Jump to content

AMI

Admin CS 1.6 JailBreak
 • Content Count

  52
 • Entries from Chatbox

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 6h 3m 10s

5 Followers

About AMI

 • Rank
  Silver I

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

716 profile views
 1. Nick z gry:Ami Na ile % się pojawisz [1-100%]:100%
 2. Twój nick z gry: Ami Twoje imię: Romek Wiek: 20 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/profiles/76561198144682250/ Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Ami/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: około 10 lat Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 8 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: około 6 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak kilkakrotnie Czy posiadasz sprawny mikrofon: Owszem Czy posiadasz mutacje: jasne Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: jak najbardziej W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: przez wyszukiwanie serwera jb w internecie :)
 3. Również wtedy byłem grac bodajże mial nick "jestemtaki jakty" czy cos w podobie, wyzyeal wszystkich na serwerze. Notoryczne wyzwiska obelgi.
 4. AMI

  Urlop ami

  NICK :Ami Czas:2 tygodnie Powód: święta, sprawy prywatne
 5. Co do sytuacji popieram zdanie, mimo ze mnie wtedy nie było, słucham mesema i widze ze ma wybuchy agresji i stawianie siebie wyżej niz inni gracze a przeciez admin powinien dawac przykład i stawiac sie na rowni z graczem.
 6. A wiec tak ban jak najbardziej słuszny. A wiec tak zabiłem cie za to ze zabiłeś mnie podczas gdy chciałem oddać Rewo za prowokacje, nie słyszałem słowa ze słów coś w stylu żebym się odrodził po od razu dałem cie slay bo uznałem ze stosowniej będzie dać ci slay niż się odrodzić. Może nie dostał byś bana gdybyś mnie nie nazwał pajacem na [email protected] i to by się rozeszło na serwerze w normalny sposób ale wolałeś mnie wyzwać wiec dostałeś bana a niezadługo bana składa się parę czynników wyzywanie na [email protected] oraz obraza admina, a uwierz mi są inni którzy banowali na tydzień wiec i tak nie masz tak źle. po za tym słowo "pajac" mnie obraza i to dość mocno wiec nie widziałem problemu zęby dać ci bana skoro nawet za słowo "izi" czy "essa" są bany gdzie te słowa są w potocznym używaniu .
 7. na zgode @Sceptykod razu pisze podanie na admina Twój nick z gry: Ami Twoje imię: Romek Wiek: 19 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/profiles/76561198144682250/ Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Ami/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: z 8 lat Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 6 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 5-6 lat Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: owszem tu rowniez posiadałem Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK Czy posiadasz mutacje: Owszem Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: TAK W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: przez szukanie fajnego JB
 8. Twój nick:Ami Nick gracza/admina: @Lasik Opis sytuacji:A wiec tak dosłownie chwile temu dosatłem bana od gracza @Lasik z powodem "fk" gdzie ja nie widze fk objasniajac sytuacje zabiłem gracza Lasik poniewaz nie stosował sie do poleceń czyli dałem komende zeby po wyjscu z cel ustawili sie na niebieskim podescie gracz lasik oraz inny gracz nie ustawili sie na tym podescie wiec ich zabiłem i lasik sie denerwowac ze za co go zabiłem bo myslałze zabiłem go za posiadanie granata a potem mu po powiedzialem ze nie byłna podescie. prosiłbym o stosowne ukaranie gracza oraz zdjęcie bana. jesli sie myle prosze wytkniecie mi tego, demko moge rozpisac później po koncu mapy :) IP/SID: administracja posiada Data i czas zdarzenia: dosłownie pare minut temu Dowody(ss/demko): nie posiadam poniewaz mapa sie jeszce nie skończyła,
 9. AMI

  Odrzucony Podanie Ami

  Twój nick z gry: Ami Twoje imię:Romek Wiek:19 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/profiles/76561198144682250/ Link do Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/Ami/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: około 8 lat Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):7 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 5 lat z przerwami Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: owszem n Czy posiadasz sprawny mikrofon: oczywiście Czy posiadasz mutacje: Tak Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Yes W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: oj nie pameitam dawno to było, ale chyba przez wyszukiwanie nowych jb w internecie.
 10. Trzymaj sie ziom i wiecej towaru ?
 11. Śmieszne to się robi, Zakoncczie te spiny bo ta skarga tylko podsyca cała sytuację.. Po za tym z tego co wiem fresh również namawia do szykaniwania innego gangu i wy jak stado słuchacie się go, Zakoncczie ten temat bo przez takie coś mogą być zlikwidowane gangi, po za tym obronie warninga ponieważ sytuacja z dziś, fresh wszedł na serwer i od razu chciał namawiać na plucie na warninga za co dostał bana od @H3DZIK, równie, z zabijanim graczy z waszego gangu podczas tej komendy można interpretować dowolnie od strony, otóż jeżeli by było uwiecie się na wasz gang tylko wtedy zabił by was i zakończył by zabijanie ale to było pomieszanie. Dodam również że warning dostał ostrzeżenie za te polecenie.
 12. Okres próbny +grasz czesto +gt +amx -wiek -mutacja Pokaż że ogarniasz a nie będzie okresu próbnego tylko strażnik :)
 13. AMI

  Archiwum Skarga Ami

  Skarga niesłuszna Po 1. nie ma nic na mój temat za co na mnie piszesz skargę. Po 2. Jeśli chcesz opis tego to dobrze, nakaz patrzenia się w dół ok, może być ale co jeśli gracz się obraca i nie wie w którym kierunku musi iść? Idzie w niewiadomo która stronę, czyli LOGICZNE musi zobaczyć gdzie jest marker. I nie musi się patrzeć w dół a ty ich za ich zabiłes, to już był masowy fk bo nie mie musieli się patrzeć w dół. Czyli słusznie dałem Ci bana Za masowego fk.
 14. Został bym na okresie strażnika, kłócisz się o wszystko, myślisz że wiesz wszystko lepiej, mówisz innym że nie znają regulaminu a sam go do końca nie ogarniasz. Na nie.
 15. AMI

  Archiwum Skarga F3esh

  Twój nick: Ami Nick gracza/admina: @Fr3sh. Opis sytuacji: Opis sytuacji wygląda tak: prowadzący fresh dawał polecenia mylące co runde typu "totalny bezruch nakaz patrzenia w dół do odwołania zakaz skakania do odwołania, totalny bezruch do odwołania zakaz skakania do odwołania zakasz wychodzenia z cel do odwołania, totalny bezruch, bezruch" po czym gdy zwróciłem mu uwagę że jak będzie tak dalej robić to "wyleci z ct" stwierdził że może tak robić. otóż nie zgodzę się ponieważ regulaminie jest napisane jasno ze nie można dawać mylących poleceń, jak i jest również napisane że są maksymalnie 2 polecenia do odwołania. Fresh prowadził tak przez cały tydzień a świadkami byli @H3DZIK @Tomczoog i @Sandra IP/SID: opiekuni mają Data i czas zdarzenia: 2018-06-22 19:25-19:56 czas na demo 2:30 , 5:10 , 11:50 15:20 Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1806221925-jail_lonely_snow.dem.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.