Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Blade.

  Użytkownik
  • Content Count

   216
  • Posts on chatbox

   527
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   3d 21h 1m 36s

  5 Followers

  About Blade.

  • Rank
   Silver IV
  • Birthday May 12
  • Joined

  Information about me

  • Name
   Mariusz
  • Location
   Koszalin
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Contact

  • Snapchat
   msterczynski4

  Recent Profile Visitors

  1,296 profile views
  1. Tottenham Hotspur-Liverpool FC 0:2
  2. Witam wszystkich a więc przychodzę z zapytaniem o smartfonie tanim i dobrym. Oferty możecie tutaj pisać.
  3. Opłaca się go kupować sam mam xiaomi i naprawdę są nie do zajechania te telefony.
  4. Już ponad rok na sieci 😁😎

  5. Ogólnie jeśli chodzi o Gdańsk to bardzo polecam , jest tam bardzo dużo ciekawych miejsc , do Gdańska mam 2 h drogi około więc jak coś mogę oprowadzić 😎
  6. Jestem na TAK +GT +Ogarnięty +Dobra morda +Kultura na wysokim poziomie.
  7. 1.Lubisz wykorzystywać ludzi? 2.Masz żonę? 3.Jesteś gej/bi? 4.Ile ważysz? 5.Ulubiony serwer na sieci? 6.Palisz e-papierosy? 7.Kebab czy frytki? 8.Ulubione zajęcie w wolnym czasie? 9.Ulubiony sport? 10.Lubisz podróżować?
  8. Ja jestem na Nie -często dajesz się prowokować -wybuchasz agresja +GT -wywyzszasz się nad wszystko
  9. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer Jail Break <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== ===> Zagłosuj na serwer Zombie+EXP <=== +1 wszystko.
  10. Jestem na Tak +GT +Wiek +Ogarnięty chłop +Spoko morda Nic tylko brać póki gorące
  11. A więc tak . Jestem na Tak +Wiek +GT +Ogarnięty Jestem za okresem próbnym.Chociaż nie spełniasz wszystkich wymagań na forum( da się nadrobić).
  12. Konkurs Artystyczny: A więc tak zabawa polegała by na tym , że strażnik rozpoczynający tą zabawę ustawia tt pod ścianą załóżmy i wyznacza po kolei osoby, które będą rysować jakiś obrazek ,(przydałoby się jak napisał @ CientyXD:D dodać w menu dla prowadzącego możliwość dania markerów więźniom bądź kropek do rysowania),każdy więzień dostaje wyznaczony czas(załóżmy 30sekund-1minuty) ,po tym czasie kolejna osoba rysuje i tak aż do końca zabawy.Osoba która najlepiej narysuje rysunek oczywiście przeżywa. Zdrajca: A więc tak zabawa rozpoczyna się następująco: Prowadzący strażnik wybiera 1 osobę ze strażników (może wybrać siebie) do roli "Zdrajcy" ,nick wybranej osoby zostaje zapisany na czacie strażników .Zadaniem więźniow jest odgadnięcie , który ze strażników jest "Zdrajcą" oraz stanięcie przy danym strażniku w rzędzie.Mają na to wyznaczony czas przez prowadzącego strażnika(10-15 sekund) Przeżyje rząd więźniów, który stanie przy prawidłowym strażniku. Możecie dawać opinie co do tych zabaw .
  13. Propozycją moją ostatnią jest dodanie zabaw dla prowadzącego: Pierwsza z nich pod tytułem : Jaka to melodia ?: Strażnicy odtwarzają muzykę, a zadaniem więźniów jest ją rozpoznać poprzez podanie tytułu bądź wykonawcy (ustalane przez prowadzącego). Baba Jaga Patrzy: Gdy prowadzący się nie patrzy, więźniowie musza biec. Jednakże gdy się do nich odwróci nie mogą się już przemieszczać i ruszać. Kto to zrobi ginie. Wygrywa osoba, która pierwsza dotrze do wyznaczonego miejsca przed prowadzącego. Lustro: Podczas zabawy więźniowie muszą powtarzać wykonywane przez prowadzącego strażnika czynności. Więzień, który się pomyli - ginie. Konkurs Artystyczny: Prowadzący ustala miejsce i czas zabawy, więźniowie za pomocą noża rysują na ziemi obrazek, po wyznaczonym czasie strażnicy wybierają najlepsze według nich prace, których autorzy przeżyją. Zdrajca: Prowadzący wybiera jednego ze strażników (może wybrać siebie) do roli Zdrajcy, nick wybranej osoby powinien zostać napisany na drużynowym chacie strażników. Zadaniem więźniów jest odgadnięcie, który ze strażników jest "Zdrajcą" oraz stanięcie przy wybranym strażniku w rzędzie. Przeżyje rząd więźniów, który stanie przy prawidłowym strażniku. Myślę że to dobra propozycja. Co myślicie? @ Weronika @ CientyXD:D @ KenonKenon @ Adaś ツ @ Polej @ Lewatyw @ AMI @ Bulaa23 @ LaMuS @ Kowss
  14. No to duże zmiany ,brawo za artykuł ❤️
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.