Jump to content

[Skarga] Admin MesseM


`VooFy
 Share

Recommended Posts

Twój nick: nunra

Nick gracza/admina: MesseM

Opis sytuacji: Admin ten nie panuje nad swoimi emocjami. Podczas gry w CT ktoś coś pisał do niego na u@, a on zamiast zachować się jak na admina przystało, to zaczął się wygrażać banem i krzyczeć przez mikrofon. Leciały jakieś skargi

i dziwne obrażanie się. W sumie wcale się nie dziwię, w CT byli tylko admini i opiekun, którzy od dłuższego czasu wywyższają się na tle innych, co nie wygląda zadowalająco, a tym samym psuje reputację tego serwera. Ponadto admin @MesseM zbanował na tydzień gracza za obrazę, a opiekun Sceptyk w tym samym czasie zbanował innego gracza na godzinę, gdzie ban osoby na aż tak długi okres czasu jest bardzo mocno przesadzony.
Link do bana: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=80056

IP/SID:  MesseM - STEAM_0:1:4003985  

Data i czas zdarzenia: 29. mar 2019 - 19:42 - 19:51

Dowody(ss/demko): HLTV: http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903291942-jail_xmf.dem.zip

Odzywki gracza zbanowanego oraz czas nadania bana (dodam, że Lewatyw prowadząc mówił czasami za szybko, co nowym graczom przeszkadzało i słusznie, ponieważ CT powinno mówić wyraźnie i zrozumiale): 

Od 5:24 do 5:34 - @MesseM krzyczy, nie potrafi się dobrze wysłowić (emocje) i wygraża się banem - nie jest to pierwszy raz, dlatego składam skargę, żeby nie było niejasności.

Od 6:34 do 8:16 - posypało się wiele banów i co pisał piesel, a reakcji nie było i proszę też zwrócić uwagę jak szybko i niewyraźnie mówi prowadzący Lewatyw. W dodatku proszę zauważyć co się działo w tym okresie czasu. Na pierwszej rundzie wszyscy giną za byle co, a niby regulamin mówi, że nie można fragować. Trochę to hipokryzja ze strony administracji. Chciałbym w spokoju pograć na serwerze, ale takie akcje są niemal codziennie i to uniemożliwiają. Nie ma w ogóle dobrej zabawy, tylko wytykanie błędów i banowanie każdego jak leci za błahostki.

Edited by nunra
Link to comment
Share on other sites

To co ty wypisujesz to są jakieś herezje i śmieszne pomówienia. Człowieku przyczepiłeś się kiedyś z jakiegoś bezsensownego powodu po negatywnej odpowiedzi admina bodajrzę i zwyzywałeś wszystkich włącznie z siecią. To że wtedy dostałeś bana na tydzień czy ileś to była dobroć banującego. Przyczepiasz się do wszystkiego szukając dziury w całym. A teraz odnośnie twoich wypocin. 

Cytat

Admin ten nie panuje nad swoimi emocjami. Podczas gry w CT ktoś coś pisał do niego na u@, a on zamiast zachować się jak na admina przystało, to zaczął się wygrażać banem i krzyczeć przez mikrofon. Leciały jakieś skargi

Wielokrotnie powtarzał graczowi że zostanie wyjaśnione i nie potrzebnie spamuje i dopytuje skoro dostał już odpowiedź.

Cytat

W sumie wcale się nie dziwię, w CT byli tylko admini i opiekun, którzy od dłuższego czasu wywyższają się na tle innych, co nie wygląda zadowalająco, a tym samym psuje reputację tego serwera. Ponadto admin @MesseM zbanował na tydzień gracza za obrazę, a opiekun Sceptyk w tym samym czasie zbanował innego gracza na godzinę, gdzie ban osoby na aż tak długi okres czasu jest bardzo mocno przesadzony.

Czy ty sobie JAJA robisz. WYWYŻSZAJĄ SIĘ ? To Może dam ci dostęp do komend do FTP i rób co chcesz!!! Nie będziemy banować żyjcie swoim życiem i bawcie się na całego. Zepsujcie atmosferę i zasady jakie panują na serwerze!

Cytat

Pisząc skargę odwołując się do BANA którego to nie ty nie dostałeś. Zajmij się sobą. Dostał bana słusznie za obraze administracji. Sam bym to zrobił gdyby nie wyręczył mnie kolega z administracji.

