Jump to content
 • Home
 • LaMuS

  Użytkownik
  • Content Count

   65
  • Entries from Chatbox

   6
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   20h 58m 23s

  7 Followers

  About LaMuS

  • Rank
   Silver II
  • Birthday 08/20/1999
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male
  • Business
   https://www.youtube.com/watch?v=etSOE4HctbU

  Contact

  • Snapchat
   maniek1920

  Recent Profile Visitors

  874 profile views
  1. Jestem jak na razie na nie -kultura osobista -prowokujesz -regulamin do nadrobienia -brak streama +gt +amxx Podpadłeś mi przez ostatni czas,przez zachowanie na serwerze to nie plac zabaw że krzyczysz ciągle coś przez mikro.
  2. Jestem na Tak +Gt +Można się dogadać +Ciągle się starasz o tego strażnika,czas dać okres próbny +Wiek +Imię piękne <3 +amxx +Steam +szybki kontakt
  3. Gracz zbanowany. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=87665
  4. Przydatne,ale chłopie ile ty masz lat że tyle błędów robisz.
  5. Jak dam bana za nic to będzie skarga,zmarnowałeś tylko mój czas i opiekunów że czytają takie rzeczy Elo.
  6. Gościu skończyłem z Tobą czaisz? Dostałeś bana i tyle,po obejrzeniu demka twój ziomek również dostał bana za kulturę,obrazę.
  7. Ja dalej nie ogarniam skargi. No co prawda wtedy tylko ty dostałeś bana,plus ci dorzucę jeszcze z dzień za obrazę mnie. :) Jak wchodzę na serwer to każdy się uspokaja więc nie widziałem jak ktoś jeszcze się wyzywa.Dziś tak samo były same upomnienia,nie jestem adminem co jest 24/7 na serwerze i nie ma co robić i banować graczy,daje drugie szansy,ale jeżeli jest ktoś kto nie zna mojej cierpliwości i miłości do graczy to ma bany takie jak ty ;)) Nie napisałem podania bo chce się znęcać nad kimś tylko żeby pomóc żeby była dobra atmosfera na serwerze a nie wyzwiska takie jakie ty mówisz do swoich kolegów,kulturę wyprowadza się z domu tyle z mojej strony.
  8. Do tego jedynie mogę powiedzieć że cie nikt nie zagłuszał,przyszedłeś do ct chociaż było za mało graczy w tt. Uwierz że widzę więcej niż myślisz to że nikogo o nicku "LaMuS"To nie znaczy że nie widzę co wyrabiałeś. Ale ten ziomek nie nie sprzedał i dostałem na ciebie info że robisz awanturę na serwerze,Plus byłem przy tym jak dawałeś bron żeby zabił twojego kolege z ct,chociaż tam przeszedłeś łamiąc regulamin To ty się bawisz w konfidenta nie on . Nie było mnie na serwerze jak można zauważyć od tamtej pory,Ten twój ziomeczek też dostanie bana jak wejdę na serwer. Nie rozumiem tej skargi,Dostałeś bana bo zasłużyłeś. nie pozdrawiam Dostał bana.
  9. Witajcie w naszej bajce! 

   1. Sheriff ╚══════╝

    Sheriff ╚══════╝

    Witajcie w mojej książce z bajkami i baśniami

   2. Pr0myk

    Pr0myk

    Dokładnie byku widzimy się 2 maja :)

   3. LaMuS

    LaMuS

    Proste! 

  10. Zamiast grać idź do szkoły i się trochę ucz bo widzę że u ciebie nie ma czegoś takiego jak sarkazm tylko łykacie z koleżkami wszystko na poważnie. Kto by ci dał bana na tydzień i za co? Na demko ewidentnie widać jak prowokujesz @Bulaa23 że straci opiekuna. Dostałeś degrada bo nie panujesz nad emocjami,rzucałeś się do mnie tylko jak przyszedłeś na serwer do @AMI również. Świadkiem był @Sceptyk jak ci dawał kolejne szansy i upominał cie na [email protected] Na ts to co gadałeś do nas to przekracza wszystkie granice i dlatego dostałeś degrada. Skoro myślisz że jesteś bez winny wystarczy wejść na skargi z tobą w udziale z jailbreaka i zobaczyć twoje wypowiedzi do innych graczy Rozleci że dał ci słusznego bana za prowokacja. Pozdrawiam trzymaj się
  11. JESTEM NA MOCNE TAK!!! +GT +Były admin +Można się dogadać! +STAŻ +Znajomość regulaminu +Wyrozumiałość Wrócą stare dobre czasy jak dostaniesz admina !
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.