Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Adrian.

  Junior Administrator
  • Content Count

   781
  • Posts on chatbox

   2,772
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   23d 7h 1m 22s

  Adrian. last won the day on March 23

  Adrian. had the most liked content!

  About Adrian.

  • Rank
   Podobno zły człowiek.
  • Birthday 01/24/1997
  • Days Won 2
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Lubartów
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  14,101 profile views
  1. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. Klasa morderca jest odpowiednio zbalansowana i póki co nie mamy w planach jej zmieniać.
  3. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  4. Styl pisania był bardzo podobny jak w przypadku Twojej pierwszej skargi na samego siebie. Jeżeli myślisz że możesz prosić o bana, a po chwili przepraszać i zwalać winę na innych to muszę Cię zmartwić, ponieważ tak to nie działa. Ban zostaje. Zapraszamy po resecie bansa. Każda kolejna próba założenia multikonta będzie skutkować banem.
  5. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  6. Przepraszam co chciałeś zrobić? Gdzie ty masz w bansie możliwość napisania do kogoś? Jeżeli ma to być wymówka to bardzo zabawna. @ P0$YP L4JL0 E.T Masz 24 godziny na rozpisanie demka, ponieważ twoja wymówka nie jest w żaden sposób przekonująca.
  7. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  9. Atut pancernik z założenia miał chronić graczy przed piorunami, oraz granatami wybuchowymi. Jeżeli opis atutu jest dla was mylący to możemy go lekko zmienić.
  10. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. 1. Zostanie zmienione po resecie. 2. Zwiększymy troszkę ilość zdobywanego expa. 3. Są atuty lepsze i gorsze w niektórych przypadkach kosiarz jest grany i nie widzę sensu go usuwać. 4. Atut bloker zostanie lekko ulepszony. 5. Atut paraliżowiec dostanie większą szansę na wyrzucenie broni przeciwnikom. 6. Jeżeli przytrafi się taka sytuacja ponownie to napisz do mnie lub do @ d0naciak podając nazwę perku i sprawdzimy czy wszystko działa. 7. Rynek zostanie naprawiony. 8. Misja również zostanie naprawiona.
  12. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  13. Przy następnym resecie błyskawice będą działać poprawnie, czyli dopiero po nacelowaniu na przeciwnika będzie można ich użyć.
  14. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.