Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie Diablik

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Diablik

Mutacja głosu: Tak.

Czas spędzony na serwerze (link do GT): Link--->   https://www.gametracker.com/player/Diablik/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Oczywiście że tak.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Myślę, że dobrze sprawdzę się w tej roli. Stosunkowo dobry mam kontakt z adminami serwera. Wydaje mi się również, że gracze (oprócz tych, których nałogowo zabijam co rundę) darzą mnie lekką sympatią ze względu na moją przemiłą (niearogancką) osobowość. Mam 24 Lat mieszkam w Katowicach, Generalnie interesuje się w dużym stopniu motoryzacją Motocyklową,  "dlaczego ja mam zostać adminem?" generalnie spędzam sporo czasu w tygodniu na tym serwerze 4-5 godzin(Byłem na wakacjach, więc zbytnio tyle nie spędzałem czasu na serwerze ale od dzisiaj wraca wszystko do normy) dziennie czasem więcej jak mam czas, jestem solidny i trzymam się zasad, znam się na regulaminie serwera wiem co można robić czego nie i mam zamiar tego przestrzegać. btw- konto nie jest pod podanie, data rejestracji to 19 czerwca, więc dałem sobie czas z zapoznaniem ludzi jak i serwera.

Posiadasz działający mikrofon: Tak.

Kontakt (GG / Steam): GaduGadu: 71440978  Steam: Diablik

Steam ID: STEAM_0:0:207191311

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak.

Ciężko stwierdzić. 

Z jednej strony nie widziałem z Tobą problemów, aktywny poza ta luką, kultura. 

Z drugiej zastanawia mnie ten bans. 

Nie wiem kiedy był reset gt, jeśli wcześniej też taka aktywność, to jestem za okresem próbnym, bo czemu by nie? 

+ sympatyczny, dojrzały ziomal

+ dobrze gra, więc powinien się znać na csku 

+ nie byłam świadkiem jakichś wykroczeń jeśli chodzi o kulturkę więc to jest na plus :)

- jak grasz to grasz dużo, ale no gt jest mocno dziurawe, nie wiem czy nie za szybko napisałeś podanka :D

Reasumując, jestem za okresem próbnym :) powodzenia! :pifpaf:

Może nie jestem zbyt odpowiednią osobą do wypowiadania się  ale wiecie, że lubie czasem wtrącić swoje 3 grosze i sie rozpisać :D. Nie powinienem się wypowiadać bo autora postu średnio kojarze - graliśmy troche coś w poprzednim tygodniu może ze 2 temu, a ze wczesniej jakoś tak też nie bardzo mi się przypomina (może pamięć nie ta albo nie robił problemów to wtopił się w tłum innych pozytywnych graczy :D). Staram się zawsze nie skreślać ludzi i jeśli jest w nich choć cień, ziarenko szansy, dobra, nadziei itd itd. to wtedy zalecam chociaż by dać szansę - by każdy miał jakąś możliwość się zrehabilitować czy pokazać/udowdnić ile jest wart, na co go stać itd itd. Podczas tej naszej krótkiej gry w poprzednim tygodniu, nie widzałem jakichś przejawów "uwłaczających zachowań" więc jak dla mnie:
+ kultur -  może zbyt krótko by wydać dobry werdykt ale sympatycznie, kulturalnie itd zachowywał sie na serwerze i rozmawiał z innymi graczami
* ban za kulture dostał półtorej miesiąca temu i to jego jedyny w karierze - nie znam sytuacji ale no nikt nie jest święty i czasem komuś coś się wymsknie albo ma zły dzien i czasem ciężko się w 100% kontrolować a ten nasz @ Donek ツ to mimo wszystko straszny służbista (oczywiście bez obrazy :) ) i trzyma ten serwer żelazną ręką i surowo karze nawet drobne przewinienia ;)
+ gt - co z tego że dziurawe? minuty jakie by musiał wyrobić w tygodniu są wyrobione.Pamiętajmy, że admin to człowiek nie maszyna i ma swoje życie obowiązki, pasje, prace itd itd w tym tyg prawie albo coś koło 9h - 560 min więc jak dla mnie git :) . Poświęca tyle swojego czasu ile może: raz może siedzieć dzień w dzień po ileś godzin jak ma luzno, a czasem jedyne co może dać to spędzić jeden dzień prawie ciągiem by strzec porządku i pomagać na serwie (zawsze "para rąk" do pomocy się  przydaje bo reszta adminów też nie każdej godzinie są  w ciągu dnia) o ile by nie siedział na spekcie i nie nabijał na lewo minut to takie uczciwe podejście do sprawy - jak dla mnie na plus.

