Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Masterek?!

  Admin CS 1.6 JailBreak
  • Content Count

   31
  • Entries from Chatbox

   46
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   18h 6m 13s

  1 Follower

  About Masterek?!

  • Rank
   Silver I
  • Birthday July 6
  • Joined
  • Entries from Chatbox 46

  Information about me

  • Name
   Karol
  • Location
   Chorzów
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  383 profile views
  1. Po pierwsze nie zrozumiałem co napisałeś, a po drugie ani razu nie widziałem Ciebie w ct. Zamiast grać na tych samych mapkach wystarczy pomyśleć przy vote, a nie wybierać pierwszą lepszą.
  2. To może zamiast robić na odwrót po prostu pomyślimy jakie mapy mają zostać. Zrobić 50% na 50% i by było git.
  3. Co do map dobry pomysł lecz napisałeś, że gracze wybierają je pod bunty. Zgodzę się z tym poniekąd zauważyłem, że większość po prostu wybiera pierwszą lepszą mapę czyli klikają cyfrę 1 i tyle. Wiadomo odświeżenie map by się przydało aczkolwiek ja bym nie usuwał wszystkich tylko sprawdził, które są mniej grywalne i je usunął a nowe wgrał. Następnie wgrać plugin aby owe mapy się nie powtarzały. Na przykład jakąś sekwencje. Jeśli chodzi o reset to już rozmawiałem o tym z @ Lewatyw'em, co przydałoby się usunąć, zmienić lub dodać. Pomysłów jest dużo tylko nie ma co się narzucać póki @ d0naciak nie ma czasu. Tyle z mojej strony, dziękuje.
  4. Zgodzę się z kolegami po fachu. Jeżeli zaczniemy wypytywać o regulamin serwera to przecież w ct zostałaby administracja albo stali gracze. Ludzie nie czytają regulaminu nawet jak bana dostają, a co dopiero jak mają iść do ct. Pomysł fajny ale wiadomo jak to wszystko będzie wyglądać.
  5. Twój nick z gry: Masterek?! Twoje imię: Karol aka Carlito Wiek: 19 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/Cpun1920/ Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Masterek%3F!/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: Na oko 10 lat. Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 6/10 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Może z 5 lat. Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Posiadałem Admina jak i Opiekuna. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Of course. Czy posiadasz mutacje: Troszkę przepity mam głos ale mutacja jest. Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Spędzam na nim trochę czasu. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Oczywiście odpowiedziałem na to pytanie już w poprzednim podaniu. No cóż na Wasz serwer trafiłem poprzez Wercie. Co do podania myślę, że każdemu należy się szansa i nie warto od razu kogoś skreślać na starcie. Każdy już pewnie widzi, że i tak Was jest dużo ale przyda się ktoś nowy. Mam też kilka pomysłów ale o tym się dowiecie w najbliższym czasie. Pozostało mi tylko powiedzieć. Pozdrawiam!
  6. Chętnych na pewno się znajdzie dużo. Dymson jak zawsze napawasz dobrymi pomysłami, łeb to ty masz. Sam z miłą chęcią zabawię się i mogę coś dorzucić z konta Wystarczy poczekać, aż ktoś z wyższych rangą się wypowie. Pozdrawiam
  7. Twój nick z gry Masterek?! Twoje imię Karol Wiek 19 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity) https://steamcommunity.com/id/Cpun1920/ Link do Game Tracker https://www.gametracker.com/player/Masterek%3F!/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6 Około 10 lat Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ) 6/10 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak? Około 5 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach? Miałem kilka razy admina oraz Opiekuna Czy posiadasz sprawny mikrofon? Zgadza się Czy posiadasz mutacje? Też jest Czy posiadasz działający TeamSpeak3? Posiadam owy komunikator W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer? Jak widać w moim profilu, na te sieć trafiłem już 2 lata temu lecz wtedy grywałem na DD2. Tak szczerze mówiąc to chciałem zakończyć przygodę z cs'em,więc miałem przerwę. Jak trafiłem tutaj? Tak naprawdę to chciałem zobaczyć na jakim serwerze grają moi znajomi. Na waszym serwerze w tym czasie grała Pani Admin Weronika. Tak już zostało, a iż serwer mi się spodobał to tu jestem Pewnie większość z Was zauważy, że moje GT nie jest ustabilizowane. Nie każdy nadal chodzi do szkoły i nikt nie ma tyle czasu. Jednego możecie być pewni, że będę próbował to nadrobić.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.