Jump to content
×
×
 • Create New...

MudzineK

Admin CS 1.6 COD 401
 • Content Count

  122
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Other groups

Premium

Premium

The user has paid over PLN 30 in subsidies

5 Followers

About MudzineK

 • Rank
  Silver III
 • Birthday April 3

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • Steam
  mudzin3k

Recent Profile Visitors

704 profile views
 1. Dobrze, że poruszyłeś temat konkursu, ale wiesz, widzę to trochę jak "Niech ktoś weźmie i zrobi", mogłeś rzucić jakiś swój pomysł na początek. 1. Ja już bym to widział szybciej jako cotygodniowy/2tyg konkurs, wtedy bardziej by to zachęciło ludzi jak już. 2. Nigdy nie przejdzie, jak było wyzwanie na 80k dmg, to co niektórzy cały dzień robili, imo za dużo wkładu to wymaga i ludzie będą się irytować. To już szybciej widziałbym coś w stylu dziennego wyzwania dla serwera, np. nabić te 1mln dmg i w nagrodę X monet i vip do końca dnia? 3. Reklama jes
 2. Ja tylko się podepnę pod temat, mam prośbę, aby ustawić taki alert na czacie tak jak pokazywało się o darmowym Swat'cie oraz na środku ekranu, jak pokazuje się o klasach premium, żeby zakładać hasło na /konto. Przedwczoraj ktoś próbował włamać się na 2 konta, ale udało się go zbanować.
 3. W /blokadyperkow nic nie ma na ten temat, może jakiś bug. Dołączę się do tematu i powiem, że perk Zwinne Palce jest zbugowany, czasami mając początek nowej rundy zamiast mieć maks ammo mamy coś typu (Przykład na mp5) 30/17, albo gorzej 30/0. Ucina po prostu całe zapasowe ammo broni głównej jak i każdej dodatkowej.
 4. A więc tak: 1.http://ehltv.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-2004180121-mini_dust2.dem.zip 00:56 przeskok na CT (możliwy lag demka) 03:33 też przeskok z tt na drugiego tt 10:12 celownik dziwnie skoczył 14:04 strzela obok i celownik leci na CT 14:18 brak rozrzutu? Może na demku tego nie widać, ale dla mnie to wyglądało, jak jakiś no recoil. 2. Własne demko z office (rider.dem) 08:19 dostał w głowę, ale zdaje mi się, że chwilę celownik trzymał się na CT 09:43 celownik trzyma się na CT 10:12 na 1/4 prędkości, strzela obok CT i nagły prz
 5. Dostałeś bana za obrażanie gracza, która i tak była niska bo tylko 1h. Na odchodne zwyzywałeś mnie, czego świadkami między innymi @ CYNIU i gracze na serwerze, dlatego prosiłbym o przedłużenie bana do 3 dni.
 6. +posiadał admina +steam i staż w csa -GT Aczkolwiek jestem na Nie, pograj więcej, z te 2 tygodnie . Daj się bardziej poznać ludziom.
 7. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla 1s2k.pl od MudzineK Kwota: 30,00 zł Waluta: PLN Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Administracja sieci 1shot2kill.pl
 8. Jestem na NIE. -konto pod podanie -mierne GT, praktycznie nic się jeszcze nie nagrałeś a już podanie :p +wiek i znajomość amx
 9. Możliwe, że nie zauważyłem, ale po 1 waszej słownej wymianie, poprosiłem o spokój, licząc, że on przestanie przeklinać, a ty z nim dyskutować.
 10. Hej, na dust2 upomniałem was 2 na czacie i poszedłem zw, jak wróciłem spojrzałem w logi i jak najbardziej SH4D0VV3Q. się do Ciebie wysapał, ale ty dalej do niego pisałeś w tonie prowokującym go. Było go zgłosić na [email protected] po pierwszych wyzwiskach w twoją stronę, bo w logach widziałem napisałeś na czacie coś w stylu "poczułem się urażony", ale potem dalej z nim dyskutowałeś. W moich odczuciu prowokowałeś go, a ban jest jak najbardziej zasłużony (dostaliście tylko po 30minut).
 11. Sytuacja sprzed chwili, miałem pociski zamrażające, wbijam się w ludzi i mi zniknęły bo na czacie pisało, że dostałem uzdrowienie [VIP] po czym na moich oczach mi zniknęło (pośmiertna kamerka) xD. Nikt z graczy nie grał złodziejem i nikt nie miał niszczyciela, żadnego komunikatu o zniszczeniu perka nie miałem.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.