Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ayee! W najbliższą sobotę czyli 10 października o godz. 16 planujemy powrót serwera 201  Planujemy dokonać paru zmian w klasach, perkach jak i misjach. Więcej informacji dostaniecie zaraz po resecichu

separatysta byłby najlepszym opiekunem, ale niestety nie jesteście jego godni 

Skoro widzę tyle głów lajkujących to chcę też tyle głów widzieć codziennie na serwerze. To co? Kolejne święta razem z amazońskimi aligatorami, demonicznymi odgłosami, posklejanymi jajami i klasycznymi

Skoro widzę tyle głów lajkujących to chcę też tyle głów widzieć codziennie na serwerze. To co? Kolejne święta razem z amazońskimi aligatorami, demonicznymi odgłosami, posklejanymi jajami i klasycznymi tekstami w połowie mapy typu: "ooo, siema, reset był?" Widzimy się :D

16 minut temu, KAKAROT napisał:

Skoro widzę tyle głów lajkujących to chcę też tyle głów widzieć codziennie na serwerze. To co? Kolejne święta razem z amazońskimi aligatorami, demonicznymi odgłosami, posklejanymi jajami i klasycznymi tekstami w połowie mapy typu: "ooo, siema, reset był?" Widzimy się :D

Przy Tobie to znów pustki będą xD Nie no żarcik :D Kakarocik wracaj na 201 będę Ci miny pod nogi podstawiała xD 

8 godzin temu, l4sna napisał:

wbije coś postrzelać ciul że słaby jestem haha <3 

Słaby nie słaby ważne żeby zabawa była :)) 

3 godziny temu, KAKAROT napisał:

Tylko opiekuna nowego trzeba. 

Kakarot na opiekuna xD 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.