Jump to content

xandziaxx

Woman
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About xandziaxx

 • Rank
  Silver I
 • Birthday December 21

Information about me

 • Sex
  Kobieta / Female

Recent Profile Visitors

6,376 profile views
 1. Hmm, może nie jesteś z nami za długo, ale skłaniam się ku daniu Ci szansy. Widać, że jesteś graczem z pełnym doświadczeniem, więc na pewno poradzisz sobie bez problemu. Często zgłaszasz, czy na [email protected], czy na steam. A to co chłopaki wyżej pisali, to nie widziałam abyś wdawał się w jakieś dyskusje. Kulturę osobistą posiadasz, jesteś bardzo pozytywnym i sympatycznym graczem. Zważając na obecną sytuację z urlopami i małą liczbą adminów na serwerze jestem za okresem próbnym.
 2. Cóż mogę powiedzieć, podtrzymuje swoje zdanie, które wyraziłam pod pierwszym podaniem. - jesteś dojrzałym i bardzo komunikatywnym graczem - z kulturą to wiesz sam, że czasami strzelasz przekleństwami, ale i tak od czasu pierwszego podania widać ogromny postęp. Myślę, że jak dostaniesz admina to będzie tylko lepiej - gt może i dziurawe, ale z tego co kojarzę wcześniej grywałeś regularnie i Twoje gt należało do jednego z najlepszych. Zapewne też to nadrobisz. Jestem za okresem próbnym, powodzenia
 3. http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2007151042-de_dust2-1594802520-1594804020.zip 17:05 Chcę tylko zaznaczyć że jest to Twój nasty ban za brak kultury, jak widać nadal się jej nie nauczyłeś. Czy ten tekst był skierowany w moją stronę czy w stronę innej kobiety grającej na serwerze, przy mnie nie będziesz takich słów używał. Naucz się szacunku do kobiet i do wszystkich wokół. Miłego dnia!
 4. Wielokrotnie byłam świadkiem gdy trollujesz z innymi graczami, wyzywając się, będąc wulgarnym, tak nie zachowuje się kandydat na admina, nawet jeśli były to żarty. Ponadto wielokrotnie zaczepiałeś mnie głupimi tekstami, które również nie były na miejscu. Postaraj się popracować nad swoim zachowaniem, ogarnąć kulturę i zwracać uwagę na to, co piszesz na czacie. Pograj z nami jeszcze trochę, pokaż że Ci zależy i daj zaobserwować jakieś zmiany. Na chwilę obecną jestem na nie.
 5. Twój nick na serwerze: xandziaxx Wiek: 18 tuż, tuż Mutacja głosu: - Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/xandziaxx/193.33.177.54:27176/ Czy miałeś styczność z amxmodmenu: tak Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Zacznę może od krótkiego przedstawienia mojej osoby tym, którzy jeszcze mnie nie znają. Mam na imię Angelika i jestem prostą dziewczyną, z którą można porozmawiać na każdy temat. Uważam, że jak na swój wiek jestem osobą dojrzałą i odpowiedzialną. Posiadam wysoką kulturę osobistą, nie jestem osobą wulgarną, impulsywną
 6. Nick z serwera: xandziaxx Link do GT: https://www.gametracker.com/player/xandziaxx/193.33.177.54:27176/
 7. Ja również za okresem próbnym - widać, że chłop się zna na rzeczy - wiek git, nie wchodzi w konflikty - gt superanckie - miły, sympatyczny więc myślę, że bez problemu dogada się z graczami i pozostałą częścią administracji!
 8. Sorki Psiapsi, że tak pózno :( Wszystkiego Najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów w każdej dziedzinie życia  i spełnienia marzeń :)

 9. naj naj naj naj naj naj i jeszcze raz pieniędzy :D <3

  1. xandziaxx

   xandziaxx

   A dziękuję Panu bardzo, buziaki <3

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.