Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

beti

Dziewczyna

Ostatnia wygrana beti w dniu 24 Lipiec

Użytkownicy przyznają beti punkty reputacji!

O beti

 • Tytuł
  Srebro IV

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. beti

   Archiwum RS wrzesień

  https://youtu.be/d00_feh_EE4
 2. beti

   Archiwum Pożegnanie Urumci

  Trzymaj się, zdrówka życzę!
 3. beti

   Archiwum Podanie Kira

  + umiejętności i doświadczenie + komunikatywny + potrzeba ogromna adminów + gt - ogarnie 360min na luzie Jestem na TAK - zapraszam do rodzinki
 4. beti

   Archiwum [Podanie] dolbo

  + wiek - mutacja XD + doświadczenie + znajomość amx + miły, kulturalny, uprzejmy sąsiad + ma GPS na cziterow Podsumowując, dolbiak to dobry człowiek i admin, pomocny chłopak, który powinien mieć ponownie admina - TAK.
 5. beti

  Lipiec - elita sieci

  Człowiek miesiąca: @selfie Najlepszy Administrator: @Person Najlepszy Moderator sieci: @Conte Najlepszy Opiekun Serwera: @Czarna. Najlepszy członek UB TEAM: @futuba.XD Najlepszy Admin Serwera: @~~GANO$zCZ.AK~~ Najlepszy Redaktor Sieci: @Titania Specjalista poprawnej pisowni: @Wiki Najlepszy Grafik Sieci: @Conte Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: @selfie Najbardziej uprzejma osoba na sieci: @SUPERBOHATERKA! Najbardziej zaufana osoba na sieci: @Krakowska Maczeta Najwredniejsza osoba na sieci: @Chandler Bing❤ Największy śmieszek na sieci: @Lamcia. Najbardziej oziębły charakter: @Roni Najlepszy gamer: @TAJEMNICZY KRYSZTAŁ Największa ninja forum: @Ariana Grande Fanboy Uzależniony/na od forum: @Chandler Bing Najprzystojniejszy: @Czarny. Najładniejsza: @Czarna.
 6. Ooo! + zna się z adminami i innymi graczami + kulturalny i zabawny + miał styczność z amx, więc żadnych problemów nie będzie miał, a jeśli tak to służę pomocą Po tych rezygnacjach, adminów potrzeba jak wody... Ogromne TAK.
 7. beti

   Archiwum Ciao

  Hejka, zapraszam na dd2#2!
 8. beti

   Archiwum Witam

  Hejka, zapraszam na dd2#2!
 9. + kiedy jestem na serwerze rzeczywiście kulturę posiadasz + jesteś doświadczonym graczem i znasz się na rzeczy + jesteś komunikatywny + gt jest okej, wiadomo na hltv byś się nie nadał, no ale myślę że 360 min byś wyrabiał bez problemu + osobiście Cie lubie i myślę, że byś się sprawdził, a po masowych rezygnacjach fajnie by było by ktoś jeszcze dołączył do rodziny adminów Jestem na TAK.
 10. beti

   Archiwum bany kamp resp

  W regulaminie nie ma podziału na VIP-ów i ludzi bez vipa. :> 'niechaj ludy bez vipa siedzą sobie na respie do woli a vipy zapierdzielaja do paki bo przecież cele...' Takim sposobem będzie jedno wielkie kampienie i nic więcej i pretensje CT. Jest dobrze - 1:40 i pustki na respie, to tyle mam do dodania
 11. beti

   Archiwum bany kamp resp

  Każdy admin ma vipa, bo go osobiście kupuje. Nikt nie daje adminom vipa za darmo resp 1:40 i koniec. Taki regulamin, takie zasady... Jak będziemy przymykać oko to się dzikie zoo zrobi Pozdro znad Bałtyku :3
 12. beti

  Oficjalne pozegnanie Wargi

  Trzymaj się Dawido wyrosnij na mądrego mężczyznę, młodszy kolego! kontakt mamy, piąteczka!
 13. beti

   Archiwum [SKARGA] LAMCIA

  Dodam od siebie parę groszy jako admin i świadek wyczynów składającego skargę. Wiecznie nic Ci nie pasuje, sypiesz różnymi tekstami do graczy, czujesz się bezkarny, gwiazdorzysz i wydaje Ci się, że możesz wszystko - otóż nie. @Lamcia.zachowała się adekwatnie do 'przypadku'. A skarga na nią w 100% niesłuszna.
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.