Jump to content

Skarga-Lasik

Filu
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Filu

Nick gracza/admina: Lasik

Opis sytuacji: Mianowicie grajac na serverze JB  jak codzien z pozytywnym podejsciem zaczalem gre. Lasik zaczal szukac problemow i sie przyczepiac do mnie jak i gracza o nicku Martyna :D. Pytalem sie o co chodzi ale nie uzyskalem odpowiedzi. Za to jego serdeczny kolega zaczal obrazac wyzej wymienionych procz Lasika od ulanych oraz obrazal rodzicow. To tylko pokazuje niski poziom rozwoju osobistego. Lasik nie zareagował. Chodz to widzial na pewno bo byl to spam. Lasik sam spamil choc i przyznam ze martyna rowniez. Martyna chwile pozniej dostala bana za spam. Tylko ona zostala ukarana. Ja mianowicie w bronie kolezanki zaczalem pisac na u@ ze sam nie jest lepszy bo sam robil spam jak i Messem. Messem pozniej z tego pwodu zaczal mnie wyzywac. W koncu nie wytrzymalem i przyznaje ze napisalem mu ze jest miernym adminem i ze nie mam juz nerwow na takiego zje*a. Dostalem chwile pozniej bana na tydzien.To już nie jest pierwsza sytuacja, gdy lasik daje bany z osobistych problemów do graczy niż za przewinienia serwerowe. Moim zdaniem taka osoba nie posiada kompetencji na bycie adminem. Dowodow takowych nie mam ale moga mi posluzyc Starszy Sasiad, Milow deck czy tez wyzej wymieniona Martyna. Pozdrawiam serdecznie i prosze o rozpatrzenie mojej skargi.

Data i czas zdarzenia: 2019-03-08 21:25

Dowody(ss/demko): ----------

• Owner

Dowody daj.

Nie widziałem tego.

Skarg na u@ nie było.

@HappySadskarga nie na ciebie, nie ma tam nic o tobie, nie ma nic wspólnego z tobą, nie było cię na serwie, więc po co piszesz komentarz?

Edited by Lasik

osobiscie na miejscu administracji zostawił bym lasikowi flagi przerzucania graczy miedzy CT i TT :p ew w przyszlosci gdy jego zachowanie sie poprawi ponowny awans na Admina

@edit 1 @lasik pisze ten komentarz bo przez twoje liczne blędy polowa serwera darzy cię antypatią (po 2 byłem akurat wtedy na serwerze i z butow mnie wywaliło gdy zobaczyłem ze dałes mu bana na tydzien, nawet Milow dek sluszne moim zdaniem zwrocil ci uwage ze 5 h by spokojnie wystarczyło)

Edited by HappySad

@FiluFakt faktem Martyna spamowała więc została zbanowana za spam. Ty w obronie koleżanki zwyzywałeś @Lasik za co również zostałeś ukarany. Jeżeli chodzi o Messema został on przeze mnie zbanowany za kulturę. 

@Lasik dostajesz -1 do tabeli za faworyzację messema.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.