Krystek

Właściciel
 • Zawartość

  615
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Krystek wygrał w dniu 13 Styczeń

Krystek posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Krystek

 • Tytuł
  Cziter
 • Urodziny 24.02.1995

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Częstochowa

Kontakt

 • GG
  3508112
 • Nick
  Krystek

Ostatnie wizyty

1516 wyświetleń profilu
 1. Chyba nie wiesz co vip i svip posiasają w takim razie więc temat do kosza.
 2. @futuba To lepsze rozwiązanie niż bieganie ze 120 HP, bo tu wystarczy, że trafisz raz w kask i dokupienie mu ic nie da, bo jest limit do 100 HP, przy 120 musiałeś 2 razy po głowie bić.
 3. @futuba Maksymalnie możesz dokupić do wartości 100 HP. Poza tym ceny nie są małe i każdy może kupić sobie HP jeśli ma nadmiar zbędnych dolarów, tym bardziej, że 60 HP za 5k to nie jest mała cena. Mówisz idea go:moda ale np. mamy monety za skiny a brak kluczy i skrzynek, także nie przyrównuj tak błahej sprawy do tych co wymieniłem wcześniej.
 4. Ma jakaś klasa m3?
 5. Coś nie mogę znaleźć pliku źródłowego od misji. Musicie się uzbroić w trochę cierpliwości.
 6. Rozwiązany

  https://1shot2kill.pl/forum/210-inne/ Tutaj prosze składać propozycje odnośnie tworzenia własnych teamów. My jako sieć oficjalnych teamów nie tworzymy.
 7. A potem dajcie tu gaila, tam auga, tam sg552 i tak w koło macieju. Jest po 1 broni od CT i od TT oraz AWP. Są to i tak bronie grane w 90%. Według mnie także zbędne.
 8. +1 wszystkie
 9. @wichura Exp za monety to tylko dodatek, nie będziemy nic z tym zwiększać, bo ludzie zaczną kupować monety tylko dla expa. Co do wytrzymałości to jest ustawiona prawidłowo, w innnym wypadku na zabicie 300-400 leveli brakowałoby wam ammo. @Every Nie lubimy kopiować pomysłów od innych, dzięki oryginalności bijemy konkurencję na głowę.
 10. UB, ssy są czyste. CRC32 jest taki sam, gdyż są to 2 takie same ssy. Też tak mam gdy robię ssy, ścina mi się ekran na 2 sekundy i powstają 2 takie same screeny. Tak czy inaczej wszystko czysto.
 11. @JessI. I co z tego? To dział amxx i wrzucamy tu pluginy. Podsyłam poprawioną wersję pluginu nie powodującą error logów: adminlisten.sma adminlisten.amxx
 12. @Manto Liit HP ustawiłem do 150 pkt, czyli trochę mniej niż to było wcześniej. Dodatkowo każdy nowy gracz dostaje 20% najwyższego levela, to gdy wy macie 300 levele to on ma 75 level na start.

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.