Jump to content

Zawody 1s2k

Myszka Miki
 Share

Recommended Posts

Witam, mam propozycje stworzenia zawodów. 
Niestety projekt raczej ma być większy niż moja pierwsza myśl. 
Dlatego chciałbym zaangażować kilka osób...
Jak już wspomniałem mają powstać zawody podobne do sportu "żużla"
- będzie 8 zespołów ( do ustalenia, mniej niż 6 średnio to widze)
- drużyna musi posiadać nazwe. 
- każda drużyna po 4 osoby w tym kapitan
- każdy zespół będzie posiadał własny stadion domowy ( tzn mape)
- Powstanie terminarz rozgrywek. 
-Powstanie tabela rozgrywek. 
Czas gry, mapy 20 min. 
10 min połowa. (tt-ct)
- 3 etapy gry. 
-Pierwszy etap każda drużyna musi zagrać z każdą drużyną. 
czyli 7 meczy terminarz pokaże czy mecz jest na własnym stadionie czy u przeciwnika. 
W pierwszym etapie za wygranie meczu można zdobyć 2 punkty. Oraz liczy sie liczba wygranych rund (małe punkty)
- Drugi etap to  każda drużyna musi zagrać z każdą drużyną.
czyli 7 meczy, jeżeli poprzedni mecz był u nas to gramy u przeciwnika. 
za wygranie meczu 2 punkty plus w tym etapie idzie zdobyć ważny 1 punkt jeżeli po dwóch meczach ten co ma więcej wygranych rund zdobywa 1 punkt. 
- 14 kolejek sezonu. 
- po tym zakończymy albo gramy play offy wszystko do ustalenia, osobiście bym zakończył aby nie przedłużać. 
Wygrana drużyna dostanie miano mistrzów na forum. 
Oraz np 600 zł ( mogę być sponsorem) 

- co potrzebujemy ? 
- serwer ( czy sieć jest wstanie nam udostępnić ?)
- sędziego (najlepiej 2) 
- 2 osoby do pomocy w stworzeniu całej zabawy np do reklamy projektu. 
- jest możliwość reklamy na naszych serwerach ? 
- osoby do transmisji meczów ( nie wszystkich)

regulamin mocno do dopracowania. 
Ogólnie co wy na taki pomysł ? 
odpowiem na kazde pytanie bo nie napisałem wszystkiego... :)

Edited by Myszka Miki

Ogólnie bardzo fajny pomysł, lecz bardzo skomplikowany. Moim zdaniem nagroda jest troche za duza po co masz sie obciazac tak duza kwota a tak pozatym to trzeb bedzie duzo pomyslec nad tym bo troche to zajmie sam przyznasz. Kiedy miało by się to odbyc? 

jest to spora praca, nawet zebranie poważnych ekip które będą wytrwałe przez sezon. 
koszty to nie jakiś wielki problem :) 
start ? kwestia organizacji. nie wcześniej niż sierpień. szacował bym za ok dobry miesiąc. 

Z doświadczenia wiem, że rzadko kiedy takie pomysły wypalają, bo nie zawsze każdy ma czas. Mógłbym pomóc w realizacji tego projektu, ale zasady musiałyby się nieco zmienić, bo w obecnym stanie nie widzę większych szans na powodzenie. Przede wszystkim, drużyny składać się powinny z 5os. + 2 rezerwowych, którzy grali by na zmianę z całą resztą. Jest wtedy dużo większe prawdopodobieństwo, że dany mecz się odbędzie. Osoby organizujące, musiałyby postawić duży nacisk na zawodników i dać z góry określony termin na rozpoczęcie meczu, bo jak napiszesz im, że mają 10 dni na rozegranie meczy we własnym zakresie, to nic z tego nie będzie. Zareklamowanie turnieju to nie jest problem :)

Ligi (półroczne/całoroczne) wypalały tylko lata temu, gdy ludzie żyli 1.6 24/7. I to tylko na esl/gb, nic prywatnego się nie udało. 

