Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Sceptyk

Admin CS 1.6 [Jail Break]

7 obserwujących

O Sceptyk

 • Tytuł
  Srebro I
 • Urodziny 05.11.1999

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Zachodniopomorskie
 • PC
  Windows 10 Home
 • Mobile
  Windows 10

Kontakt

 • Steam
  Sceptyk

Ostatnie wizyty

205 wyświetleń profilu
 1. Sceptyk

  Propozycja

  Jestem jak najbardziej za! Były nie raz przypadki, że ktoś zginął po czym CT włącza zabawę z życzenia i osoba, która zginęła nie może już wziąć udziału w zabawie.
 2. Zbędne. Jak wspomniał Maykie połowa serwera to Svipy/Vipy. Wiąże się to z tym, że zaraz by sobie nawzajem podpowiadali bądź zagłuszali prowadzącego podczas prowadzenia.
 3. Tak +Niekonfliktowy +Pomocny +Ogarnięty +Wiek +Staż +amxx
 4. Twój nick z gry: Sceptyk Twoje imię: Piotr. Wiek: 19 lat. Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/profiles/76561198453885718/ Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/SCEPTYK/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: 9 lat. Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 7. Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Ponad 3 lata. Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Owszem. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Jak najbardziej. Czy posiadasz mutacje: Oczywiście. Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Tak. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Dzięki znajomemu, z którym gramy od dłuższego czasu na serwerach w 1.6 @pfff ♔
 5. Po pierwsze kolego, nie 14 latek. Po drugie upominałem nie raz bindami, że "na serwerze obowiązuje kultura" i kierowałem to do wszystkich. Po dwóch upomnieniach zacząłem banować + sam zacząłeś wypisywać podobne wulgarne słowa, dziwne dlaczego ich też nie pokazałeś na ss'ach? Święty Bonesiak... Tu są dowody jak święty Bonesiak przeklina --> https://imgur.com/a/PGb9DV1 Drugi SS https://imgur.com/a/GvTugGP Raz ????? RAZ? Chyba Pięć. A i jeszcze jedno. Dostałeś bana na 30 minut za kulturę i zacząłeś wyzywać na u @. Szkoda, że wyłączona jest komenda amx_addban bo bym Ci przedłużył, ale o to się nie martw. Wejdziesz na serwer to przedłużę. @EDIT Drugi SCREEN jest zrobiony na całkowicie innej mapie, na której mnie nie było. Bo owa skarga + bany były na mapie minecraft. Więc za kolejne oszczerstwa oraz pomówienia doliczę Ci do banika. Pozdrawiam.
 6. Tak +Wiek +GT +Doświadczenie Powodzenia!
 7. Sceptyk

   Archiwum Skarga

  Kultura na serwerze obowiązuje każdego. Jak sam napisałeś na say'u cytuję "a ch** Ci w d**e" mimo iż wcześniej upominałem graczy bindem, że - "Na Serwerze Obowiązuje Kultura!!!", więc mogłeś się domyślić i nie wypisywać owego tekstu. Ja wykonałem swój obowiązek, który do mnie należy tak jak powinienem. A co do plugin'u z radiem to proszę się kierować do Opiekunów bądź Właściciela serwera. @Edit @sernik Ja już wszystko wyjaśniłem. I taka mała rada ode mnie. Używaj opcji edytuj, bo niepotrzebnie zaśmiecasz temat.
 8. Nie -GT -Staż +/-Wiek -Ani razu nie widziałem Ciebie w CT
 9. Sceptyk

