Jump to content
Donator

Fr3sh.

Donator
 • Content Count

  496
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  5d 16h 53m 17s

Donator

The user has paid over PLN 50 in subsidies

Fr3sh. last won the day on May 4 2019

Fr3sh. had the most liked content!

About Fr3sh.

 • Rank
  Defekt
 • Birthday 08/24/2003

Information about me

 • Name
  Norbert
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • Steam
  Fr3sh1337

Recent Profile Visitors

3,934 profile views
 1. Też dam coś od siebie Powiedz, dziwisz się, że ludzie mają takie nastawienie do Ciebie? Sam nastawiasz coraz większą ilość osób przeciwko sobie... Można się przyczepić o twoje podejście do ludzi - Kiedy ktoś pisze, że masz FK to po prostu drzesz mordę, że nie zna koleś regulaminu, a prawda jest taka, że to ty go nie znasz. Udowadniają to Twoje liczne błędy, ale to przecież winna innych Powiesz, że się do Ciebie czepiam żebyś ty był tym złym, ale prawda jest inna. Kiedyś miałem podobne podejście tzn. Ciągle się kłóciłem o regulamin jak ty, kiedy ktoś zwracał mi uwagę to rzucałem się. Byłem swego czasu jebany za to na serwerze przez co się zmieniłem i cieszę się, bo miałem chujowe podejście :)) Ale teraz brakuje ludzi, takich jak kiedyś, którzy w skrócie by Cię nauczyli :)) Mam nadzieję, że się ogarniesz :p
 2. Twój nick z gry: Fr3sh. Twoje imię: Norbert Wiek: Liczę sobie 18 wiosen Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/Fr3sh1337 Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Fr3sh./147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: Ponad 10 lat Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Pełne 10 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Kilka lat, na tym 2 i pół roku. Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Nie raz posiadałem, również na tym serwerze. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Naturalnie Czy posiadasz mutacje: Oczywiście Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Posiadam W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Dawno temu przez CSSETTI P.S Podanie pisze od razu na admina pomijając strażnika, ponieważ pełniłem już tutaj rangę admina
 3. Witam przychodzę tu z jak dla mnie błędem, który jest dość często robiony. Otóż dużo osób mówi 'Kucnij przytrzymaj do odwołania" nie mówiąc ani nakaz ani zakaz a widziałem 2 sytuacje gdzie raz gracz zabijał za stanie a raz za kucanie... Błąd prowadzącego (Źle wypowiedziane polecenie) czy co?
 4. Podanie raz na tydzień tak ciężko poczekać?
 5. Hmm Jesteś aktywny na serwerze i masz trochę strażnika, ale: Masz słabą wiedzę o amx i nie masz 16 lat Gdybym widywał Cię częściej w CT dałbym na tak, ale żadko Cię widuje więc nie.
 6. Na nie... Jesteś wybuchowy i ciągle się kłócisz. Jedyne co dobre to GT. No i już jesteś Weteranem podań
 7. To ty jeszcze nie dostałeś strażnika lol Oczywiście Ogarnia kulturalny prowadzi doświadczenie
 8. Zgłaszam swoją rodzinę Patusiacy
 9. Cześć! Szukam Paru osób do zagrania w jakieś stare gry przęglądarkowe: Taern, MFO3 Naszła mnie tak o ochota jeśli ktoś chętny to zapraszam. Mile widziany ts3.
 10. Chciałem slaya dać, ale @ Exponiw zaczął się kłócić, że nie mam prawa.
 11. Witam, przychodzę z prośbą o dodanie zakazu robienia reconnectów po śmierci. Kiedyś był taki pkt. A teraz go nie widzę. Przykład z dzisiaj. Więzień w pierwsze 5 sekund wyleciał na noclipie z celi, został zabity i wrócił na serwer jak gdyby nigdy nic. Uważam, że takie coś jest niesprawiedliwe i powinno być zakazane.
 12. Przez czas co grałem na jb regulamin był pisany z 3/4 razy i zawsze z czasem były dodawane nowe pkt. A finalny regulamin mało się różnił od poprzedniego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.