Jump to content

Skarga Sceptyk

l9 knee gas
 Share

Recommended Posts

A więc zaczęło się od tego, że dostałem minusa za moją postawę. W niedługim odstępie czasu wszedłem na tsa aby pogadać i zauważyłem, że na dole jest więcej osób dlatego postanowiłem wbić i zapytać co się dzieje . Lecz uzyskałem odpowiedź od Sceptyka "wy********j stąd!" . Postanowiłem go w śmieszny sposób spoke'ować gdzie była obraźliwa treść .Sceptyk wziął  to za bardzo do siebie i następnie  wbił na kanał, zacząłem się z nim wyzywać po czym powiedział, że mam degrada. Oczywiście próbowałem pytać go czemu dajesz mi degrada ale niczym to nie skutkowało, krzyczał na mnie oraz mnie wyzywał... Po upływie ok 30 minut  wbił na kanał  poinformował mnie , że żegnam i powiedział lasikowi "czyń honory" Po tych słowach dostałem również bana na tsie na 3dni.  

Nie sądze aby stosunki między graczami na Ts3 miały coś wspólnego z grą na serwerze oraz z jego rozwojem. Finalnie chciałbym powiedzieć że oboje siebie cisnęliśmy na team speaku lecz tylko ja poniosłem konsekwencję. Reasumując dostałem degrada za to że koleś nie ma do siebie dystansu i po tym gdy dostał opiekuna traktuje innych z wyższoscią

Wrzucam parę ssów, może dużo nie dadzą ale zawsze coś.   

ssx2.png

aaa.jpg

Edited by Immonkey.

Zacznę od tego, że zaczęło się to na serwerze. Małpa jak i Milow, gdy nie było na serwerze jednego z Opiekunów, postanowili nadużywać flagi Admina i zaczęli spamować sobie na czacie Admina " X D " Co widać Selfie dał wam po -1.

"
postanowiłem wbić i zapytać co się dzieje . Lecz uzyskałem odpowiedź od Sceptyka "wy********j stąd!" ." Szkoda, że nie mam nagrane całej rozmowy bo byłby jakikolwiek dowód jak to wyglądało naprawdę. Rozmawiałem z Belgiem na temat tych -1, które nadał im Selfie i zastanawialiśmy się nad tym czy nie usunąć z Administracji Małpy, ponieważ już wcześniej potrafił zamiast na zwykłym czacie to na y@ pisać niepotrzebne rzeczy i po mimo upomnień nadal nadużywał aż dostał -1.

Widać nie poskutkowało to i Małpa postanowił wejść na TS3 i zamiast na spokojnie, postanowił bluzgami zapytać mnie w stylu "Sceptyk Co Ty K**** robisz?" Na początku zapytałem o co Ci chodzi, ale Ty ciągle krzyczałeś i wyzywałeś, więc Ci odpowiedziałem i się zaczęła kłótnia. 

"
Postanowiłem go w śmieszny sposób spoke'ować gdzie była obraźliwa treść " Oczywiście wziąłem to za bardzo do siebie, bo gdy zacząłeś obrażać mi rodziców to również zacząłem Ciebie obrażać i oczywiście przyjmę -1 za obrażanie na TS3.

"powiedział lasikowi "czyń honory" Po tych słowach dostałem również bana na tsie na 3dni. " Poprosiłem Lasika, aby Ciebie zbanował ponieważ Rodzice w tym przypadku nic nie zawiniły, a Ty postanowiłeś ich zwyzywać.

My w Administracji nie potrzebujemy takich osób, którym po czasie zaczyna za przeproszeniem odwalać, bo to co Ty Małpa gadasz na TS3 czy dla żartów czy nie, potrafiłeś przenieść na serwer i w czasie rozmowy mojej z belgiem pokazałeś na TS, że lepiej będzie jak Ciebie usuniemy z Administracji.

No niestety w tym przypadku jest to tylko słowo przeciwko słowu i nie ma żadnych dowodów/nagrań, które mogłyby przestawić nam całą sytuację, ale byli przy tym między innymi @Polski Belg! @Lasik, którzy słyszeli całą rozmowę i mogliby dodać od siebie kilka słów w tej sprawie. 

@Immonkey."
A nasz Sceptyk zadowolony konsekwencji nie poniósł, nie dałeś mi słowa powiedzieć tylko ubliżałeś.

Napisz Sceptyku jak ty potrafisz się odezwać na serwerze , ubliżać oraz niszczyć humor." Napisałem wyżej, że oczywiście przyjmę -1 za obrazę. Proszę Cie zanim się wypowiesz przeczytaj ze zrozumieniem.

Z mojej strony to tyle, czekam na decyzję osób z wyższą rangą. Pozdrawiam.

Cytat

Oczywiście wziąłem to za bardzo do siebie, bo gdy zacząłeś obrażać mi rodziców to również zacząłem Ciebie obrażać i oczywiście przyjmę -1 za obrażanie na TS3.

Chwila chwila kto tu po rodzicach zaczął jechać ? Zastanów się 2 razy , jeżeli już to po tym jak ja powiedziałem Co ty k***a robisz wyleciałeś stary taki stary taki , w kaszę nie dam sobie dmuchać.

To co się dzieje na tsie nie ma związku z serwerem ssa widziałeś.

Cytat

" Poprosiłem Lasika, aby Ciebie zbanował ponieważ Rodzice w tym przypadku nic nie zawiniły, a Ty postanowiłeś ich zwyzywać.

A nasz Sceptyk zadowolony konsekwencji nie poniósł, nie dałeś mi słowa powiedzieć tylko ubliżałeś.

Napisz Sceptyku jak ty potrafisz się odezwać na serwerze , ubliżać oraz niszczyć humor.

Podsumowując twoją wypowiedź. Zostałem ukarany za nadużywanie flag admina minusem. TS nie jest serwerem więc nie wiem o co Ci chodzi. Jak Cię wyzywam na tsie to dostaje bana na tsie a nie degrada.

@mahmahalmahahgandjirównież słyszał naszą rozmowę i mógłby oddać tutaj swój głos.

Edited by Immonkey.

@Sceptyk - dostałeś bana na 3 dni ode mnie za obrażę gracza gdzie sam się przyznajesz, a z czego co widziałem, to bana raczej nie dostałeś(jeśli dostałeś, to widocznie był za krótki skoro wyzywaliście sobie oboje rodziców). Jako opiekun serwer MUSISZ zachować kulturę na serwerze a tym bardziej na sieciowym teamspeaku ;-) Dostajesz pierwsze i ostatnie słowne ostrzeżenie masz świecić przykładem, a nie wyzywać się z graczami.

@Immonkey. - Twoje screeny raczej nic nie wnoszą do skargi, bo nie są jakimiś poważniejszymi dowodami. Oznaczanie ludzi nic nie pomoże, bo nikt nie wie czy któryś z was mówi prawdę czy też kłamie. Admin, to nie zabawka, a głupim spamem na u@ tylko sobie zaszkodziłeś. Zależy nam aby administracja serwerów dogadywała się, a więc degrad pozostaje aby uniknąć głupich prowokacji oraz jakichkolwiek dymów.

@Lasik - Ty dostajesz ostrzeżenie za faworyzacje jako admin masz być bezstronny.Skoro oboje się wyzywali, to masz banować wszystkich jednakowo nie ważne kto zaczął i czy ma opiekuna serwera czy właściciela. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.