Jump to content

zdziebel25

Admin CS 1.6 COD 401
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About zdziebel25

 • Rank
  Silver II

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest jakiś bug. Mam tak samo z dwoma graczami. Warto to naprawić.
 2. Sory ale Nie. Nie widziałem Cię na serwerze. GT: 0,00000. Wiek: 15 to chyba mało i przez micro pewnie piszczysz. Postów też niewiele na forum. Na plus to tylko to że kojarzę Cię z innych serwerów.
 3. Jestem na TAK Wiek ok AMX ok Mikro ok Często gra Kultura na +
 4. Przenosiłem level z Kapitana na Wariata za monety i po całej procedurze nie mam lvl na Wariacie. Klikałem tak jak trzeba, czyli /sklep i przeniesienie levela, potem kliknąłem na klasę na której jest poziom następnie kliknąłem na klasę na którą chciałem przenieść poziom. No i lipa poziom 207 został na Kapitanie a na Wariacie nic (znaczy już biłem około 50 poziomu). @Ptaku pomóż. Pozdrawiam
 5. Jestem na TAK: + wiek + miał tu admina, znajomość amx + mikro + pomocny i ogarnięty + nadrabia GT
 6. Na TAK, ale okres próbny musi być: + wiadomo wiek + AMX + często na serwerze + ogarnięty gracz - forum do nadrobienia
 7. Jestem na TAK: + GT + aktywność na forum i serwerze + AMX + doświadczony gracz Myślę że się przyda
 8. Potwierdzam, ten perk nigdy nie działał jak trzeba. Magiczne Fasolki powinny od razu dawać speeda + obrażenia. Taki był zamiar tego perku.
 9. Jestem na Tak - wiek - nie podałeś + GT jest + znajomość amx ok + często widziany na serwerze Wymagania spełnia, może dać mu szansę i sprawdzić czy będzie się spisywał.
 10. Jestem na TAK + wiek + GT + miał już admina i dobrze się spisywał + kulturalny i pomocny
 11. Skiny niech zostaną jak są. One są na jeden reset i cena ich jest odpowiednia. Transfer monet odpada, ponieważ zaczęłyby się kombinacja ze zmianą nicku, nabijaniem monet i przelewaniem na jednego gracza. Każdy znajdzie wtedy sposób żeby zacząć kombinować z monetami.
 12. Jestem na TAK: Wiek jest Doświadczenie jest Aktywność spora AMX 10/10, czyli duży plus.
 13. Jestem na TAK: - widać poprawę w zachowaniu i kulturze wobec graczy, - GT jest, - wiek i cała reszta ok. Chyba odczekał swoje i wyciągnął wnioski.
 14. Z tego co ostatnio sprawdzałem to siedzenie na spect nic nie zalicza, ale może po resecie jest inaczej. Przyjrzymy się temu graczowi, dobrze że zgłaszasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.