Jump to content

Skarga Polej


Ego
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Ego Sum Lux Mundi :/

Nick gracza/admina: Polej

Opis sytuacji: Było wybieranie zabawy i był typo w ct bez majka, to powiedziałem tam jakieś zdanie z użyciem "ja pierdole". Waćpan Polej od razu wyleciał z krzykiem jakbym zbluzgał pół serwera  i nie będę kłamać odszczekałem mu jakimś już tam zdaniem zakańczając, że zaraz mu stanie jak się będzie tak bulwersował czy coś takiego. Od razu podniecony dał bana na tydzień. To powiedziałem, że nie wrócę. W regulaminie jest obraza gracza do 1 dnia max. Rozumiem, że to Pan opiekun jak właśnie się dowiedziałem, ale za 1 wulgaryzm i 1 odzywkę w jego stronę ban na tydzień to przesada. Proszę o skrócenie kary, bo to jest troszkę śmieszna sytuacja i jak dla mnie ten ban jest bardzo przesadzony, bo jak opiekun to wszystko wolno.

IP/SID: --

Data i czas zdarzenia: Dzisiaj dosłownie góra 10/15 min temu.

Dowody(ss/demko): Bodajże jedyny normalny cpn czy coś i no reszta ludzi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Skarga moim zdaniem, nie słuszna obraziłeś gracza, co prawda za obrazę gracza należy się ban do 24 godzin . Lecz za obrazę administracji już 7 dni, także nic dodać nic ując z twojej wypowiedzi wyżej wynika że @Polej dobrze wykonał swoje zadanie i nie złamał przy tym regulaminu .

 

P.S . Za powiedzenie do administracji nawet jednego głupiego wyzwiska ma ona prawo cię zbanować do 7 dni, osobiście raczej kieruję się sytuacją ale gdy ktoś naprawdę jest upierdliwy i w dodatku cwaniakuje to też wklejam tydzień

Edited by 3palcewkacprze
Link to comment
Share on other sites

Eh, nie ma to jak obrażać serwer, a gdy jakiś admin wejdzie nic sobie z tego nie robić. Jak wbiłem na serwer ty wyzywałeś, zawołałem poleja, bo ct bez mikrofonu to ty zacząłeś go prowokować, że daj mi bana i tak tu nie wrócę. Skarga do podtarcia dvpy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Shōto

Powiem tak , Ostrzegłem cię raz słowem "trochę Kultury" bo jak wiesz na Jailbreaku grają też młodsze osoby później się nie dziw że latają takie małe dzieciaki i  co drugie słowo Kurwa, Chuju itp. Odszczekałeś do mnie  to powiedziałem że zaraz możesz dostać bana a ty wyleciałeś z tekstem "że w chuju to masz i tak już tu nie wbije" twoja postawa była strasznie agresywna wiec dostałeś bana na tydzień.  Narazie to zamknę i decyzje zostawie im

 

@don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ @d0naciak @LemoN @Krystek

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.