Cytat

dodam, że Lewatyw prowadząc mówił czasami za szybko, co nowym graczom przeszkadzało i słusznie, ponieważ CT powinno mówić wyraźnie i zrozumiale

 Mówiłem głośno wyraźnie i KAŻDE POLECENIE powtarzałem pomimo że tych poza otwarciem celi NIE MUSIAŁEM! Nikt nie prosił o powtórzenie a po drugie to jedyna osoba która miała problem to ta zbanowana.

Cytat

posypało się wiele banów i co pisał piesel, a reakcji nie było i proszę też zwrócić uwagę jak szybko i niewyraźnie mówi prowadzący Lewatyw. W dodatku proszę zauważyć co się działo w tym okresie czasu. Na pierwszej rundzie wszyscy giną za byle co, a niby regulamin mówi, że nie można fragować. Trochę to hipokryzja ze strony administracji. 

Pieseł zwrócił UWAGĘ? Jeżeli wyzywanie od PENISÓW i innego typu chamskie zachowanie uważasz zwracaniem uwagi to chyba pomyliłeś się i powinieneś skargę napisać na naganne zachowanie gracza który się tak zachowuje.

 

Cele ma opuścić minimum połowa graczy i tak też się stało, rygor był z powodu buntów i mapy temu sprzyjającej.  Powtarzam polecenia wszystkie powtarzałem. I wylew swoich smutków pisząc, że nie wyraźnie prowadziłem jest jakimś żartem. Zabiłem cię przez nie wykonywanie poleceń. 

 

ADMIN MesseM podniósł głos z racji nagminnego pytania się pomimo usłyszenia odpowiedzi, ma prawo unieść głos.  

 

Gracz który ma jakiś problem po banie sam ma prawo napisać skargę , bądź odwołanie, a nie bawisz się w adwokata. 

Link to comment
Share on other sites

Hmmm nie panuje nad emocjami jak mnie nie znasz to nie pisz, że nie panuje na emocjami. Nie krzyczałem tylko powiedziałem, że jeszcze raz napisze mi coś na u@ to dostanie bana bo spamił mi ciągle poza tym jak nie wiesz o co chodzi to po co się interesujesz ? Hmm poszliśmy sobie do Ct bo chcieliśmy więc w czym problem bo nie rozumiem. My się wywyższamy ? to chyba nie wiesz co znaczy wywyższać się bo akurat nikt inny tego nie mówi tylko ty więc XDD. Owszem zbanowałem gracza na tydzień dlatego, że Lewatyw gadał normalnie ja przynajmniej go dobrze słyszałem i rozumiałem, a to, że jakiś gościu nie słyszy to już nie mój problem typ dostał bana na tydzień dlatego, że jak dostanie na 30 minut to zaraz przyjdzie i będzie dalej wyzywał dlatego niech się naucz żeby nie wyzywać nikogo, a jak mu coś nie pasuje to niech pisze na u@, że nie wyraźnie słychać danego gracza/admina w ct, a Sceptyk zbanował tamtego gracza przypadkiem bo nie ten guzik kliknął, ale po chwili dostał już ub. Posypało się wiele banów dostała tylko jedna osoba bana xD no jakoś nikt nie pisał, że Lewatyw niewyraźnie mówi albo za szybko tylko tamten typ, który myśli, że jak wyzwie kogoś to będzie fajny :). Wszyscy giną przypominam Ci, że wcześniej był bunt więc Lewatyw wydał polecenia i potem zaczęliśmy zabijać wszystkich jak nie słuchają poleceń i potem ich nie wykonują to już nie mój problem tylko ich. Chciałbyś pograć w spokoju na serwerze hmmm z tego co mi się wydaje to ty wprowadzasz największy burdel na tym serwerze próbujesz nastawić wszystkich graczy przeciwko nam może wróć sobie tam na starego swojego jb i dawaj ludziom za darmo svipy na tydzień żeby grali u Cb na serwerze tak jak to mi dawałeś i lizałeś dupsko :). A co do Ciebie @AMI to po co się wypowiadasz jak skarga nie dotyczy Ciebie ? Poza tym nie znasz mnie i mówisz, że wybucham agresją ? XDDD Weź ty się w łeb pierdo**** bo nie znasz mnie, a oceniasz chcesz to ja też mogę cię zacząć oceniać to zobaczymy czy będzie ci przyjemnie. A co do skargi chcesz to ja też mogę się zacząć bawić skargi i pisać na Ciebie za tego akcje, które odpier****** na serwerze jak slayałeś lewatywa dziś jak wpadł za mapę gdy wlecieliśmy za nim i jeszcze wiele różnych akcji i tego swojego admina byś nie miał za długo :).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.