Jump to content
 • Home
 • Polski Belg!

  Użytkownik
  • Content Count

   133
  • Entries from Chatbox

   81
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 7h 58m 30s

  Polski Belg! last won the day on March 7

  Polski Belg! had the most liked content!

  About Polski Belg!

  • Rank
   Silver III
  • Birthday 05/06/1997
  • Days Won 1
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Mława

  Contact

  • Snapchat
   lakizxc

  Recent Profile Visitors

  1,644 profile views
  1. Dno totalne Dno tyle napisze , przyjechal do mnie kuzyn i chcial zobaczyć jak sie gra na JailBreaku wiec postanowilem zmienic nick i awatar zebyscie mu nie spalili na [email protected], Gosciu myslisz ze mi sie chce bawić z tobą w takie cos, grałem tylko wtedy jak byly jakies zabawy i nie ogarniał, grał pierwszy raz nie wiedzial o co chodzi , nie mam czasu na takich ludzi jak ty, poprostu jedno wielkie Dno Edit Twoj nick mowi sam za siebie
  2. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Przyjmuje, chyba jedyny Strażnik z którym nie ma problemow. po flagi do Sceptyka lub do Panów z Czerwonych
  4. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  5. Odrzucam. Daje Ci jeszcze tydzień na poprawe swojego zachowania, poprawisz sie to zapraszam za tydzień
  6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. Co do Pana @Q__ dostajesz -1 do tabeli, admin jest to osoba która ma pilnować porządku i trzymać jakikolwiek ład między graczami, wyzywanie "DRESZCZA" czy @Sheriff nie powinno wgl mieć miejsca w twoim przypadku. co do filu i VacToJa nie rozumiem, jesli @Starszy Sasiad kazał im prowadzić daną grupe to zrobili tak jak im kazano. Co do Ciebie @Sheriff po złożeniu rezygnacji z admina, stales sie jakimś "strażnikiem z teksasu" wchodzisz na serwer i prowokujesz graczy i adminow, czekasz na jaki kolwiek błąd z ich strony zeby napisać skarge, nie wiem czy to złość przemawia przez Ciebie, ale wiedz ze na to nie pozwolę, sam swięty nie jestes ostatnio dostales bana za kulture bo niby kto ci moze cos zrobic , ale jesli powtorzą sie te sytuacje to sam osobiscie, dam Ci takiego bana ze ci w pięty pojdzie. Tyle odemnie buziaki
  8. @mahmahalmahahgandji to 18 godzina to wcześnie ? , ziom nie dogodzę wszystkim
  9. Dnia 09.03.2019 (Jutro) o godzinie 18:00 Na TS3 Odbędzie się zebranie Administracyjne, na którym muszą stawić się wszyscy Admini oraz Strażnicy. Admini: @Lasik @Milow Dek @[email protected]@Lewatyw oraz Strażnicy: @mahmahalmahahgandji @[email protected]__ @Kaajak @Sleeping Dogs
  10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. Pierwsza Skarga na tego pana dlatego daje upomienie słowne, dzieki za zgłoszenie
  12. Łapcie jeszcz killka zdjęć jak byla mniejsza moja czekoladka hehe
  13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Gracz zostanie zbanowany, Dzieki za zgłoszenie
  15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.