Jump to content

raynie

Junior Administrator
 • Content Count

  2,903
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Guardian CS:GO Mirage/Cache Guardian CS:GO 5vs5

Member of the administration

This user belongs to the administration

raynie last won the day on August 28 2019

raynie had the most liked content!

About raynie

 • Rank
  return

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

23,459 profile views
 1. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 los
 2. Jak widać, wylosowane liczby to: 32, 5. @ silent - pierwszy wylosowany numer. @ Smvvf - drugi wylosowany numer. Gratuluję! Po odbiór nagród zgłoście się do mnie na prywatną wiadomość.
 3. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. https://sourcebans.1s2k.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:565106892&advType=steamid Grasz na aktywnym banie, nie zostaniesz odbanowany.
 5. W regulaminie admina jest napisane: 19. Jeden gracz może maksymalnie 2 razy dostać bana ze screenshotami do wrzucenia na forum w okresie 3 miesięcy. Za każdym kolejnym razem admin musi rozpisywać demko, ma na to 24h. Czekamy na rozpiskę demka ze strony admina @ Ziela, który ma na to 24h.
 6. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Grałeś na serwerze na innym koncie w trakcie bana, czyli grałeś na aktywnym banie. Nie zostaniesz odbanowany. https://sourcebans.1s2k.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:550084255&advType=steamid
 8. Czekamy na rozpiskę demka ze strony admina @ scr3w, który ma na to 24h.
 9. Witajcie gracze! W każdym miesiącu będzie możliwość uzyskania nagrody za TOP 3 RANK. Konkurs obowiązuje od 01.03 do końca dnia 31.03. 1 MIEJSCE: VIP na okres 30 dni. 2 MIEJSCE: VIP na okres 20 dni. 3 MIEJSCE: VIP na okres 10 dni. Nagród nie można przekazać drugiej osobie! Czas na odebranie nagrody to 5 dni.
 10. Wyniki konkursu: 1 miejsce sedescostam123 2 miejsce silent 3 miejsce Szef Hatchet Przypominam, że czas na odebranie nagrody to 5 dni. Zgłaszajcie się do mnie na prywatną wiadomość (forum/Steam).
 11. Regulamin Serwera DeathMatch Only Pistol 54.37.133.163:27015 &1. Zasady ogólne &1.1 Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin. &1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia graczy z jego przestrzegania. &1.3 Na serwerze zabronione jest używanie jakichkolwiek czitów/skryptów oraz ich reklamowania. &1.4. Zabrania się reklamowania innej sieci serwerów. Skróty nazw tych sieci również są zabronione. &1.5 Zakazuje się wchodzenia na serwer podczas aktywnego bana. &1.6 Na odwołanie się od bana gracz ma
 12. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 los
 13. Jak widać, wylosowane liczby to: 31, 19. @ czubek - pierwszy wylosowany numer. Gratuluję! Po odbiór nagrody zgłoś się do mnie na prywatną wiadomość.
 14. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.