Jump to content

klasa sanitariusz

- Wariat -
 Share

Recommended Posts

po totalnym nerfie dezertera niema czym tu grać :D moja propozycja jest taka jest klasa sanitariusz jako jedyna , która posiada apteczki jestem za tym by te apteczki zrobić mu zależne od inty leczą strasznie malo bo po 12 fakt są 4 apteczki,ktorych można użyc co 10 sec, ale lepsza opcja byłaby zrobić mu 2 apteczki konretne zależne od inty by leczył więcej zapraszam do wypowiedzi adminów :) 

Edited by - Wariat -

Zgadzam się. Wg mnie apteczki też powinny być zależne od inty, ponieważ to ze leczy po 12 jest bez sensu, nawet jesli sa 4. Co z tego że uzyje sie zalozmy 4 apteczek na raz, tj 48hp leczenia, jak ktos ma zalozmy pulki i inte na maksa, to zabiera po 70,80hp czyli 2x więcej,niż leczenie z apteczek. Apteczki powinny byc ulepszone.

18 godzin temu, Narsil18 napisał:

Zgadzam się. Wg mnie apteczki też powinny być zależne od inty, ponieważ to ze leczy po 12 jest bez sensu, nawet jesli sa 4. Co z tego że uzyje sie zalozmy 4 apteczek na raz, tj 48hp leczenia, jak ktos ma zalozmy pulki i inte na maksa, to zabiera po 70,80hp czyli 2x więcej,niż leczenie z apteczek. Apteczki powinny byc ulepszone.

mordo te apteczki nie da się użyc 4 naraz XD tylko co 10 sec jedna więc jest to totalnie bezsensu 2 apteczki plus inta tak jak wszedzie i jest dobrze

17 godzin temu, Luca199491 napisał:

Na każdym serwerze jest zawsze Medyk/Sanitariusz i mają dwie apteczki, które leczą zależnie od inteligencji. Takie rozwiązanie jest optymalne wg. mnie :)

zgadzam się z tobą tak powinno być :)

30 minut temu, d0naciak napisał:

Ptaku po prostu czekał aż wrzucę zmianę na serwer - dodaliśmy już mnożnik od inteligencji dla apteczki, myślę że styknie ale jakby coś klasie jeszcze brakowało to dajcie znać w tym temacie :D 

a co powiesz o tym by dodać mu jeszcze scouta jak na większości serverów u medyka ? i zmniejszyc jednak te apteczki z 4 do 2 do tego skrocic tych 2 apteczek czas uzywania bo mozna je uzywac co 10 sec pozdrawiam :)

Według mnie optymalny wybór pod sanitariusza czy medyka (zwał jak zwał) to:

2 apteczki, które można stawiać po identycznym czasie jak HE (8 sekund od startu rundy), natomiast nie robić blokad odnośnie tego, że postawienie apteczki między jedną a drugą wynosi 10 sekund - bezsens.Apteczka oczywiście zależna od inteligencji. Dodatkowo zablokować możliwość posiadania perków takich jak Pierwsza pomoc czy Apteczka i tyle. Gram na codach sporo czasu i nigdy nie spotkałem się jeszcze z opinią, żeby medyk był jakoś bardzo OP - zazwyczaj miał broń sg (ta sama co Admirał) i na początku trudność klasy była zbliżona do gry na saperze,bo apteczki np. mało dawały i pierw trzeba było dać w tego inta minimum 50,60 czy więcej punktów, a potem lecieć w HP. Jeśli byłaby taka kombinacja tej klasy, to mogę bez problemu ugrać na niej 401 lvl bez przenoszenia i kombinacji :0

Godzinę temu, Luca199491 napisał:

Według mnie optymalny wybór pod sanitariusza czy medyka (zwał jak zwał) to:

2 apteczki, które można stawiać po identycznym czasie jak HE (8 sekund od startu rundy), natomiast nie robić blokad odnośnie tego, że postawienie apteczki między jedną a drugą wynosi 10 sekund - bezsens.Apteczka oczywiście zależna od inteligencji. Dodatkowo zablokować możliwość posiadania perków takich jak Pierwsza pomoc czy Apteczka i tyle. Gram na codach sporo czasu i nigdy nie spotkałem się jeszcze z opinią, żeby medyk był jakoś bardzo OP - zazwyczaj miał broń sg (ta sama co Admirał) i na początku trudność klasy była zbliżona do gry na saperze,bo apteczki np. mało dawały i pierw trzeba było dać w tego inta minimum 50,60 czy więcej punktów, a potem lecieć w HP. Jeśli byłaby taka kombinacja tej klasy, to mogę bez problemu ugrać na niej 401 lvl bez przenoszenia i kombinacji :0

no tak też właśnie o to mi chodzi bo sanitariusz ma 4 apteczki , które można używac każdą co 10 sec zmniejszyc ta ilosc apteczek do 2 i dac im krotszy czas by ponownie jej uzyc :)

Jeżeli byśmy mieli coś zmieniać to po resecie bo chcielibyśmy zobaczyć jak klasa będzie się spisywać na równym poziomie bo teraz na serwerze wiadomo latają po X lvl.

Póki co moim zdaniem sanitariusz jest wystarczająco dobry i na obecną chwilę nie ma sensu go ruszać. Po resecie zwrócimy na niego uwagę podczas gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.