Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Nikolson

  Kobieta
  • Content Count

   31
  • Posts on chatbox

   4
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 9h 30m 59s

  3 Followers

  About Nikolson

  • Rank
   Silver I
  • Birthday 02/26/2004
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Kraków
  • Sex
   Kobieta/Woman

  Contact

  • GG
   67214373
  • Snapchat
   ooraczkoo

  Recent Profile Visitors

  437 profile views
  1. ADIIII NA TAAAAK + Masz piękną mordke co jest bardzo ważne! + Gt najlepsze na świecie nie ma co. +Dojrzały chłopaczyna. +Wszyscy kochają naszego starego Adrianka.
  2. Nikolson

    Przyjęty Podanie

   Ogólnie to nie chciałam się tu wypowiadać ale chcę powiedzieć LASIK BARDZO ŁADNIE TO NAPISAŁEŚ. Lamusku lamusku jestem na TAK. +Bardzo piękne masz gt nie oszukujmy się. +Jesteś bardzo sympatyczną osobą (kłamstwo) ale i tak cię lubię! +Wieeeeek! dorosła kobieta już z ciebie. +Pięknie radziłeś sobie mając strażnika. +I w ogóle to masz piękny głos!
  3. Nikolson

    Odrzucony Admin

   Nopuś pięknisiu na TAAAK ty serdelku. Posiadałaś już kiedyś admina i bardzo dobrze sobie z tym radziłaś. Jesteśmy wyjątkowo uzdolnioną kobietą i ogarniętą. 😘 Ludzie z serwera cie uwielbiają. Kulturke to ty masz 11/10 nie będę kłamać. No i oczywiście co najważniejsze masz bardzo ładne imię na które dziewczyny szaleją. Pozdrawiam Nikolka z JB.
  4. Nick z serwera: Nikolka Imię: Nikola Wiek: 15 Opisz siebie: Mam na imię Nikola i lubię grac w gre o nazwie "Najtrudniejsza gra na świecie 2" Dlaczego chcesz otrzymać pomocnika?: Tako leno paleno Jak długo grasz na serwerze?: Nie gram Swoja ocena zarządzania serwerem minecraft: Noo myślę ze mocne 4/10 Przeczytałeś/as regulamin? : Tak jest sir Czy posiadasz mikrofon?: Tak posiadał, wczoraj kupilam w zabce bo ten z biedronki słaby juz był Czy posiadasz TeamSpeak3?: Posiadał platformę TS z banem permanentnym Czy posiadasz discorda?: Nie posiadam stacji dysków ale za to mam DVD
  5. Twój nick: Nikolka Nick gracza/admina: nunra, Pepek Opis sytuacji: A więc może zacznę od tego że nunra który był prowadzącym wyprowadził nas przed cele dał polecenia które są w tej sytuacji nie ważne a po chwili gracz o nicku Pepek przeszedł przede mną i innymi graczami jak gdyby nigdy nic więc uznałam to jako prowokacje poszłam mu oddać i od razu po tym próbowałam wrócić na miejsce lecz obaj gracze zaczęli we mnie strzelać aż w końcu Pan nunra mnie zabił innymi słowami FK. IP/SID: nunra : STEAM_0:26701409 Pepek : 1943 STEAM_1:394798474 Data i czas zdarzenia: 20.03.2019 Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903202151-jailbreak_shift.dem.zip
  6. No proste że TAAAK +Amx +Wie co jest pięć +Wiek +Gt +Znana mordka
  7. Wiem że ta skarga mnie nie dotyczy ale masz strażnika więc powinieneś zapobiegać takim sytuacją np upomnieć czego ty nie zrobiłeś lub wyrzucić z serwera po nadmiernym upominaniu żeby ta osoba ochłonęła więc dla mnie ta skarga nie ma sensu.
  8. Na NIE Nie ogarniasz w ogóle co się dzieje na serwerze. Kultura okropna. Łatwo się denerwujesz. Narrrrrrrra
  9. Łasiczka wariacie jestem na TAK. + kulturka znakomita + wiek wymiata + gt ohoho zakochałam sie + jest BARDZO miłą osobą + AMX ŁOGIIIIIIŃ!
  10. Ej jou Roman jesteś bardzo wyjątkową osobą twoje imię bardzo ładne, twoje gt jest w dobrym stanie lecz nie najlepsze WOW nawet mutacje posiadasz DUŻY + dla ciebie podanie jest starannie napisane jestem w szoku! jest jedna rzecz i przykro mi ją mówić ale jeżeli chcesz mieć admina musisz posiadać strażnika przynajmniej DWA TYGODNIE. Jestem na NIE.
  11. Na NIE. -amx -kultura -nie masz nawet 2 tygodni strażnika Często wchodzisz w sprzeczki z graczami NARRRRA
  12. 1. Co byś zrobił jakby miało nie być jutra? 2. JailBreak czy Mix? 3. Rekin czy Sum? 4. Jak masz na drugie imię? 5. Jeśli miałbyś do wyboru moc czytania w myślach lub moc latania co byś wybrał?
  13. WOW Kuba! Jesteś osobą z wysoką kulturą osobistą Twój wiek wymiata +++ Konkretna aktywność na ts Doświadczenie chłopaczyna ma Nic dodać nic ująć NA TAK koleżanko
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.