Jump to content

Blade.

Blocked
 • Posts

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

2 Followers

About Blade.

 • Birthday May 12

Information about me

 • Name
  Mariusz
 • Location
  Koszalin
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • Snapchat
  msterczynski4

Recent Profile Visitors

2,606 profile views

Blade.'s Achievements

 1. Tottenham Hotspur-Liverpool FC 0:2
 2. Witam wszystkich a więc przychodzę z zapytaniem o smartfonie tanim i dobrym. Oferty możecie tutaj pisać.
 3. Opłaca się go kupować sam mam xiaomi i naprawdę są nie do zajechania te telefony.
 4. Już ponad rok na sieci 😁😎

 5. Ogólnie jeśli chodzi o Gdańsk to bardzo polecam , jest tam bardzo dużo ciekawych miejsc , do Gdańska mam 2 h drogi około więc jak coś mogę oprowadzić 😎
 6. Jestem na TAK +GT +Ogarnięty +Dobra morda +Kultura na wysokim poziomie.
 7. 1.Lubisz wykorzystywać ludzi? 2.Masz żonę? 3.Jesteś gej/bi? 4.Ile ważysz? 5.Ulubiony serwer na sieci? 6.Palisz e-papierosy? 7.Kebab czy frytki? 8.Ulubione zajęcie w wolnym czasie? 9.Ulubiony sport? 10.Lubisz podróżować?
 8. Ja jestem na Nie -często dajesz się prowokować -wybuchasz agresja +GT -wywyzszasz się nad wszystko
 9. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer Jail Break <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== ===> Zagłosuj na serwer Zombie+EXP <=== +1 wszystko.
 10. Jestem na Tak +GT +Wiek +Ogarnięty chłop +Spoko morda Nic tylko brać póki gorące
 11. A więc tak . Jestem na Tak +Wiek +GT +Ogarnięty Jestem za okresem próbnym.Chociaż nie spełniasz wszystkich wymagań na forum( da się nadrobić).
 12. Konkurs Artystyczny: A więc tak zabawa polegała by na tym , że strażnik rozpoczynający tą zabawę ustawia tt pod ścianą załóżmy i wyznacza po kolei osoby, które będą rysować jakiś obrazek ,(przydałoby się jak napisał @ CientyXD:D dodać w menu dla prowadzącego możliwość dania markerów więźniom bądź kropek do rysowania),każdy więzień dostaje wyznaczony czas(załóżmy 30sekund-1minuty) ,po tym czasie kolejna osoba rysuje i tak aż do końca zabawy.Osoba która najlepiej narysuje rysunek oczywiście przeżywa. Zdrajca: A więc tak zabawa rozpoczyna się następująco: Prowadzący strażnik wybiera 1 osobę ze strażników (może wybrać siebie) do roli "Zdrajcy" ,nick wybranej osoby zostaje zapisany na czacie strażników .Zadaniem więźniow jest odgadnięcie , który ze strażników jest "Zdrajcą" oraz stanięcie przy danym strażniku w rzędzie.Mają na to wyznaczony czas przez prowadzącego strażnika(10-15 sekund) Przeżyje rząd więźniów, który stanie przy prawidłowym strażniku. Możecie dawać opinie co do tych zabaw .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.