Jump to content
×
×
 • Create New...

STORM

User
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About STORM

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • Steam
  stormiik

Recent Profile Visitors

298 profile views
 1. To wszystko wina terminatora.
 2. Terminatorek po 100 w klatę bije z burstu, jak jakimś cudem cie nie zabije to cie wysadzi, a jak już do tego czasu ci się jakoś udało przeżyć to dostajesz rakietę na pysk za 200 dmg. Temat był pisany by rakiety mu zabrali albo znerfili dmg, aLe nIe bO To KlAsA PrEmIuM. Co do innych rakiet to tez denerwuje mnie to jak jakiś supergejmer2009 stoi afk na respie, kliknie E i leci przez połowę mapy zadając mi 170 dmg, 2 sec później leci nastepna. Dlatego sobie przerwę zrobiłem od tego serwa, mam nadzieje że w przyszłym resecie czegoś takiego nie będzie. To nie jest ku**a symulator latania rakietami
 3. Inkwizytor nie jest op, blokowanie mu perków dlatego bo ktoś padnie od jego fali jest głupie. Co do czasówki to się zgadzam, bo na niektórych mapach gracze nie zdążą wyjść z respa i dostają falę na twarz. Przedłużanie map jest okej i nie powinno być zmieniane. BTW. Jak gracze chcą grać de_c4 przez godzinę, to niech sobie grają, a jeśli ci się to nie podoba to możesz najzwyczajniej siedzieć na spect/wyjść z serwera i zwolnić slota dla innych graczy
 4. Zgadzam się z wszystkim co ten pan napisał. Inkwizytor wychodzi sekundę po starcie rundy i robi 6 killi jednym przyciskiem. Komenda na male mapy oczywiście na plus, bo nikt nie chce grac kabula na 6 osób.
 5. STORM

  Nerf

  Chodziło mi o zablokowanie tego perku, to by było wystarczającym nerfem dla tej klasy. Zgadzam się z tym że klasa premium ma być dobra, inaczej ludzie by jej nie chcieli kupić. Perk naboje pułkownika musi być zablokowany, bo gdy gracz ten perk dostanie w swoje łapska, gra jest skończona, to tak jak kiedyś predator przed nerfami z eliminatorem.
 6. STORM

  Nerf

  Proponuje natychmiastowy nerf dla terminatora. Klasa jest absolutnie przesadzona. Typ mnie zabija jednym burstem na famasie, nie będę mówił co się dzieje jak dostanie naboje pułkownika. Proszę o zablokowanie Naboi pułkownika na tej klasie. Aż sie grać nie chce, jak ja mając 200 hp umieram na jeden burst lub na jedną rakietę. Jestem ciekaw kto wpadł na pomysł dodania klasy, która bije po 70 w klate bez perku. Zaborca ma zablokowany ten perk, amadeusz usunięty a to nadal jest w grze?
 7. Dziwne ze tylko 7 dni dostales.
 8. Klasa po lekkich nerfach i mozna dodac na stale.
 9. STORM

  Misje

  Proponuje zmianę pewnej misji, nie pamiętam jej nazwy ale jest to misja w której musimy zabić 5 przeciwników gdy rozbrajają pakę. Misja jest strasznie trudna, bo jak tylko typ cie usłyszy przestaje rozbrajać i musisz go zabić... Można też zwiększyć nagrody za misje, bo misja w której trzeba zdobyć 100 zabójstw z pistoletu daje chyba tylko 100 monet lol.
 10. To ustawcie może by gracz musiał zagrać X minut tygodniowo, a nie że typ wbija na 5 sekund i wychodzi, a my tu takiego darmozjada trzymać musimy.
 11. Do tego dajmy mu eliminator rozrzutu, moduł odrzutowy, obrażenia +int, teleport, autobh, 1/1 z he i fale inkwizytora. Potem jak jeszcze jakiś bot będzie zamykał tabele to dodamy mu +50 do statystyk, odporność ciężkiego żołnierza i dodatkowy exp za fraga. Co sobie będziemy żałować, klasa premium musi być przecież silna!
 12. STORM

  srebrniki

  Patrząc na pożytek z naszych sojuszników wychodzi na to samo.
 13. Twój nick: storm Serwer: 201 Link do AMXBans: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=48225 Link do ss'ów: https://www23.zippyshare.com/v/mtV3R5i5/file.html

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.