+/- nie wiem jakie ma doświadczenie w adminowaniu, ale no nie zaszkodzi dać chłopakowi szansę by pokazał jak sie sprawuje w roli admina
+ /- Narazie z adminów tylko @ beti się wypowiedziała, ale skoro ona widziałaby Cię w rodzince adminów i daje pozytywną ocenę do Twojego podania to raczej zasługujesz na szansę :) 
+/-  nie wiem czy zgłasza, upomina i pomaga serwerowi bo nie ma tu info od reszty adminów a sam no zbyt krótko wspólnie grałem by tu sie wypowiedzieć

Wnioskuję o chociaż okres próbny :) 

Edited by Dranzer

Cóż mogę powiedzieć, podtrzymuje swoje zdanie, które wyraziłam pod pierwszym podaniem. 

- jesteś dojrzałym i bardzo komunikatywnym graczem

- z kulturą to wiesz sam, że czasami strzelasz przekleństwami, ale i tak od czasu pierwszego podania widać ogromny postęp. Myślę, że jak dostaniesz admina to będzie tylko lepiej ;)

- gt może i dziurawe, ale z tego co kojarzę wcześniej grywałeś regularnie i Twoje gt należało do jednego z najlepszych. Zapewne też to nadrobisz. 

Jestem za okresem próbnym, powodzenia :pifpaf:

Jestem na Tak :RareChar:

Jest to komunikatywna osoba, która potrafi również zwrócić innym uwagę w zachowaniu. To prawda, że czasami przeklina, ale jaki facet w dzisiejszych czasach tego nie robi :SQuirtle:. Uważam, że jak na wiek dojrzale się zachowuje, a wiemy nie od dziś, że liczba nie udowadnia dojrzałości i postawy mężczyzny. Spójrzmy na takiego 150fps niby dorosły chłop, ale każdy wie, że o adminie on może pomarzyć xD. Dla sprostowania @150fps. nie mam nic do Ciebie, bo jesteś wariat xD.

Wracając do Diablika 3x na Tak. :SquirtleJam: 

*Warto zwrócić uwagę, że podanie składa już 3-krotnie. Świadczy to o tym, że się nie poddaje i jest zawzięty, a to również godna cecha przyszłego admina :CharmanderCool:

-gt jest dziurawy jak ser szwajcarski....

kultura czy zachowanie na serwie ciężko mi stwierdzić bo mało grałeś

+ Staż bo ludzie Cie już znają na serwie

Patrząc obiektywnie ciężko jest dać tak albo nie, widać że się starasz więc chyba należy Ci się okres próbny

Edited by Number One

Tak jak w poprzednim podaniu jestem ZA. Osoba komunikatywna, problemów nie widać, troszkę spadła aktywność na serwerze, lecz każdy ma swoje sprawy.

Dodatkowo nie wdaje się w jakieś gadki , więc myślę że okres próbny się należy jak psu buda tylko pamiętajcie o kagańcu i łańcuchu;-)

Jestem na Tak.

A Ty @Moni$ pokemonie Masz przerąbane jak w ruskim czołgu, będziesz bita;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.