Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LaMuS

Admin CS 1.6 [JailBreak]
 • Content Count

  65
 • Posts on chatbox

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  20h 52m 10s

7 Followers

About LaMuS

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 08/20/1999

Information about me

Contact

Recent Profile Visitors

674 profile views
 1. Jestem na Tak +Gt +Można się dogadać +Ciągle się starasz o tego strażnika,czas dać okres próbny +Wiek +Imię piękne <3 +amxx +Steam +szybki kontakt
 2. Gracz zbanowany. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=87665
 3. Przydatne,ale chłopie ile ty masz lat że tyle błędów robisz.
 4. Jak dam bana za nic to będzie skarga,zmarnowałeś tylko mój czas i opiekunów że czytają takie rzeczy Elo.
 5. Gościu skończyłem z Tobą czaisz? Dostałeś bana i tyle,po obejrzeniu demka twój ziomek również dostał bana za kulturę,obrazę.
 6. Ja dalej nie ogarniam skargi. No co prawda wtedy tylko ty dostałeś bana,plus ci dorzucę jeszcze z dzień za obrazę mnie. :) Jak wchodzę na serwer to każdy się uspokaja więc nie widziałem jak ktoś jeszcze się wyzywa.Dziś tak samo były same upomnienia,nie jestem adminem co jest 24/7 na serwerze i nie ma co robić i banować graczy,daje drugie szansy,ale jeżeli jest ktoś kto nie zna mojej cierpliwości i miłości do graczy to ma bany takie jak ty ;)) Nie napisałem podania bo chce się znęcać nad kimś tylko żeby pomóc żeby była dobra atmosfera na serwerze a nie wyzwiska takie jakie ty mówisz do swoich kolegów,kulturę wyprowadza się z domu tyle z mojej strony.
 7. Do tego jedynie mogę powiedzieć że cie nikt nie zagłuszał,przyszedłeś do ct chociaż było za mało graczy w tt. Uwierz że widzę więcej niż myślisz to że nikogo o nicku "LaMuS"To nie znaczy że nie widzę co wyrabiałeś. Ale ten ziomek nie nie sprzedał i dostałem na ciebie info że robisz awanturę na serwerze,Plus byłem przy tym jak dawałeś bron żeby zabił twojego kolege z ct,chociaż tam przeszedłeś łamiąc regulamin To ty się bawisz w konfidenta nie on . Nie było mnie na serwerze jak można zauważyć od tamtej pory,Ten twój ziomeczek też dostanie bana jak wejdę na serwer. Nie rozumiem tej skargi,Dostałeś bana bo zasłużyłeś. nie pozdrawiam Dostał bana.
 8. Witajcie w naszej bajce! 

  1. Sheriff ╚══════╝

   Sheriff ╚══════╝

   Witajcie w mojej książce z bajkami i baśniami

  2. Pr0myk

   Pr0myk

   Dokładnie byku widzimy się 2 maja :)

  3. LaMuS
 9. JESTEM NA MOCNE TAK!!! +GT +Były admin +Można się dogadać! +STAŻ +Znajomość regulaminu +Wyrozumiałość Wrócą stare dobre czasy jak dostaniesz admina !
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.