Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

selfie

Junior Administrator
 • Content Count

  2,350
 • Posts on chatbox

  6,656
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Time Online

  58d 3h 49m 12s

selfie last won the day on April 22

selfie had the most liked content!

About selfie

 • Rank
  brzydki chamski i niefajny

Recent Profile Visitors

18,768 profile views
 1. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Wrzuć na www.zippyshare.com i spakuj je w folder rar.
 3. ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage <=== ===> Zagłosuj na serwer 3 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer SURF + RPG <=== ===> Zagłosuj na serwer Only AWP <=== ===> Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathrun <=== ===> Zagłosuj na serwer CoD 1001 <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathmatch <=== ===> Zagłosuj na serwer 5 MAPS <=== ===> Zagłosuj na serwer TeamSpeak 3 <=== +1 all
 4. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer JailBreak <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== ===> Zagłosuj na serwer Zombie+EXP <=== +1 all
 5. Witajcie, w tym temacie podsyłamy nutki na roundsoundy. Czekam na jakieś ciekawe propozycję, a nutki podsyłajcie w linku do youtube.
 6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Przyszłym tygodniu zrobię oddzielny temat wraz ze wszystkim aktualnymi mapami na serwerze. Wtedy zobaczymy jakie mapy usuniemy z serwera, a jakie możemy dodać.
 8. Jak co miesiąc czekam na jakieś ciekawe propozycje piosenek
 9. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. selfie

   Zbanowany UNBAN

  Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. selfie

   Zbanowany UNBAN

  Na odwołanie się od bana masz 3 dni.
 13. @ Szegi rozpiska demka 24h. @ ღ♥ Ak-12 DEFY ♥ღ
 14. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Na serwer został wgrany nowy plugin PTB, a co do oszukiwania graczy przechodzących do lepszej drużyny, hmm. Moim zdaniem tak jak jest niech zostanie. Nie widzę sensu banować kogoś na więcej niż 30 min, za takie coś. Admin nie zawsze zauważy czy ktoś przejdzie sam czy to PTB. Z drugiej strony jest nowy plugin do PTB i zobaczymy jak on będzie działać. Pamiętajcie, że to tylko gra i nie liczy się, kto w danej drużynie jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.