Potencjał tej sieci można wykorzystać pod standardowy turniej grupa+play-off który trwałby ~miesiąc. Sieć jest bardzo duża, a na niej samej mamy wielu oporowych steamów, którzy przyciągną następnych takich samych. To jest prostsze w organizacji, atrakcyjniejsze dla ludzi i najzwyczajniej lepsze. 

Zrobić standard 5 vs 5 i grać mapy ESL, podział na grupy, potem faza pucharowa aż do finału. Jakaś tam porządna nagroda zachęci dużą ilość osób i na pewno nikt nie oleje turnieju jak w przypadku jakiegoś VIP'a na 30 dni na serwerze.. Wtedy niektórzy się zapisali i olali to, bo im się grać nie chciało. Motywacja przede wszystkim. Transmitowanie meczy też by było super. ^^

Nam na mniejszej sieci udało się zorganizowac turniej, który trwał około miesiąca. Było z 6 teamów po 6 osob plus rezerwowi. Kazdy grał z każdym dwie mapy.
I wyglądało to na zasadzie uzbierania punktów ( za każdą wygraną mapę był jeden punkt) Wygrywal team, który miał najwięcej wygranych map.
Pózniej podliczylismy też ustrzelone przez każdego uczestnika fragi i byly jakies tam male wyróżnienia. Może lepiej zrobić coś takiego?
Tak jak tam wspomniano, takie długie ligi odeszły już dawno do lamusa :)

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Mogę opłacić serwer jeżeli to wypali ;) 

Pokażmy może, że umiemy coś zorganizować? 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Ruszamy z kopyta raczej to było do przewidzenia jak wróżbita Maciej!

SERWERY:

1 MIXOWY (jeżeli uzyskam zgodę od @Mała Mi <333)  + 2 KUPIĘ JA. MA TO NA CELU ROZGRYWANIE 2 MECZY W TYM SAMYM CZASIE

SĘDZIOWIE:

ADMINISTRACJA + @Myszka Miki + @don Erwin / KILKU WYBRANYCH SIĘDZIÓW

CZAS ROZGRYWEK:

CO WEEKEND / 20 MINUT / 2 MAPY

DŁUGOŚĆ SEZONU:

6 MIESIĘCY - 12 MIESIĘCY 

DRUŻYNY:

5 + 3 REZERWY

DYSKWALIFIKACJE:

W PRZYPADKU GDY DRUŻYNA NIE ROZEGRA 2-3 MECZY W SEZONIE

NAGRODY:

VIP NA SERWERZE / FORUM / PIENIĄDZE JAK NAPISAŁ @Myszka Miki

PIERWSZE 3-5 DRUŻYN

ORGANIZATOR:

@Myszka Miki / @don Erwin / @Roni (jeżeli się zgodzi, zrób to dla nas mordo <3) / Ktoś chętny do organizacji?

Ruszamy gdy otrzymamy zgodę:
@Krystek

Więc wypada nam czekać, co sądzicie o takim planie?

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Genialny pomysł! Moją propozycją jest jeszcze ustalenie, z góry, na jakich mapach będziemy grać i niech ich będzie tak w granicach 3-5. Niby wybór, ale jednak ograniczony. Niektóre rzeczy trzeba dopracować w zespołach, a do tego potrzebny jest czas na granie ze sobą. Udostępniłbym serwery nieco wcześniej aby każda z grup miała chwilę aby ze sobą pograć. :D 

Czekam niecierpliwie! :)

p.s

jeżeli potrzebujecie kogoś do pomocy przy organizacji - jestem do waszej pełnej dyspozycji. <3:D 

Dnia 11.07.2017 o 23:41, Mte napisał:

Chętnie pomogę jako sędzia :) 

Chyba już po ptokach z twojego sędziowania.

Róbcie tematy, zbierajcie ekipę, bo całe wakacje miną zanim to zaczniecie. :D Ja oczywiście udział biorę, jestem ciekaw jak to wyjdzie, w końcu 6-12 miesięcy to kupa czasu, myślę, że i tak połowa nie wytrwa i będą grać przez góra miesiąc, ale zobaczymy.

Edited by xartE

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.