Jump to content

Myszka Miki

Blocked
 • Posts

  1,006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Donations

  0.00 PLN 

Myszka Miki last won the day on November 21 2018

Myszka Miki had the most liked content!

About Myszka Miki

 • Birthday 11/17/1992

Information about me

 • Name
  Mateusz
 • Location
  Świętno
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  dawne czasy

Recent Profile Visitors

8,713 profile views

Myszka Miki's Achievements

 1. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Po zmianie mapy, powinno wszystko działać poprawnie, sory za problemy.
 3. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Witam, kupiłem vipa i po zmianie mapy znowu nie dziala wez cos ogarnij zeby działało

 5. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Grasz na steam czy non ? Bo nie pamiętam.
 7. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Wprowadzane są zmiany w regulaminie aby je stosować. Gdyby Admin źle zareagował, nie poprawnie była by inna decyzja. Jest zakaz obecnie podkładania paki podczas rozgrzewki, gdyż powoduje ona bład. Podłożenie bomby daje vipa w następnych rundach co jest brane jako problem. Dlatego do naprawy tego jest zakaz podkładania paki podczas rozgrzewki. Mam nadzieję że zrozumiesz.
 9. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. 6 map karencji to ok 120 min, czyli 2h. Proponujesz, aby wydłużyć bo mapy się powtarzają, tak ? Myślałeś dlaczego tak się dzieje ? Nominować możecie sporo map. A że gracze wybierają to co co znają a może to co lubią to nie moja wina. Bym dodawał po kolei mapy które proponujecie, było by ich 100 na serwerze to płaczki nadal będą ... Mocna zmiana map, zmiany na serwerze są drastycznie złe w odbiciu ilości osób na serwerze. Udało się wyjątkowo w okresie letnim serwer wyciągnąć na wysoki poziom. od rana do nocy serwer jest w miarę przyzwoicie oblegany. Przed nami gorszy okres, koniec wakacji, początek września to znów ciężki czas na serwerów 1.6 a tym bardziej serwerów FFA. Nie ma szans obecnie na żadne głosowania na forum itd. Zwiększenie karencji map jest możliwe, lecz w okresie zimowym. Tak więc, bez dalszego spamu, do którego tu doszło, Podajemy swoje propozycje map, według wzoru.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.