Jump to content

zdziebel25

Admin CS 1.6 COD 401
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zdziebel25's Achievements

 1. Witam Czy to że obecnie każda klasa zabiera amo jest ok? Czy może to zasługa VIP-a? Może to jakiś bug. Jeśli tak pozostanie to nawet ja stracę cierpliwość do gry.
 2. Potwierdzam zaistniałą sytuację. Coś jest namieszane z tymi HE. Sam mając Krew Bestii dostawałam czasem drugiego granata, nawet trzeci się trafił. Trzeba to ogarnąć.
 3. Dobrze wujek! Nie daj sobie w kasze pluć Ha TFU Fraj**ów.

 4. Nie znasz mnie, nie wiesz jak gram i co robię. Zwróciłem Ci uwagę żebyś się ogarnął, a ty kolejny raz piszesz że jestem nobem. Dla mnie to obraza. Szanuj graczy, a nie wyzywasz jak giniesz z AWP.
 5. Dla tego Pana należą się owacje na stojąco za tą służbę 3 letnią bez przerwy + nie wzięcie żadnego urlopu.

  Szacun wielki ! :HYPERSL:

 6. Klasa ma tylko 1/10 na odbicie. Cała reszta też jest ok. Sam gram tą klasą i do 150 lvl jest bardzo słaba. Ja zawsze daje full HP i wytrzymałość, może dlatego wydaje się taka dobra, ale bardzo wolna. Klasa powinna zostać tak jak jest.
 7. Na TAK: + wiek + doświadczenie + aktywny + amx + miał już admina i się spisywał dobrze.
 8. Witam Wypowiem się ze względu na to że ja dałem te bany. Moim zdaniem jest tak, że ktoś podszył się pod gracza Error i grał odpalony, po ss-ach wbił jeszcze raz i dostał perma za AB. No i to pomogło. Prawdziwy Error prawdopodobnie wbił 21 marca, sądząc że to znowu podszywka dałem perma za AB - może to moja pomyłka, ale odpalony gracz zmieniał IP, więc mogło się tak zdarzyć. Decyzja należy do UBT. P.S. Gracz Error powinien założyć hasło i może tego nie zrobił, stąd to zamieszanie.
 9. No coś tu musiałem przeoczyć podczas gry - często włączam forum jak dedam. Kolego marcin od kilku dni zachowujesz się nagannie na serwerze i prowokujesz nie jednego gracza. Podałeś nawet swój numer telefonu na say. Gracz Czerwoniak nawet do ciebie dzwonił i z tobą rozmawiał. Telefon podałeś żeby kogoś poznać czy coś w tym stylu. Moim zdaniem zasłużyłeś na bana za prowokację i nękanie innych graczy, nie każdy zna takie żarty i może czuć się obrażony. Prawda że możesz nie znać gracza WICIA, ale on może kojarzyć twoje wybryki i to co wypisujesz, pewnie stąd taka reakcja.
 10. Ja po prostu mam wszystkie staty w HP i wytrzymałość + dywizje + klan, no i może perk sterydy itp.
 11. A może wrócimy do tematu zakazu sgs/bgs, nadal używa tego tylko kilku graczy, może z trzech, co daje im potężną przewagę. Większość tego nie potrafi/ nie używa, tym bardziej nowi gracze.
 12. To jeszcze ja: stanowczo nowe mapy, tak samo małe jak i te większe. Np. aim_map, de_word, po prostu inne niż są od dłuższego czasu, bo nudno już.
 13. No nie wiem z tymi minami, zadawane obrażenia są zależne od tego ile ktoś ma wytrzymałości. Jednych zabija od razu innych nie.
 14. To ja Cię upomniałem na grze, o całej reszcie pisaliśmy na steam i nie powinieneś tego upubliczniać. To chyba wyzwałeś kolegą na noże i mając mało HP zastrzeliłeś go, co mu się nie spodobało. Takie zachowanie jest karygodne i nie honorowe, tym bardziej że grasz już tu jakiś czas. Dajesz się poznać ze złej strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.