Jump to content

Lewatyw

Zasłużony
 • Content Count

  249
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  2d 20h 7m 28s

Lewatyw last won the day on May 25 2019

Lewatyw had the most liked content!

About Lewatyw

 • Rank
  Indywidualista
 • Birthday 07/10/1997

Information about me

 • Name
  Mateusz
 • Sex
  Mężczyzna / Male

My devices

 • Smartphone
  OnePlus 6T

Contact

 • GG
  68295632

Recent Profile Visitors

2,757 profile views
 1. Twój nick: Lewatyw Nick gracza/admina: "Wasik" i "koniu" Opis sytuacji: Brak prowadzenia, niszczenie rozgrywki IP/SID: Data i czas zdarzenia: 30.01.2020r 13:20~ Dowody(ss/demko): http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2001301318-jail_xgames.dem.zip od początku do minimum 19min left.
 2. Witam graczy Z wielkim trudem jest i kolejna część. Niestety nie wszystkie demka zostały zawarte z powodu krótkiej żywotności zapisywanych demek HLTV Nie wiele tego jest ale dzięki @osia46 udało się co nieco zebrać. Także zapraszam do oglądania. Pjona
 3. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. To co na ts było mówione to potrzeba dowodów, tego nikomu nie udowodnię. Co do sojuszu to te "ominięcie" 3 więźnia jako sojusznika, jest na granicy. Admin zostanie oczywiście upomniany. Jak się wydarzą kolejne takie sytuacje to już będzie za to ukarany/a. Łysy sam powiedział że miał sojusz z Osią, a Osia nie zabiła KunShi. @osia46ostanie ostrzeżenie tego typu. A co do tej całej skargi to cóż za ciekawa hipokryzja ^^. Jeszcze niedawno sam ktoś tu sobie urządzał takie sojusze .
 5. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. 5:50 faworyzajca, plus wcześniej kampienie w GR. Więc nie wiem na co ta skarga w sumie.
 7. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Propozycja została przyjęta! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Jest to jakiś pomysł, pomyślimy. Mam już pewną koncepcję jak to wykonać, ale na pewno nie w jednym momencie. Nie będzie to możliwe, gdyż wszyscy z więźniów będą chcieli się zbuntować i wszystkich należało by zabić, co za tym idzie klawisze nie mogli by się wykazać kreatywnością bo wszyscy lecieli by się zbuntować. Nie mniej, propozycja rozpatrzona pozytywnie.
 10. Propozycja została odrzucona! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Nie będzie czegoś takiego, ponieważ szlugi to waluta więźniów. Mogą rozwijać się jako gang lub ulepszać swoje zasoby do buntowania z ruletki za szlugi, nie jest to waluta zewnętrzna za którą można by wymienić SVIPA. Deagla/bronie można sobie kupić w sklepie za szlugi, natomiast można również za free zdobyć go z ruletki. Deagle na 3 godziny bez sensu i za bardzo ułatwia.. A po drugie wystarczy, że ktoś będzie miał deagla 2 razy pod rząd, ct się kapnie i co każdą rundę będziesz przeszukiwany.
 12. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Skarga na opiekuna bez poparcia swojej tezy dowodami, motywowana lenistwem lub też zwykłym olaniem tematu mając to gdzieś..
 14. dostalem bana na 5 minut powod: leis 

  gralem z ziomkiem 4fun 1 v 1 to pobralem byle jakie no flesh no smoke.. i odinstalowem po wszystkim nowego cs.1.6 i co 

  ban 5minut: leis.

  jak mam to na amen usunac ? pomozesz

  dostalem na jailbrake tego bana na 5 minut.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.