Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!

raynie

Administrator
 • Posts

  3,070
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Guardian CS 1.6 Only DD2 #2 Guardian CS:GO 5vs5 Vacation

Member of the administration

This user is in administration

raynie last won the day on August 28 2019

raynie had the most liked content!

About raynie

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

28,468 profile views
 1. Czekamy na rozpiskę demka ze strony admina @ sleepy_Jeff , który ma na to 24h.
 2. Witajcie! Zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu usług. Wzięcie udziału jest darmowe! Wystarczy wybrać jedną liczbę z przedziału: 1-50 i napisać ją w tym temacie. Po upływie 7 dni pojawią się wylosowane numery. Pierwszy wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 30 dni + doładowanie Paysafecard o wartości 20 zł. Drugi wylosowany numer - Usługa/Ranga VIP na serwerze, bądź forum na okres 14 dni. Aby wziąć udział w losowaniu, trzeba mieć założone konto od 3 dni. W jednym losowaniu można wziąć udział tylko jeden raz, czyli 1 liczba w 1 losowaniu. Wybrane liczby mogą się powtarzać. Czas na odebranie nagrody wynosi 48h. Nagrody nie można przekazać drugiej osobie.
 3. Jak widać, wylosowane liczby to: 42, 44. @ Pigułsonuwerpeek, @ Jogurt - drugi wylosowany numer. Gratuluję! Po odbiór nagród zgłoście się do mnie na prywatną wiadomość.
 4. raynie

  Cziter - memtv

  Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Bana nadano: 15:20 / 29-04-21, a więc Twój czas na odwołanie się od bana minął. "Czas na odwołanie się od bana wynosi 72 godziny (3dni). Jeżeli ktoś odwoła się po upływie tego czasu, prośba o UB zostanie rozpatrzona negatywnie."
 7. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Wszedłeś na aktywnym banie, co jest zakazane w regulaminie serwera. Niestety, ale nie zostaniesz odbanowany.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Witajcie gracze! W każdym miesiącu będzie możliwość uzyskania nagrody za TOP 3 RANK. Konkurs obowiązuje od 01.06 do końca dnia 30.06. 1 MIEJSCE: VIP na okres 30 dni. 2 MIEJSCE: VIP na okres 20 dni. 3 MIEJSCE: VIP na okres 10 dni. Nagród nie można przekazać drugiej osobie! Czas na odebranie nagrody to 5 dni.
 11. Wyniki konkursu: 1 miejsce keoy0y0 2 miejsce 420 3 miejsce SHEYKER Gratulacje! Przypominam, że czas na odebranie nagrody to 5 dni. Zgłaszajcie się do mnie na prywatną wiadomość (forum/Steam).
 12. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Grałeś na aktywnym banie, co jest zabronione na serwerze. Nie zostaniesz odbanowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.