   Archiwum Podanie V2

  Jestem na Nie. -Wcześniej na Twoim koncie grała inna osoba. -Połowa GT jest nabita przez inną osobę. +Wiek +amxx
 10. Witam! Przychodzę do was z propozycjami, które opiszę poniżej. 1. Usunąć całkowicie radio dla TT oraz CT, ponieważ jest to moim zdaniem zbędne. Wielu graczy będących w TT pisze "Powtórz", gdy kilku więźniów zacznie bawić się radiem zagłuszając innym Terrorystą owym radiem wydane polecenia przez Prowadzącego. Dodam, że wiele graczy zostało należycie ukaranych za bugowanie owego radia. tzn. (bindują sobie radio na dowolny klawisz i spamią w kółko jedno słowo omijając tym 3 sekundową przerwę od następnego radia). 2. Usunąć zabawy takie jak Polowanie na Putina, Kaczki z AWP, bądź zmienić kamerę z Trzeciej osoby na Pierwszą. Dlaczego? Przerywa każdemu mikrofon gdy ktoś się odzywa CT lub TT. Buguje się kamera 3 osobowa. Przechodząc na owych zabawach w wąskich pomieszczeniach, obracając kamerą, kamera wchodzi w TXT powodując tym to, że nie widzimy swojej postaci. 3. Usunąć zabawę Chowanie Butelki. Według mnie jest to nudna zabawa, ponieważ CS opiera się głównie na strzelaniu, a ściganie się kto pierwszy dobiegnie do butelki i ją podniesie, aby mieć życzenie nie ma sensu, ponieważ wejdzie nowy gracz, który nie będzie posiadał Vipa, Svipa, nie będzie miał szans na ściganie się z osobami posiadającymi Svipa, ponieważ nie dogoni podczas biegu Terrorystę, który będzie leciał do butelki na ABH - Auto Bunny Hop. Dodam, że co to za zabawa dla TT "Szukanie" butelki skoro ją słychać z odległości kilometra... Zdarzyło się nie raz, gdy CT'ek schował butelkę zbyt blisko ściany, powodując tym, że butelka bugowała się w ścianie i nie dało się jej podnieść. Tyle z mojej strony. Czekam na wasze wypowiedzi na temat propozycji opisanych powyżej. Pozdrawiam! Sceptyk
 11. Widzę, że nawet dema nie dałeś, więc wstawię za Ciebie.===>> http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1811031407-jail_landscape_mr.dem.zip 1. 10:35 minuta demka. Zaczyna się cała rozgrywka. (Pokemony) 2. 10:40 DaNoN odwołał bezruch Kropce, którego wybrałem, aby zawalczył. 3. 10:46 Prowadzący DaNoN wydał polecenie dla kropki "Ty tu stoisz masz bezruch 3,2,1,0". 4. 10:50 DaNoN Odwołuje waszej drużynie między innymi Tobie @Prosiaczek "Odwołuje bezruch macie bezruch". 5. 10:56 Pierwsza reakcja podskocz @Prosiaczek Był pierwszy. 6. 11:00 minuta @Prosiaczek walczy z Kropką. 7. 11:25 Postanowiłem zabić przeciwną drużynę rzucając granat oraz dobijając pięścią jednego z przeciwnej drużyny. 8. 11:30 MesseM się zbuntował. 9. 11:46 zabija Ciebie @Prosiaczek Krystianek. 10. 13:00 Krystianek, który wykonał na Tobie FK został przeniesiony do TT. "Olał mnie wiec przychodzę tutaj by zgłosić nie Freekill a olewanie graczy którzy mają racje a olał mnie bo co nie lubi mnie? " Co Ty za bzdury wypisujesz? Odpowiedziałem Ci na zgłoszenie [email protected] "FK" pytaniem "O co chodzi", więc jak Ciebie olałem? Druga sprawa to czy siebie lubimy czy nie, nie ma znaczenia, jestem Adminem i muszę reagować na zgłoszenia każdego. Fakt napisałeś na [email protected] ,że został na Tobie wykonany FK odpowiedziałem Ci "O co chodzi" Lecz nie potrafiłeś konkretnie sformułować jak cała sytuacja przebiegła, więc @Sandra napisała do Ciebie, abyś zgłosił się z FK na forum na osobę, która go na Tobie wykonała. Skoro Ja wraz z Sandrą nie jesteśmy w stanie wszystkiego widzieć to od tego masz forum. Tylko zamiast napisać skargę na Krystianka napisałeś na nas?
 12. Jestem na tak. +Steam +GT +Staż +amxx + jest taki, że jak na swój wiek nie piszczy przez mikrofon. -wiek
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.