Jump to content

Wywiad z M4A1 #45

Duszek Kasper
 Share

Recommended Posts

@PrOo | SerQQQ.!!! też myślałam, że się nie nadaję, ale stwierdziłam "spróbuję, jeśli nie dam rady to zrezygnuję" i Tobie radzę to samo. Spróbuj, nic Ci się nie stanie, a możliwe, że będziesz bardzo dobrym redaktorem. Jak coś pomożemy Ci (chociaż sama się uczę dopiero, ale jeśli będę umiała to z miłą chęcią pomogę). 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

[M]- zgubiłeś pomarańcz :D

Ogólnie reasumując powiem tak:

Wywiad mnie wkręcił, czemu taki krótki?! No, ale wiadomo zaczyna się i z czasem przychodzi doświadczenie. Wywiad bardzo mega pozytywny, a więc co mówić więcej? Jedynie co można dodać to bardzo dobra robota :) 

@M4A1, ale powiem Ci wszystko o Tobie wiedziałem skarbie :D 

32 minuty temu, Stalker napisał:

Nie lubię takich wywiadów. Pytanie-odpowiedz i tak non stop. Nudne jak flaki z olejem, brak interakcji z rozmówca.

A co ty byś chciał w wywiadzie...

Mi osobiście się bardzo podoba, mógłbym się doczepić jedynie do tego, że troszkę za krótki ten wywiad, ale tak to jest okej :)

Największy spamer sieci? Nie przesadzajmy, Lelouch wraz  z Erwinem przebijają mnie o wiele, wiele więcej.

Wywiad ciekawy lecz krótki. Po dłuższym czytaniu doznałem prawie oczopląsu i musiałem odstawić go na dobre 3 minuty.

Pracuj dalej a będzie widać coraz lepsze efekty.

Powodzenia.

1 godzinę temu, *KrzysiU* napisał:

A co ty byś chciał w wywiadzie...

Mi osobiście się bardzo podoba, mógłbym się doczepić jedynie do tego, że troszkę za krótki ten wywiad, ale tak to jest okej :)

+ @PrOo | SerQQQ.!!!

Widzę, że tylko można wyrażać pozytywne opinie? Te negatywne, są od razu minusowane i negowane? Szkoda. 
Serqq, tu do Ciebie moja uwaga, jako ex redaktor na 2 sieciach. Naucz się przyjmować na klatę również te hejty, minusy. Dzięki temu będzie Ci jako redaktor, czy jakakolwiek inna osoba pisząca swoje teksty, bardziej podbudowana. By pokazać, takim jak ja, że można zrobić coś jeszcze lepszego, co wyjdą ludziom gały na wierzch. 
Btw. Mam nadzieję, że jakoś przetrawisz to co napisałem, by w przyszłości naprawdę fajny, rozbudowany wywiad wrzucisz. Pozdro :*

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.