Jump to content

150fps.

Blocked
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

7 Followers

About 150fps.

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 06/18/1985

Information about me

 • Location
  UK
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

683 profile views
 1. To teraz Ja i moje "trzy grosze" , a czemu wy nie musicie rozpisywać demka, a np. @ Pan Nikt musi ??? co to kurwa jest ??? demko 4 minutowe kazaliście chłopakowi rozpisywać a wy co ??? święte krowy ?? Powiem na koniec tyle gracze z którymi od rana grałem przechodzą na inne sieci i to widzę . Bawcie się dalej. Pierdolnij sobie 5 pinesek do tabeli adminów sam i mi przy okazji pare warnów na podbudowanie ego chłopaszku.
 2. 1:20-1:27 UWAGA TELEDYSK NIE DLA MAŁOLETNICH!. Od 0.15 do 0.28 Od 1:16 do 1:27 od 2:45 do 3:02 od 0:17 do 0:25 Od 0:55 do 1:05
 3. W dalszym ciągu jestem na Nie z przyczyn widocznych chociażby tutaj ktoś jest na nie a ty dajesz haha nie umiesz przyjąć konstruktywnej krytyki. Więc już widzę te bany zresztą @ selfiezamykając twoje ostatnie podanie wklejając zapis że już byś banował no nie bardzo z twojej strony. Owszem widać poprawę jestem graczem top1 w godzinach więc wiem co się dzieje. Poczekaj jeszcze miesiąc udowodnij że zasługujesz.
 4. To może czas na wypowiedź mistrza tz. moją. Jestem Za! Powody poniżej : -Aktywność jest, -Mikro jest, -W dyskusje się nie wdaje, a wręcz przeciwnie jak widzimy zgłasza ludzi łamiących regulamin, -Jest otwarta szybka rekrutacja, aby przestrzegali gracze regulaminu, a to jeden z graczy który na takową szanse zasługuje, jak się nie spisze to osobiście go odwiedzę z pasem WP i po rajtach dostanie. Jestem na Tak.
 5. Serio uważasz, że ban był bez podstaw?? Byłem na serwerze. Logi można sprawdzić. A sam temat to obraza admina i administracji warto w to brnąć ? Fafka za darmo banów nie daje. Ja też mam cięty język i banów nie dostaje bo nie cwaniakuje/ubliżam . Z tego co wiadomo mi napisałeś coś na u@ jak cie zabili, a później sprowokowałeś . Przy tylu banach to i tak nagroda ja 3 dni potrafiłem wyłapać jak mnie poniosło jak nauczyciela przy wypłacie . Temat trzeba przenieść na DD2 #2.
 6. Jestem na Tak. Nie wdaje się w dyskusje nie wiem skąd @Aidan to wziął chyba wyssał z palca a jak tak niech pokaże dowód/czas logi zawsze można sprawdzić. Kulturka jest, grywasz często cię widuję, okres wakacyjny jest więc dodatkowa para rąk ludzi ogarniętych zawsze się przyda. Bez problemowy wydaje mi się że okres próbny pod okiem Administracji to będzie dobry pomysł. P.S. Edytuj to podanie bo jest w takim kolorze napisane że woła o pomstę do nieba, chyba że mi coś się pop.... bo jest na szaro.
 7. Duże nie. Po 1. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=92226 Po 2. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=92129 Po 3.Z tą kulturą to u ciebie nie bardzo bo dostajesz bana i ubliżasz administracji Po 4. Jeśli ty masz 22 lata to ja jestem elfem świętego mikołaja mikrofonu użyłeś może dwa razy i na 22 to powiem ci cienki ten głosik. Po 5. Wdajesz się w gadki słowne jak cie ktoś sprowokuje, takiego czegoś admin nie może mieć nie możesz dać się prowokować i wdawać w dyskusje. Fakt ban 1 nie słuszny ale doskonale wiesz jak się zwróciłeś do admina po otrzymanym
 8. Jak wcześniej jestem na Tak. Przyczyny podawałem już w poprzednich podaniach GT poprawione więc nie widzę żadnych przeciwwskazań mianowicie chłopak ogarnięty, gra, nie sprawia problemów, dodatkowa para rąk na pewno nie zaszkodzi sieci a wręcz przeciwnie będzie pomocna. Tak.
 9. Tak jak w poprzednim podaniu jestem ZA. Osoba komunikatywna, problemów nie widać, troszkę spadła aktywność na serwerze, lecz każdy ma swoje sprawy. Dodatkowo nie wdaje się w jakieś gadki , więc myślę że okres próbny się należy jak psu buda tylko pamiętajcie o kagańcu i łańcuchu;-) Jestem na Tak. A Ty @Moni$ pokemonie Masz przerąbane jak w ruskim czołgu, będziesz bita;)
 10. Oczywiście że na TAK. Aktywna, ogarnięta, sporo godzin w grze, dodatkowa osoba się przyda. Mimo że to botek to myślę że się nada i będzie wzorowym adminem.
 11. Moje Tak nic tu nie znaczy ale mimo to się wypowiem. Jestem za! Argumenty jest mimo wszystko mało adminów. Jest 7.34 wbił już 5 cheater wszyscy siedzimy na spect. Widoczny na serwerze wiadomo że sporo gram to widzę co się dzieje. Zwraca uwagę na kulturę itd. Myślę że okres próbny nie zaszkodzi serwerowi a wręcz przeciwnie pomoże.
 12. Nick z serwera: 150fps. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/150fps./193.33.177.54:27176/
 13. Powiem tak, adminów brak a typ ogarnia. Potrzebujemy adminów na dd2#2 . Mam nadzieje że przyjmiecie . Ja Jestem na TAK!!!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.