Tak jak pisałem już wyżej-prosiłem o wypowiedzi i nic nowego nie dodales :) jeżeli naprawdę to jest dla ciebie jakies karygodne, lub zakazane i zasługuje na "karę" to pokażcie mi to w regulaminie, że nie można tego robić-korzystam z tego prawa jak wiele osób na innych sieciach i nikt się do nikogo o to nigdy nie czepiał 

Edited by n3XuZ
explanation

Jestem na NIE

Widzę, że wszyscy tutaj wychwalają Nexuza jaki to on nie jest super. Możliwe, że tak jest, ale nie znam go na tyle dobrze, żeby to potwierdzić, więc postanowiłem podzielić się z obecnymi osobami czytającymi ten post wiadomościami. Śpieszę wyjaśnić...

Nie ma nic złego w zaproponowaniu wypowiedzenia się w podaniu prawda? Coś w stylu "Złożyłem podanie i fajnie byłoby jakbyście się wypowiedzieli".. taka forma jest całkowicie przeze mnie akceptowalna, a nawet oczywista. Jako nowy gracz, tak jak wspomniałem wcześniej, nie znam nexuza prawie wcale bo jakoś zbytnio nie interesuje mnie jak tam sobie poczyna, ale gdy złożył podanie (mówię o wcześniejszym podaniu) postanowiłem nieco bardziej się przyjrzeć jego osobie na serwerze.

A teraz o to co udało mi się wywnioskować z tych kilku dni obecności na serwerze + bonusowy dzień dzisiejszego podania.

Osoba stronnicza, która ma swojego/swoich ziomka/ziomków i razem pogrywają na serwerze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jeśli ktoś z tych koleszków ma problem do kogoś to automatycznie ma problem i do niego (ortalion).

Średnia tolerancja na gniew i uszczypliwości innych, nawet jeśli są one w formie żartu, ale uderzają w jego osobę. Zapanuje czasem nad językiem, ale bardzo dobrze to widać po kilku rozmowach na ts'ie, że aż się gotuje.

I mój bonusik kochany, czyli nic innego jak... nakłanianie ludzi do wypowiadania się i sugerowanie opinii o własnej osobie, jak i poczynaniach na serwerze. Począwszy od zwykłego "wypowiedzcie się jak możecie" po "napisz, że robie to, to i to i jest taki, taki i taki". No sorry, ale narzucanie komuś swojej własnej opinii nie dość, że o własnej osobie to jeszcze w sposób taki, jakby to było normalne i w porządku, że tak robisz. Osobiście uważam, że to jest przeginka i ja jako gracz, nie zaakceptuje Cię na posadzie strażaka OSP 1shot2kill.

Demko na którym jest nakłanianie ludzi itd. (około 20 minuty na demku).

JAIL_DARK_KAMPTA

Edited by DymsoN

Jestem na nie:

-Jesteś bardzo stronniczy 

-Robisz jak ja kiedyś - Kłócisz się ciągle nawet jak nie masz racji i ciężko żebyś zareagował na uwagi.

+GT

Jeśli @DymsoN ma rację to podanie będzie z góry odrzucone + powinna być jakaś kara :x

@ Lewatyw @ Polej @ Adaś ツ

#EDIT: Praktycznie przyznał mi się na PW, że prosił o wypowiedź, ale oczywiście jego argument:

Nie ma zapisane czyli można - Pozdro widać w wiadomościach na forum @ selfie @ Adrian. @ Adaś ツ @ LemoN

Pierwsza i najważniejsza rzecz, nie widuję cię w ct. Mimo, że masz bogate gt to jest mało użyteczne bo ciebie nie ma w ct..

Rozpisując się wszystkim, że niech zerkną na podanie, czy niech napiszą co myślą, czy cokolwiek innego nakłaniającego do zajrzenia na podanie, masz w tym jakiś interes i to wiadomo jaki. Jeżeli piszesz komuś niech powie co myśli to już z góry, sugerujesz, że zależy ci na ich wypowiedzi, co za tym idzie na wypowiedzi pozytywnej. Taka osoba albo się nie wypowie albo wypowie się na plus. Więc gdzie tu obiektywna ocena ? 

Co do tego nakłaniania/proszenia o wypowiedź i czasem chamskiego zachowania dla własnych interesów odpowiednią karą będzie brak rangi strażnika w najbliższym czasie.

Będąc strażnikiem bądź adminem, zobowiązujesz się reprezentować serwer i czuwać nad nim, a nie ironizować albo kłócić się z kimś dla beki..

Odrzucam.

PS: Jeszcze raz dowiem się, albo zobaczę, że ktoś nakłania kogoś do skarg, bądź wypowiedzi na podania dla własnych korzyści to wcale nie będzie się mógł ubiegać o rangę przez długi długi czas..

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.