Jump to content

raynie

Administrator
 • Posts

  3,174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Guardian CS:GO 5vs5

Member of the administration

This user is in administration

raynie last won the day on July 4

raynie had the most liked content!

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

32,842 profile views
 1. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 losowaniu. Wybrane liczby mogą się powtarzać. Czas na odebranie nagrody wynosi 48h. Nagrody nie można przekazać drugiej osobie.
 2. Jak widać, wylosowane liczby to: 39, 32. @ HideHaru - drugi wylosowany numer Gratuluję! Po odbiór nagród zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości.
 3. Witajcie gracze! W każdym miesiącu będzie możliwość uzyskania nagrody za TOP 3 RANK. Konkurs obowiązuje od 01.09. do końca dnia 30.09. 1 MIEJSCE: VIP na okres 30 dni. 2 MIEJSCE: VIP na okres 20 dni. 3 MIEJSCE: VIP na okres 10 dni. Nagród nie można przekazać drugiej osobie! Czas na odebranie nagrody to 5 dni.
 4. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni + doładowanie Paysafecard o wartości 20 zł. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 losowaniu. Wybrane liczby mogą się powtarzać. Czas na odebranie nagrody wynosi 48h. Nagrody nie można przekazać drugiej osobie.
 5. Jak widać, wylosowane liczby to: 21, 10. @ Babuszka - pierwszy wylosowany numer @ PeQs - drugi wylosowany numer Gratuluję! Po odbiór nagród zgłoście się do mnie w prywatnej wiadomości.
 6. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Granie na aktywnym banie.
 8. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni + doładowanie Paysafecard o wartości 20 zł. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 losowaniu. Wybrane liczby mogą się powtarzać. Czas na odebranie nagrody wynosi 48h. Nagrody nie można przekazać drugiej osobie.
 9. Jak widać, wylosowane liczby to: 22, 3. @ Filterek , @ BeeRuS - drugi wylosowany numer Gratuluję! Po odbiór nagrody zgłoście się do mnie w prywatnej wiadomości.
 10. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Zostałeś zbanowany automatycznie przez antycheata, a więc najwidoczniej coś masz nie tak w plikach + ban został dodany na 5 minut - wygasł.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.