Skocz do zawartości

beti

Dziewczyna
 • Zawartość

  42
 • Wpisy na chatbox

  0
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  14h 34m 53s
 1. Luty - elita sieci

  Człowiek miesiąca: @Czarna. Najlepszy Administrator: @kuchy urlop do 23-03 Najlepszy Moderator sieci: @AdamtoZiomal Najlepszy Opiekun Serwera: @Czarna. Najlepszy członek UB TEAM: @arenik Najlepszy Admin Serwera: @Fafarafa Najlepszy Redaktor Sieci: @M4A1 Specjalista poprawnej pisowni: @Chandler Bing Najlepszy Grafik Sieci: @Conte Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: @Czarna. Najbardziej kulturalna osoba na sieci: @Chandler Bing Najbardziej lubiana osoba na sieci: @SUPERBOHATERKA! Najzabawniejsza osoba na sieci: @selfie Najpoważniejsza osoba na sieci: @Wiki Największy płaczek na sieci: @selfie Największa mądrala na sieci: @Czarna. Największy no-life sieci: @M8here Największy bot na sieci: @Wiki Największy spamer sieci: @dolbo Najprzystojniejszy: - Najładniejsza: @Czarna.
 2. Poznajmy twoje imię ;)

  Ryszard?
 3. Witam all!

  Siemaneczko, zapraszam na dd2#2
 4.  Archiwum Admin Fafka

  Na taaak. Pomocny, zna się na rzeczy, mikro ma i używa, gt +, doświadczony i odpowiedni kandydat do pełnienia funkcji admina. Wujek Fafka is back
 5. Witam :)

  Hejka
 6. Masz czy nie masz?

  Nie. Masz zmywarkę?
 7. Pomoc dla Adama i Jego Mamy

  Przelew zrobiony!
 8. Czy kojarzysz użytkownika wyżej?

  znam paluuchaaa WIKSON
 9.  Archiwum skarga na "admina" Fafkę

  Najpierw drogie koleżanki same musicie zachowywać kulturke a potem jej od kogoś wymagać. Co Wy krzyczycie do tych mikro i w jaki sposób to czasami nie mam pytań. Dla mnie trochę taka hipokryzja z Waszej strony. Faktycznie to jest gra for fun a nie pogrzeb... Ale Wy czasami robicie z tej gry burdel A co do ostrzeżenia... Nie gracie na serwie 2 tygodni, znacie zasady panujące na dd2#2 więc jeśli się będziecie do nich stosować to ani ostrzeżenia ani bana nie będziecie potrzebować. Peace.
 10. Witam :)

  hejka zapraszam na dd2#2 !
 11. Witam

  Hejka hejka
 12.  Archiwum Podanko Nr2 :D

  Tak tak i jeszcze raz tak. Długo już Pan gra, zna go prawie każdy, jest lubiany i szanowany. Kulturka i wiedza również jest na wysokim poziomie. Co do amx to nie jest przeszkoda - zaczynałam z tym od 0. Nic tylko brać!
 13. Życzenia od wujka Boczysława

  Wzajemnie
 14.  Archiwum Podanie

  Nie wiem czy powinnam zajmować jakieś konkretne stanowisko w tej o to sprawie, ale chyba sobie tego nie odmowie. Powyższy kolega z miłego ziomka stał się nieznośnym gburem, tylko dlatego, że inni admini zwrócili mu uwagę za to jak się w moim kierunku odzywa/spamuje. Po tym zdarzeniu stwierdziles, że nie lubisz administracji, mi będziesz umniejszał na mikro, żeby nie było, że na sayu i ogłaszał, że zostaniesz tu adminem. Dla mnie kompletnie dziwny człowiek z Ciebie, nie wyobrażam sobie z Tobą współpracy, a więc jednocześnie wśród adminów Ciebie nie widze. Taka prywata... CO TY CHCESZ UDOWODNIC CZLOWIEKU? Miej resztki GODNOŚCI. Jestem na NIE. + To nie jest dokładnie regulaminowa wypowiedź, lecz niestety nieregulaminowy kandydat.
 15. Dobra wygraliście :D

  Siemaneczko Paróweczko :3 Witaj ponownie w rodzinie!
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.